Jump to content
Ieškoti
 • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 31 / 300

Versija: LV 7.3.8

Anhony_Miller

Nariai
 • Pranešimai

  55
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Reputacija

19 Naujokas

1 sekėjas

Apie Anhony_Miller

 • Rangas
  Narys
 • Gimtadienis
  2004.12.01

Kontaktai

 • Skype:
  Nėra.

Profilio informacija

 • Vieta:
  Kaunas
 • Lytis:
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

104 profilio peržiūros
 1. Mintį suprantu, bet prieš surakinant reikėtų /islaipinti, ir tik po to būtų galima dėti antrankius. Nieko blogo nesakau apie šią idėją, bet nepalaikau.
 2. Daug nebendravom, bet pasirodei truputį nervuotas, bet šeip visada mėgstantis padėti, draugiškas, ir neatsisakantis pabendraut.
 3. ✌ ANKETA ✌ Dainos pavadinimas bei nuoroda į ją: Boris Brejcha - Purple Noise. Realiai visų skonis skirtingas taip, kad no hate . Muzikos stilius (Rokas, popmuzika, repas ir t.t): Minimal Techno. Dainos išleidimo data: 2014 metais man atrodo.
 4. •RANGŲ PASIKELIMO ANKETA•1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Anhony_Miller.2. Pradirbtų minučių skaičius: 120 min.3. Jūsų įrodimai [nuotrauka]: https://imgur.com/a/nTvQH434. Jūsų dabartinis rangas [skaičiais]: 4.
 5. •RANGŲ PASIKELIMO ANKETA•1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Anhony_Miller.2. Pradirbtų minučių skaičius: 120 min.3. Jūsų įrodimai [nuotrauka]: https://imgur.com/a/5wxMm1Q4. Jūsų dabartinis rangas [skaičiais]: 3.
 6. •RANGŲ PASIKELIMO ANKETA•1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Anhony_Miller2. Pradirbtų minučių skaičius: 120min.3. Jūsų įrodimai [nuotrauka]: https://imgur.com/signin?redirect=%2Fa%2FGsPEqKh4. Jūsų dabartinis rangas [skaičiais]: 1
 7. Anketa: Jūsų Vardas_Pavardė - Anhony_Miller Darbo patirtis dirbant Tolimųjų Reisų vairuotojų? [žodžiais] - Pradėjęs žaisti šiame serverį, pirmas darbas kuriame dirbau tai buvo TRV. Jūsų aktyvumas [dirbant] - 60 - 120 min. Kokius tikslus keliate einant į šia įmonę? - Jokių. Kokia yra aktyvumo normą? [minutėmis] - 60 min. Ar turite ir naudojatės TeamSpeak3 programa - Taip. Ar suprantate esminį firmos tikslą ir ar matote viziją dirbant čia? - Taip. Kokiame lygyje save matote įmonei per pirmąją savaitę? - 3. Jūsų trumpas prisistatymas [nebūtina] - Ar jus pasiruošę pradirbti savaite ir tik kitą savaitę gauti jūsų atlygi [depozitinė alga] - 50.000.
 8. Už, jeigų pakeistų vietoje esančių reidų, kuriuose reikia sustoti ir panašiai. Palaikau šią idėją.
 9. PRAŠYMAS PRISIJUNGTI Bendri klausimai: Jūsų slapyvardis žaidime: Anhony_Miller. /info > Patirties taškai nuotrauka: Paspausk Aktyvumas serveryje minutėmis: Dažniausiai 120 minučių į dieną pražaidžiu, bet būna įvairiai. Apibūdinkite save, kaip žaidėją, serveryje: Esu paprastas civilis, kuriam reikia darbo . Jūsų motyvai, kodėl pasirinkote teisėsaugą ir būtent Spec. Pajėgas: Nežinau, seniau dirbau ir visai patiko tik, kad veiksmo nelabai buvo, o dabar vėl turiu motyvą prisijungti į Spec. Pajėgas. Teisėsaugos klausimai: Žaidėjas, esantis „The Trinitarios“ klane yra ieškomas 5 įtarimo lygiais, jūs surakinate jį ir jis prašo baudos, ką darysite? /ant [V_P], /isodinti [V_P], /tpvip, /islaipinti [V_P]. Vyksta narkotikų sandėlys ir Ginklų prekeiviai tuo pat metu grobia „Jizzy“ klubą, kuriam veiksmui teikiama pirmenybė? Realiai manau, kad narkotikų sandėlys svarbiau nei grobimas. Kiekvieną kartą prisijungus į žaidimą, ką iš karto darysite: Patikrinsiu /dzinute, /skydas, /liemene, /patruliuoju. Paaiškinkite „N.K.P“ ir „N.G.P.K“ padalinių specifiką: „N.K.P“ - Narkotikų konfiskavimo būrys, o „N.G.P.K“ - Nelegalių ginklų konfiskavimo būrys.
 10. Anketa: Jūsų Vardas_Pavardė - Anhony_Miller Darbo patirtis dirbant Tolimųjų Reisų vairuotojų? [žodžiais] - Veži krovinius iš taško A į tašką B. Jūsų aktyvumas [dirbant] - 60/120/240 minučių į dieną. Kokius tikslus keliate einant į šia įmonę? - Jokių. Kokia yra aktyvumo normą? [minutėmis] - 60 minučių. Ar turite ir naudojatės TeamSpeak3 programa - Taip. Ar suprantate esminį firmos tikslą ir ar matote viziją dirbant čia? - Taip. Kokiame lygyje save matote įmonei per pirmąją savaitę? - 4 - 7 viskas priklauso nuo noro. Jūsų trumpas prisistatymas [nebūtina] - Nėra. Ar jus pasiruošę pradirbti savaite ir tik kitą savaitę gauti jūsų atlygi [depozitinė alga] - Manau, kad taip.
 11. Jūsų Vardas_Pavardė: Anhony_Miller Ko pageidaujate? Baldai/Automobilis: Automobilis. Užsakymas: (pvz Infernus arba Siena11 (4vnt)): Sultan 1 vnt. Apmokėjimo nuotrauka(link) >Paspausk<
 12. Anketa 1. Jūsų V_P žaidime - Anhony_Miller. 2. Kokios dienos užduotis atlikote - Sekmadienio. 3. Jūsų rangas - 5 - Užsakymų magnetas. 4. Įrodymai - >Paspausk<
 13. Anketa 1. Jūsų V_P žaidime - Anhony_Miller. 2. Kokios dienos užduotis atlikote - Prabudėti 25 min., laimėti žaidėjo rengiamą event'ą. (Penktadienio) 3. Jūsų rangas - 3 - Išlaikęs (-iusi) teises. 4. Įrodymai - >Paspausk< >Paspausk<
 14. Anketa 1. Jūsų V_P žaidime - Anhony_Miller. 2. Kokios dienos užduotis atlikote - Pradirbti 120 minučių, bei atidaryti armijiečio paketą. (Ketvirtadienio) 3. Jūsų rangas - 1 - Praslydęs (-usi). 4. Įrodymai - >Paspausk<
×
×
 • Kurti naują...