Jump to content
Ieškoti
 • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 71 / 300

Versija: LV 7.3.7

Kamille_Bev

Nariai
 • Pranešimai

  32
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Viskas, kas paskelbta nario Kamille_Bev

 1. http://92466eae495e5f4a2e7f84e3ca684143201.png

  Ginti.Saugoti.Padėti. :((((((((((((((((

  1. Rodyti ankstesnius atsakymus  3 daugiau
  2. Kamille_Bev

   Kamille_Bev

   @Witch_Bitch Tu paruoši už mane

    

  3. Witch_Bitch

   Witch_Bitch

   Kas ir kiek užduota? 

  4. Matt_Jace

   Matt_Jace

   teks tapti e-whore tikriausiai nes 16 eurų matau beturi lv serve

 2. Ką tu bandai įrodyt? :DD Pats privarei sakai nemoki važinėt iš oro, pasakiau žodį iš karto įsižeidė tai kažinau, žmogau :DDD
 3. Taip, žinoma, būtinai taip ir padarysiu. Nes juk sampas tai tikras gyvenimas kur geriau laikyti liežuvį už dantų, stebėti kiekvieną ir jo veiksmus, tylėti ir su viskuo sutikti.
 4. Tai tame ir yra problema. Niekas nenori žaist serveryje kur pilna taisyklių ir įtampoj turi žaist, nes netinkamas žodis ir sedėsi užtildytas ir nusodintas.
 5. Visiškai sutinku su tuo. Bet galėtum pradėti nuo savęs. Ką manai? Naujokus blokuoji dėl netinkamo V_P nors serveryje kažkodėl iki šiol žaidžia toki kaip: Verslioru_Verslioras ar Verslo_Klase. Dėdi mute vos ne kas antram žaidėjui už vieną žodį, kai pats elgiesi nemandagiai ir grubiai su žaidėjais. Ir pats savo poelgius nuleidi ant juokų, bet jei jau tau kažkas kažką pasako tai jau viskas davai naudojam visam admin komandas. Reikia pradėt nuo savęs.
 6. Atsiras daugiau laisvo laiko ir tikrai sugrįšiu
 7. Ačiū už išsakytą nuomonę Seniai jau abu įtartini
 8. Nemažai laiko praleidau serveryje, tad būtų įdomu sužinoti ką manote apie mane
 9. Kamille_Bev palieka teisėsaugą. 

  Mieli kolegos, 

  Vis pritrūksta laiko darbui, tad nusprendžiau darbo vietą užleisti žmogui kuris noriai atliks savo pareigas teisėsaugoje. Ačiū už puikų bendradarbiavimą, bei gerą laiką praleistą kartu. 

  Ačiū Spec. Pajėgų direktoriui @Arminas_Elegy ir Spec. Pajėgų pavaduotojui @Mode_Wtf už suteiktą galimybę dirbti jų komandoje.

  Taip pat dėkoju kolegoms už pagalbą ir vieningumą komandoje @Goda_Vello @Mark_Notenberg @Turbo_Max @Mister__Tedis @Jervonte_Trotter @Marius_Nesvarbu bei kitiems.Linkiu ir toliau taip vieningai dirbti ir kovoti su blogiu. O teisėsaugos valdžiai palinkėsiu pildyti kolektyvą puikiais darbuotojais ir aukštinti teisėsaugos garbę.

  Ateityje prižadu dar sugrįžti į kolektyvą !  💙

  1. Rodyti ankstesnius atsakymus  13 daugiau
  2. Edas_Bmw

   Edas_Bmw

   Saunuole gera teisesaugininke buvai, truks taves labai

  3. Darius_Darkking

   Darius_Darkking

   komentarai tai nh :DDDDDDDDD

  4. Dyglas_Fingeris

   Dyglas_Fingeris

   iš šitos būsenos supratau, jog išvaisčiau 2 metus būdamas teisėsaugoje. nieko nepasiekiau, niekam nereikalingas, neįdomus.

 10. Savo balsą atidaviau SPD direktoriui @Ernys_Myq. Kiek teko bendradarbiauti su šiuo žmogumi teisėsaugoje, tai nei karto neteko nusivilti. Aktyvumas mažas, bet jei jau pasirodo tai savo pareigą atlieka tikrai gerai. Man svarbiausia, jog firmos direktorius visų pirma būtu gera ir įdomi asmenybė, o tada jau ir gerai atliktų savo pareigą. O mano nuomone šis žmogus yra būtent toks. Malonu dirbti darbą tada, kai žinai, jog direktorius tai nėra vien tik žmogus turintis tam tikrą statusą, o yra nuoširdus ir niekada nenuvertinantis kito. Taip pat galėčiau pagirti ir Spec. Pajėgų direktorių @Arminas_Elegy už atliktus darbus bei puikų vadovavimą. Tai žmogus kuris stengiasi suprasti kitą, o nesiekia bausti ir pakenkti. Džiaugiuosi turėdama progą dirbti su šiais žmonėmis ir su visais kitais darbuotojais. Puiki komanda, su kuria galima daug pasiekti. Ačiū, kad esate! Negaliu nei peikti nei girti kitų direktorių nes neteko dirbti jų firmose. Bet jei vertinant pagal asmenybę kiekvieną, tai tikrai yra žmonių iš šio sąrašo kuriems dėčiau didelį minusą vien dėl bendravimo ir požiūrio. Priduriu, jog tai yra tik mano nuomonė ir galite nereikšti savo nepasitenkinimo dėl mano pasirinkimų.
 11. 1. Jūsų slapyvardis: Kamille_Bev2. Administratoriaus slapyvardis: Kescius_Axujel3. Administratoriaus nusižengimas: Pirmas pradėjo mane trankyti, neslėpsiu pavadinau jį liaudiškai tariant "Asilu" bet tai nėra tiesiogiai įžeidžiantis žodis, tada jis šaudydamas susprogdino mano automobilį (Atstatymas kainavo: 37,1k, mechanikų serveryje buvo dirbančių: 0) ir galų gale nužudė, taip pat tokiu atvėju kaip mano, galima peikti jį tiesiog dėl prasto administratoriaus darbo. Administratorius žmogui turėtų teikti pagalbą ir rodyti pavyzdį, o ne kelti baimę leidžiant laiką nuostabiame serveryje.4. Vaizdinė medžiaga patvirtinanti asmens kaltumą:
 12. Tavo video įrodo, kad į mane irgi buvo pataikyta su Rifle iš 98.9m pagal jūsų logiką apvalinam iki 100m ir padaryta 16.00 žalos. Tai jis į mane gali pataikyt, o aš ne ? Kitas dalykas buvo šaudyta nuo kalno tai manau toje pozicijoje ir reikėjo išbandyt, o ne visiškai kitoje vietoje....
×
×
 • Kurti naują...