Jump to content
Ieškoti
 • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 32 / 300

Versija: LV 7.3.4

Tony_Marshall

Nariai
 • Pranešimai

  8
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Reputacija

7 Naujokas

1 sekėjas

Apie Tony_Marshall

 • Rangas
  Užsiregistravęs

Žaidimo duomenys

 • VIP:
  Sidabrinis
 • Darbas:
  Policininkas
 • Patirtis:
  Auga
 • Pinigai:
  Auga
 • Tr. priemonės:
  Buffalo,NRG

Profilio informacija

 • Vieta:
  Klaipeda,London United Kingdom
 • Lytis:
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

242 profilio peržiūros
 1. sveiki, ieskau rimto GFX'erio kuris gerai piesa parasus, atsilyginsiu parasyk man!

 2. 1.Jūsų V_P:Tony_Marshall 2. Jūsų darbo patirties lentelė kelti į imgur.com(/info < https://imgur.com/a/CVwk5iQ 3.Ar turite TeamSpeak3 ir ar galite kalbėti:turiu zinoma 4.Kodėl renkatės būtent Spec.Pajėgu Firma? (Išsamiai)nes spec geras darbas,daug veiksmo. 5.Kokių komandų negalima naudoti šturmo/narkotiku metu?healintis getintis, ur t.t 6.Kokiu darbu Spec.Pajėgos išsiskiria nuo Policijos Dapartamento spec gali imti zmogzudystes visada nei pd 7.Ar Būtina daryti įrodymus prieš dedant įtarimą?butina 7. Kiek laiko privalote dirbti Spec.Pajėgose kad nepatektumėt į Juodaji saraša? 7 darbo dienos. Sąvokos: /bauda - duoti bauda /ita - itarti itariamaji /atimtil - atimti lengvuju tr teises /ant - uzdeti antrankius /kliutis - deti nuimti kliutis Arminas_Elegy - spec direktorius Buffalo - darbinis spec tr priemone: 7ranga man atrodo turintis darbuotojas. Situacijos: Jūs sustabdote taxi darbuotoja kuris pažeidė K.E.T Taisyklės, jūs ji įtariat už non-rp, tačiau pastebite jog neturite įrodymu, kokie jūsų veiksmai?: Anuliouciau starus(/anuliuotistar),bei atsiprasyciau ir paprasyciau atleidimo manau. Pastebite jog viešoje vietoje Klano narys šaudo į Civilį, jūs surakinate klano narį ir įtariat už Šaudyma į Civili/Teisėsaugininka (Kas čia blogai?) Itarciau dar uz ginklo naudojima viesoje vietoje,bei atimciau ginklu licenzija,ir duociau susimoketi bauda jei jo star nevirsija 60. Pastebite jog kolega pradeda daryti nesąmones, t.y dėti free įtarimą, įžeidinėti, ar jūs pranešite Direktoriui/Pavaduotojui? Pasidaryciau irodymus,ir beabejo kreipciausi i direktoriu ar pavaduotoja o jie jau sprestu ka daryt su nusizengusiu kolega,mano manybu geriausia ideja.
 3. labas  rytas mokyklinukaaai, nepamirskite po mokyklos uzeiti i serveri 😎

 4. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Tony_Marshall Kam skirtas pasiūlymas („TeamSpeak kanalui“, serveriui, forumui): Serveriui Kokia tai sistema?: Į tai įeina daug esančių sistemų serveryje. Kodėl tai yra naudinga?: Padaryti patį žaidimą malonesnį, Pasiūlymo/Idėjos aprašymas:Žodžiu, kadangi kaip matot iš nuotraukos, mechanikai gali pasiūlyti komandą : tuščio akumuliatoriaus pakrovimas.. Nežinau, tačiau jau daug laiko šitas dalykas neegzistuoja, tai norėčiau pasiūlyti, jog ši komanda būtų prikelta. Būtų mechanikams įdėta nauja komanda /akumuliatorius , kurios dėka, kai žaidėjui išsikrautų akumuliatorius mechanikai galėtų jį įkrauti su šia komanda. Tai, manau, pagyvintų mechanikų darbą. Akumuliatorius išsikrautų, jeigu žaidėjas paliktų savo mašiną su įjungtomis šviesomis, arba tiesiog būtų sistema, kad tarkim akumuliatorių automatiškai reiktų įkrauti, kas kažkiek laiko. Žodžiu, viską susumavus būtų taip: 1) Akumuliatorius išsikrautų, jeigu : Paliekate įjungtas šviesas, neužgesinate variklio, ar paliekate įjungtą mašinos radiją. 2) Kai akumuliatorius išsikrauna visiškai: Jūs negalėsite užvesti mašinos, kviesite mechanikus ir mes akumuliatorių pakrausime. 3) Galėtų prie spidometro rodyti, ar akumuliatorius pilnai įkrautas ar ne. 4) Akumuliatorių būtų galima pasikrauti degalinėse, savo garažuose, arba iškvietus mechanikus.
 5. Jūsų Vardas_Pavardė: Tony_Marshall Ko pageidaujate? Baldai/Automobilis: Motociklas Užsakymas: NRG 1vnt. Apmokėjimo nuotrauka
 6. 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Tony_Marshall2. Administratoriaus: @Arminas_Elegy3. Administratoriaus pagyrimas: Daugiau tokių administratorių, pagalbos sulaukiau šimta kartų, padėjo susipažinti labiau su serveriu,Draugiskas ir panasiai! . 4. Vaizdinė medžiaga (nebūtina):
 7. Jūsų Vardas_Pavardė: @Tony_Marshall Ko pageidaujate? Baldai/Automobilis: Automobiliai. Užsakymas: Buffalo 1vnt. Apmokėjimo nuotrauka(link
 8. sveiki draugeliai, gal kas i ts3 pakalbet?:D rauna stoga

 9. sveiki banditukai, kaip sekas?:))

 10. 1. Jūsų Vardas_Pavardė: @Tony_Marshall 2. Administratoriaus @Jamal_Murray3. Administratoriaus pagyrimas: Padejo issilaikyt teises,papasakojo apie serveri viskas ledova!:) RESPECT!4. Vaizdinė medžiaga (nebūtina):
×
×
 • Kurti naują...