Jump to content
Ieškoti
 • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 34 / 300

Versija: LV 7.5.4

Red_Sky

Taksi direktorius
 • Pranešimai

  278
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  1

Red_Sky paskutinį kartą laimėjo Rugsėjis 30

Red_Sky turi geriausiai pripažintą turinį!

Reputacija

221 Pripažintas

Apie Red_Sky

Žaidimo duomenys

 • Tr. priemonės:
  ★Faggio★

Kontaktai

 • Discord:
  RaudonasDangus#4270

Profilio informacija

 • Vieta:
  /GPS - New York

Paskutiniai lankytojai

2.085 profilio peržiūros
 1. ATRANKOS ANALIZĖ - Sveiki. Na, pasibaigus forumo atrankai noriu skubėti paskelbti rezultatus tam jog naujieji taksistai suspėtu į šiandienos veiklą. Labai džiugu jog atrankoje pasirodė 4dalyviai, tad labai džiaugiuosi jog sudalydavo bent 4, nes praėjus 12h po atrankos buvo užpildęs tik vienas žaidėjas, tad maniau jog atrankoje dalyvių nesulauksim. ANKETŲ SKAIČIUS: 4 PATEKO: 4 NEPATEKO: 0 @Mariux_Andres - Sveikas, Mariau. Labai džiugu jog sugalvojai įsidarbinti į taxi ir norą išreiškei pirmas. Anketoje klaidų nebuvo, tad už tai pliusas. Vienintelis minusas manau, kad tu žaidime per telefoną, tad gali kilti problemų, bet manau jog kažkaip susitvarkysi. Kiek žinau per telefoną negalėsi vežioti bagažų, tai tas šiek tiek liūdna ir dirbdamas taxi darbo galimybių neišnaudosi. Linkiu sėkmės ir gero darbo. Priimtas! @Andrius_Rimuoja - Sveikas, Andriau. Didžiausias pliusas būtų už aktyvumą, nes dažnai tave sutinku serveryje, tad manau problemų ties tuo nekils. Dėl anketos, tai anketa parašyta normaliai, neskaitant poros klaidų. Esi naujokas, tad manau dar daug ko nežinai, bet jau kažkiek gaudaisi ir pakvietimo esi vertas. Sveikinu ir linkiu sėkmės. Priimtas! @Edgaras_Karsonas - Sveikas, Edgarai. Labai džiugu, kad į taxi nori įsidarbint serverio senbuvis. Žiūrint į lentele, tai matau jog taksi esi dirbęs mažai, o ir pats minėjai jog dirbai tik 2014, kas realiai buvo labai labai seniai. Manau jog įsidarbinus į taksi galėsi pasijausti naujoku, nes visgi darbas tau nėra pažįstamas, bet tikiuosi jog čia puikiai apsiprasi ir liksi dirbti pas mus. Anketoje klaidų nebuvo, tad prikibti prie ko neturiu. Noriu pasveikinti ir palinkėti sėkmės. Priimtas! @Kanape_Kanape - Sveikas, Kanape. Anketoje pasižymėjai nelabai, nes buvo daug gramatinių klaidų ir tuo pačiu atsakymai atrodė silpnoki. Pristatyme norėjosi šiek tiek daugiau apie tave išgirsti, bet parašei labai trumpai ir tas šiek tiek nuliūdino, nes norisi apie žaidėją išgirsti daugiau, o toliau viskas buvo lyg ir tvarkoje, bet kaip ir minėjau, kad daug gramatinių klaidų ir tie atsakymai silpnoki. Taip pat ir su aktyvumu manau peržengei ribas ir prirašei ,, Pievų ", nes namanau jog šiuo metu tu sugebėtum serveryje pražaisti po 900minučių, tad kitam kartui siūlyčiau rašyti tai ką tu gali ištesėti, o ne tai kas tau nėra įmanoma. Na, bet tikiuosi vistiek iš tavęs aktyvumo ir tikėkimės jog dirbsi puikiai taksistuose. Noriu pasveikinti ir palinkėti sėkmės. Priimtas! Patekusieji su manimi turite susisiekti per 24h nuo analizės atsiradimo, bet jeigu to negalite padaryti, tai susisiekite su manimi forume. - 2021.10.17 BOLT TAXI direktorius Red_Sky.
 2. Pridėta 23žetonai. Likutis: 23-etonai. Ši kart priimu tokius įrodymus, bet kita kart norėčiau, kad būtų įrodymai nufotkinti iškart, o ne ant kitos dienos. Pridėta 20žetonų. Likutis: 20žetonų.
 3. 2021.10.16 Po įvykusios prižiūrėtojų atrankos turime paskelbti rezultatus. Turėjome atrankos metu du kandidatus, tai yra Him_Hin ir Dark_Boy. Abudu anketomis nepasižymėjo ir iš anketų buvo labai sunku spręsti kuris labiau nusiteikęs pasirodyti prižiūrėtojo pareigose. Su prižiūrėtojais turėjome apsitarti ir nusprendėme jog naujasis prižiūrėtojas turėtu būti Dark_Boy. Jis šiuose rinkimuose atrodo patikimesnis kandidatas, tad neabejoju, jog taksi firmai atneš gerų rezultatų. Dark_Boy yra ramaus būdo žmogus ir manau jog problemų nekels būdamas pareigose, o Him_Hin yra slidesnis kandidatas ir žinant jį gali kilti problemų. Bijau jog naujokai ar darbuotojai nebūtų įžeidinėjami šio žaidėjo ar veliami į konfliktus, tad geriausias sprendimas būtų duoti šias pareigas Dark_Boy. Him_Hin reikia susitvarkyti bendravimo problemas ir tada galėsime apie jį spręsti, kaip apie kandidatą.
 4. 1. Jūsų Vardas_Pavarde serveryje: Red_Sky 2. Kokį darbą atstovaujate ir kokias pareigas užimate: Taksi Direktorius 3. Kokią atranką organizuojate: Forume 4. Tiksli atrankos data: 2021.10.16 17:40 iki 2021.10.17 17:40.
 5. Neaktyvumas patvirtintas! Lauksime sugrįžtant Neaktyvumas patvirtintas! Lauksime sugrįžtant
 6. 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Red_Sky 2. Jūsų atstovaujamas darbas: BOLT TAXI 3. Jūsų užimamos pareigos: Direktorius 4. Neaktyvumo priežastis: Turėjau šiandien reikalų, tad negalėjau prisijungti pažaisti. 5. Neaktyvumo laikotarpis: Šiandien - 2021.10.15 6. Jus pavaduojantis asmuo: Darbo prižiūrėtojai.
 7. Sveiki. Vakar (10.14) įvyko antroji firmos veikla. Smagu jog susirinko šiandien nemažai darbuotojų ir turėjome galimybių smagiai praleisti laiką kartu. Tikiuosi kitoje veikloje jau galėsim padaryti kažką įspūdingesnio. Išvažiuojame iš darbo bazės ir važiuojame link veiklos vietos. Sustojome šiek tiek pailsėti. Darbuotojų nuotaikos prieš varžybas. Pirmieji varžybų dalyviai. Darbuotojai stebi kolegas dalyvaujančius lenktynėse. Kadangi turime galimybių, tai sugalvojome jog reikia pasimėtyti molotovais bei granatomis. Manau buvo tikrai smagu kovoti Paskutinė firmos fotografija su ištikimiausiais darbuotojai, kurie veikloje dalyvavo iki galo. Didelis ačiū dalyvavusiems ir tikiuosi jog laikas buvo praleistas smagiai. Turėjote galimybių tiek pasikelti rangus, tiek užsidirbti pinigų. Tikiuosi išliksite ir toliau tokie aktyvus. @Samantha_Lee @Mantas_Vikrutis @Him_Hin @Jessica_Darley @Dark_Boy
 8. 2021.10.13 Prižiūrėtojų komandoje įvyksta pasikeitimai ir iš prižiūrėtojų komandos pašalinami Lynch_Bar ir Kenny_Silver. Siekiame prižiūrėtojų komandoje aktyvumo, tad tam reikia pasikeitimų. Šiuo metu sieksime surinkti aktyvia prižiūrėtojų komanda. Ačiū buvusiems prižiūrėtojams už darbą. Laikinai firmos prižiūrėtoju tampa @Jonas_Abolys, Jonas gauna 1savaitės laikotarpi, o po jo spręsime ar jis yra tinkamas šioms pareigoms ar ne. Pas Joną įžvelgiu motyvacijos ir noro prisidėti prie firmos gerovės, tad noriu jam leisti išbandyti šias pareigas ir galbūt tai atneš kažko naudingo taksi firmai.
 9. Sveiki. Šiandien įvyko pirmoji firmos veikla. Labai smagu jog taksi kolektyvas po biški aktyvėja ir į darbą pritraukia daugiau žaidėjų, tad atsiradus tokioms galimybėms, jomis pasinaudojome ir padarėme kartu su darbuotojais pirmąją firmos veiklą. Veiklos metu smagiai praleidome laiką, o darbuotojai gavo neblogas premijas bei galimybių pasikelti rangus. Darbuotojai parodė savo jėgas bulių kautynėse. Darbuotojai kartu parodė savo sugebėjimus žvejyboje. Gavome galimybių privačiai pažaisti FALLOUT, o FALLOUT event laimėtoja buvo Jessica_Darley. Taksi darbuotojai parodė, kaip moka fotografuotis prieš kameras. Darbuotojai laukia direktoriaus kol privažiuos su limuzinu. Labai dėkoju dalyvavusiems ir tikiuosi jog smagiai praleidote laiką. @Jonas_Abolys @Him_Hin @Jessica_Darley @Mantas_Vikrutis @Samantha_Lee @Seneliumbas_Yoo
 10. BOLT TAXI VEIKLŲ ARCHYVAS - Šioje temoje pasidalinsime su žaidėjais taksi firmos įspūdžiais.
 11. 1. Jūsų Vardas_Pavarde serveryje: Red_Sky 2. Kokį darbą atstovaujate ir kokias pareigas užimate: Taksi Direktorius 3. Kokią atranką organizuojate: Žaidimo 4. Tiksli atrankos data: 2021.10.12 - 20:00
 12. Pridėta 20.5žetonų. Likutis: 24,5 Pridėta 58žetonai. Likutis: 65žetonai. Rangas pakeltas. Liko: 0žetonų.
×
×
 • Kurti naują...