Jump to content
Ieškoti
 • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 3 / 300

Versija: LV 7.3.8

Wydas_Dangeriss

Nariai
 • Pranešimai

  16
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Reputacija

14 Naujokas

Apie Wydas_Dangeriss

 • Rangas
  Užsiregistravęs

Paskutiniai lankytojai

Paskutinių lankytojų sąrašas išjungtas ir jis nebus rodomas kitiems nariams.

 1. Tu žinai kas yra cbugas? Cbuginu visą serija, Dar timecyc tamsus neina ten imatyt kas ten daros. Atsakau nes mano paskyra. Kiek misinu pažiurėk pačiam gėda kad tiek nepataikiau, o tu už aima laikai. ir viena bbž random kulką pataikau nu na čytas. Las venturas dymeriu logika nesikeičia žiūriu pasikrauna tai vadinasi "čytas" esi. Čiuvas su extra pisa ph extra ne čytas ane.
 2. Anketos šablonas 1. Jūsų slapyvardis: Andrew_Fernandes 2. Administratoriaus slapyvardis?: Rowland_Quradose 3. Užblokavimo priežastis?: cytinimas 4. Vaizdinė medžiaga (vaizdo įrašai, nuotraukos): https://imgur.com/a/TmctDXY
 3. 1. Jūsų slapyvardis: Weed_Danger2. Administratoriaus slapyvardis?: Sistema3. Užblokavimo priežastis?: Tr.priemonių mėtymas4. Vaizdinė medžiaga (vaizdo įrašai, nuotraukos): Įsilaužė į paskyra ir gavo ban.
 4. Buginasi awp animacijos ką tu banini o ten gale kur ale cbuginu tai išaunu c ir vėl scopinu. Gale ten iš ak šaudau ka žn ant kiek klišas turi būti kad nepataikyt ez shotai viena kryptimi bėgi net nesistengi išvengti kulkų atsitūpes lesu. Arma nevek bus tų narkų dar. Verksniai jibani tik veiksmo gauna iškart banina.
 5. 1. Jūsų slapyvardis: Miyagi_Criminal2. Administratoriaus slapyvardis?: Dwayne_Stevenson3. Užblokavimo priežastis?: cytinimas4. Vaizdinė medžiaga (vaizdo įrašai, nuotraukos):
 6. Antiaima targina sailentas... tik f12 netargina galit eit tikrint. O banned priimtas nes su extra droži.
 7. Iškart geriau serveri uždaryt. Į serveri visi eina dėl cbugo.
×
×
 • Kurti naują...