Jump to content
Ieškoti
 • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 3 / 300

Versija: LV 7.5.0

Por_Tal

Nariai
 • Pranešimai

  45
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Reputacija

89 Pažengęs

3 sekėjų

Apie Por_Tal

 • Rangas
  Užsiregistravęs

Paskutiniai lankytojai

569 profilio peržiūros
 1. 2021 šauliai 


  tenor.gif

  1. Minde_Vega
  2. Martynas_Deejay

   Martynas_Deejay

   genijus tu Deimantai, as b/bi dejau :kekw:

 2. 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Por_Tall 2. Administratoriaus @Vardas_Pavardė: Lokys_Grizlis 3. Administratoriaus nusižengimas: Free mute 4. Vaizdinė medžiaga patvirtinanti asmens kaltumą:
 3. Jūsų Vardas_Pavardė: Por_Tall Kelinto rango esate dabar: 8 Kiek turėtumėte algos gauti: 8 Įrodymai: Papildomos užduotys: 8
 4. Cia is tos serijos: "That didn't age well"

  [22:51:53] [VIP pokalbis] Wandaliux_Opa (20): eik i sona portal miegoti laikas tau

  [23:32:09] Premium VIP narys {9FA91F}Wandaliux_Opa (20) {E4D00A}praneša:

  [23:32:09] gero vakaro nardytojai ( kas tokie patis zino)

  [23:33:01] {33CCFF}Administratorius {FF9933}Jack_Andersson {33CCFF}užtildė žaidėją {FF9933}Wandaliux_Opa (60 min){33CCFF}, priežastis:

  [23:33:01] įžd.viešai

  1. Mister_Republic

   Mister_Republic

   pl pl pl  naujas atnaujinimas? :D

  2. Por_Tal

   Por_Tal

   Kazkas sake, kad jei cia butu atnaujinimas, tai mires visas saibas prarastum sitam bugyne ☠☠☠

  3. Malyj_Paavzraslel
 5. 1. Jūsų slapyvardis: Por_Tall 2. Jūsų kaltinamo asmens slapyvardis: Vytas_Likes 3. Jūsų kaltinimai: Direktorius atsisako dalyvauti narkuose ir neutralių darbų rengiamuose grobimuose. Šiuo metu serveryje būna vidutiniškai vos 20-30 žaidėjų kurie bando užkurti veiksmą, bet mielasis direktorius realia prasme verkia, kad neutralūs darbai ir klanai gali turėti sąjungas (jau turbūt žinot ir suprantat, kad iš jo pusės tokie nusiskundimai ir grasinimai nevykti į veiksmus jau senai kyla :DDD ), taip pat yra nepatenkintas, kai už jo firma yra pora daugiau prisijungusių neutralių, dėl to direktorius atsisako vykti į veiksmus ir tuo pačiu liepia savo darbuotojams nevykti. Kai kažką į chat'ą parašai direktorius vis liepia serverio žaidėjams rašyti jam papeikimą ant direktoriaus. Tai labai žlugdo visą įdomumą, kai visos neutralios firmos susirenka viena kart per savaite padaryti grobimą ir visi be reikalo stovi ir skaito vip chat'a kaip Vytas visiems liepia rašyti jam papeikimą ant direktoriaus. 4. Vaizdinė medžiaga patvirtinanti asmens kaltumą: Gaila, bet visi mano chat log'ai išsitrynė po relog'o, bet esme supratot. Ir be reikalo nieks papeikimų nerašytu direktoriams, tai paprasčiausiai prašau užmesti aki ant šio direktoriaus ir jei būtu galima, bausti kuo griežčiau, nes jau seniai žinomi jo grasinimai ir verkimai nevykti į veiksmus. (ant tiek tragiška situacija buvo, kad net buvo leista klanams atsigrobinėti, tai 3 klaniniai padavė daugiau veiksmo nei visa teisėsauga per pora mėnesių) P.S Pastovus nesutarimai su kitų firmų valdžios atstovais + Visą dieną paliekami reidai.
 6. Jūsų Vardas_Pavardė: Por_Tall Kelinto rango esate dabar: 8 Kiek turėtumėte algos gauti: ¯\_(ツ)_/¯ Įrodymai: Papildomos užduotys:
 7. Jūsų Vardas_Pavardė: Por_Tall Kelinto rango esate dabar: 8 Kiek turėtumėte algos gauti: idk Įrodymai: Papildomos užduotys: :[
 8. Bet kaip kaip galim zinot, kad komanda nebutu naudojama mid rush ?
 9. sw bratan

  1. Por_Tal

   Por_Tal

   Helou helou friend

 10. Tai tipo pvž teisėsauga įbėgs i Jizzy, užsiims pozicijas, pis flashbang'ą ir klaniniai tsg liks sėdėt užstuninti kol juos lesa 360°? Jei taip, tai prieš. Bučiau už, jei eitu mest "flashbang'a" tik tada, kai nėra nei vieno teisėsaugos nario grobiamame pastate.
 11. Atsiprašau, bet neįžiūrim. Be to, suklastoti įrodymai, štai originalas:
 12. Jūsų Vardas_Pavardė: Por_Tall Kelinto rango esate dabar: 7 Kiek turėtumėte algos gauti: ? Įrodymai: Papildomos užduotys: -
×
×
 • Kurti naują...