Jump to content
Ieškoti
 • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 69 / 300

Versija: LV 7.3.6

Aurimas_Zoo

Nariai
 • Pranešimai

  9
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Reputacija

0 Naujokas

Apie Aurimas_Zoo

 • Rangas
  Užsiregistravęs

Paskutiniai lankytojai

Paskutinių lankytojų sąrašas išjungtas ir jis nebus rodomas kitiems nariams.

 1. Jūsų Vardas_Pavardė -Aurimas_Zoo Darbo patirtis dirbant Tolimųjų Reisų vairuotojų? [žodžiais] -Turiu patirties bet nedaug Jūsų aktyvumas [dirbant] -500min Kokius tikslus keliate einant į šia įmonę? - Noriu siekti ko geriausio Kokia yra aktyvumo normą? [minutėmis] - 60 Ar turite ir naudojatės TeamSpeak3 programa - Taip Ar suprantate esminį firmos tikslą ir ar matote viziją dirbant čia? -Taip Kokiame lygyje save matote įmonei per pirmąją savaitę? -2lygi Jūsų trumpas prisistatymas [nebūtina] - Nezinoma:)
 2. ➀.Jūsų Vardas_Pavardė:Aurimas_Zoo ➁.Kodėl pasirinkote ligoninės firmą,o ne kitą firmą? : Noriu gelbeti žmones gidyti juos dalyvauti veiklose ➂. Išvardinkite tris svarbiausias taisyklęs:Privalom klausiti valdzios,butina pradirbti 7d arba pateksi i blistą,turim pristatyti sužeista jei ir ne darbo laikas ➃.Nuo kelinto rango leidžiama vairuoti mašina ,,Rancher''? :3 ➄.Koks Jūsų aktyvumas per dieną? :200min kartai 300 ➅Kiek žadate išdirbti firmoje laiko? :nezinau bet ilgai dirpsiu ➆.Iki kelintos valandos reikia pradirbti reikiamą laiką (45min)? :23h ➇.Ką reikia padaryti prieš baigiant darbą? :pripirt benzo i darbine ir sunaikinti ➈. Keliais sakinais parašykite kodėl turėčiau priimti būtent jus,o ne ką nors kitą? :nes as labai noriu dirpti siuoi firmoi ir as labai gerai moku taisykles mediku ➉.Jūsų palinkėjimas pildantiems į ligoninės firmą :Sekmės pildyti:)
 3. Jūsų Vardas_Pavardė, klano pavadinimas?:Aurimas_Zoo Kobra Įkurto klano tipas?:karo Nuotrauka [/info > Bendra informacija; /klanai]:https://imgur.com/a/tpRlauC
×
×
 • Kurti naują...