Jump to content
Ieškoti
 • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 32 / 300

Versija: LV 7.3.8

Deivis_Tarantino

Nariai
 • Pranešimai

  132
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Viskas, kas paskelbta nario Deivis_Tarantino

 1. Harrellis bereikalo laiko nešvaisto ir pievų nerašo, teisybės daug, ankščiau ateidavo daugelis prastumt laiką ar taip gerai praleist laiką, o kas dabar ateini ir turi gyventi ne laisvai, o pagal kažkokias sup*stas taisykles, kurios suvaržo žmonių galimybes.
 2. Kaip las venturas išsilaikęs?

 3. Negali gauti nieko, nes tai neįmanoma Noriu benzo į savo senda
 4. Manau daugelis žaidėjų turi gavę užblokavimus, RCON ir panašius dalykus, tai jeigu jie turėtų antrą šansą jie tą šansą išnaudotų tinkamai ir taip padidėtų serveryje žaidėjų skaičius.
 5. Turbūt pasiėmei šitą taip palakstyt, nes keliais nelabai galima važiuot su tokiu Siūlau kai sueis 16 metų išsilaikyt 125 cc, ir pasiimt kokį galingesnį (pats šiuo metu turiu senda, smagiai važiuojasi). Sėkmės!
 6. Registracijos anketa 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Deivis_Tarantino 2. Ar pasižadate laiku būti renginyje?: TAIP
 7. nuostabūs avatarai, tinkantys savo srities specialistams!
 8. Big smoke liemenę, žvejo žiedą ir detektorių priglausčiau jei duotum
 9. mldc Harrelli savam stiliui išlieki, eilinį kartą nėra prie ko prisikabinti!
 10. Mokykla konkreti, mokina kaip pavardę savo rašyti, Harrelliui sunkūs laikai atėjo
 11. ŠABLONAS 1. Vardas_Pavardė: Deivis_Tarantino 2. Nuomonė: žmogus nėra pasikėlęs, viskas normaliai, kitam projekte buvo DP, siūliau 50 eurų už drk banku, atsisakė - nekorumpuotas, kartais keistai elgiasi Nerašysiu nesąmonių, nelysiu į šikną vis tiek nelaimėsiu
 12. Tai ir padaryta, jog ne bet kas galėtų čipuotis savo mašiną, norint investuoti į mašiną reikia pinigų įdėti, viskas normaliai.
 13. Pritariu idėjai, būtų gan smagu Aišku turbūt daugeliui su mechanine pavarų dėže būtų įdomiau važinėti, nei automatu, bet anyway būtų smagus dalykas @Max_Tosha
 14. Sveikinu Arminą su SPEC. PAJĖGŲ direktoriaus pareigomis, sėkmės tau.
 15. Varyčiau namo Ką darytum jei užmigtum normalus, o atsibustum gėjus?
 16. Prieš, nemanau, kad kas nors pasikeistų, jeigu žmogui patinka ir jį domina tarkim Policijos firma, jis neis niekur - lauks atrankos ir to momento kol atsilaisvins vieta firmoje, tad nemanau jog padės kažkokie limitai, žmonės patys pasirenka kur dirbti ir ko siekti tam tikrose firmose.
 17. Atsisakyčiau, nes ne man tokios pareigos. Ką darytum, jei gautum kontrabandinių cigaru?
×
×
 • Kurti naują...