Jump to content
Ieškoti
 • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 35 / 300

Versija: LV 7.3.9

Trey_Stevens

Nariai
 • Pranešimai

  71
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  1

Trey_Stevens paskutinį kartą laimėjo Gruodis 22 2019

Trey_Stevens turi geriausiai pripažintą turinį!

Reputacija

138 Pripažintas

1 sekėjas

Apie Trey_Stevens

 • Rangas
  Narys

Profilio informacija

 • Lytis:
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

525 profilio peržiūros
 1. 1. Jūsų slapyvardis: Trey_Stevens2. Administratoriaus slapyvardis?: Serveris3. Užblokavimo priežastis?: Neleistinas pickup iškvietimas4. Vaizdinė medžiaga (vaizdo įrašai, nuotraukos):
 2. Ne visi, nes aš nerašau to 0 Į ts rašei kad žaisi ką kita, kaip čia lv sėdi db? Kai jau paklausiau tai paredagavai praeita pranešimą nu k.
 3. Gal aš įsižeidžiau kad buferis parašė 0, ko jo ne'mute'inai? <14:49:16> You poked "Ernys_Myq" with message: labai atsiprašau pone myq bet mane įžeidėt su tuo mute <14:49:25> "Ernys_Myq" pokes you: too late <14:49:34> You poked "Ernys_Myq" with message: adminas dienai beliko tai žinai <14:50:14> "Ernys_Myq" pokes you: Lauksiu verkimų, kai Tosha pamatys ką padarei <14:50:55> You poked "Ernys_Myq" with message: tai čia tu verki tam toshai :DDD <14:50:58> You poked "Ernys_Myq" with message: mad? <14:51:21> "Ernys_Myq" pokes you: Ne aš tai ne mad, pofik, pažaisiu ką kitą. Bet Tu tai dar stooopudovai būsi mad <14:52:00> You poked "Ernys_Myq" with message: why u mad? Daugiau taip nepasikartos xd funny
 4. 1. Jūsų slapyvardis: Trey_Stevens2. Administratoriaus slapyvardis?: Ernys_Myq3. Užblokavimo priežastis?: Piktnaudžiavimas Administratoriaus komandomis4. Vaizdinė medžiaga (vaizdo įrašai, nuotraukos):
 5. 1. Jūsų slapyvardis: Trey_Stevens2. Užblokuoto asmens Vardas_Pavardė?: Visma_Wtf3. Užblokavimo priežastis?: Čytinimas4. Papildomi komentarai: lock'ina aim'as.5. Vaizdinė medžiaga (vaizdo įrašai, nuotraukos):
 6. Jūsų V_P : Trey_Stevens Pristatytos mašinos : 2 Pradirbtos minutės : Dalyvavimas veikloje : - Priimti iškvietimai : 3 Bendrą suma : 19,300 jei teisingai suskaičiavau
 7. 1. Jūsų slapyvardis: Trey_Stevens2. Užblokuoto asmens Vardas_Pavardė?: Eima_Savickas3. Užblokavimo priežastis?: Fps unlock4. Papildomi komentarai: 5. Vaizdinė medžiaga (vaizdo įrašai, nuotraukos):
 8. 1. Jūsų slapyvardis: Trey_Stevens2. Administratoriaus slapyvardis?: Serveris3. Užblokavimo priežastis?: Neleistinas pickup iškvietimas4. Vaizdinė medžiaga (vaizdo įrašai, nuotraukos): @Max_Tosha @Invision_White Ėjau alga atsiimt ir vo.
 9. Jūsų V_P : Trey_Stevens Jūsų dabartinis rangas : 1 Į kurį rangą keliatės? : 2 Įrodymai :
 10. Pritariu idėjai, šito manau reikėjo jau senų seniausiai. Black theme is better.
 11. Geras geras vidosikas, įdomiai žiūrėjosi. Daugiau vidosų vėliau da bus
 12. Yra po video numesta viskas, https://imgur.com/a/bmVVKcX va prašau, normalus ping'as. Pats teamspeake dar rėkauji kad tau nekimba ir vistiek neatsijungei.
 13. 1. Jūsų slapyvardis: Trey_Stevens2. Užblokuoto asmens Vardas_Pavardė?: Kill_Pill3. Užblokavimo priežastis?: Čytinimas4. Papildomi komentarai: 5. Vaizdinė medžiaga (vaizdo įrašai, nuotraukos): Ping'as tai normalus https://imgur.com/a/bmVVKcX
 14. Dirbu jau TRV daugiau negu savaite, ir kol kas ten labiausiai patiko man dirbti, tad balsuosiu tikrai už TRV kadangi jų firmą ir valdžia yra gera.
×
×
 • Kurti naują...