Jump to content
Ieškoti
 • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 4 / 300

Versija: LV 7.3.8

Danielius_Diaz

Nariai
 • Pranešimai

  138
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  5

Danielius_Diaz paskutinį kartą laimėjo Sausis 13

Danielius_Diaz turi geriausiai pripažintą turinį!

Reputacija

137 Pripažintas

Apie Danielius_Diaz

Kontaktai

 • Skype:
  danielius.danielius11
 • Facebook:
  Snapchat: danis7369 (Pakvietus parašykit koks nick žaidime).

Žaidimo duomenys

 • Administratorius:
  1 lygio
 • VIP:
  PREMIUM
 • Darbas:
  Tolimųjų reisų vairuotojas
 • Patirtis:
  📈
 • Pinigai:
  📈
 • Tr. priemonės:
  SULTAN | INFERNUS [STAGE4]

Profilio informacija

 • Vieta:
  Telšių apskritis
 • Lytis:
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

621 profilio peržiūros
 1. Visokio, štai keletas: Ir daug kitų... @Zygimantas_Hard Zdarof Daniau, Gipsiau nu mldc, kad nepabijojai prisistatyt. Sveikas Žygimantai, dėkui . Nėra čia ko bijot .
 2. Sveikas Erny, esi mldc seniukas, pasikrauni ant pool'o biški, bet nieko, visiems būna . Draugiškas ir prikolnas, event'ukų padarai, smagu su tavim "ts3" paplepėti. Sėkmės tau jei kažko reikės kreipkis.
 3. Neaktyvumo paraišką: Jūsų Vardas_Pavardė žaidime? Danielius_Diaz. Kokiam laikotarpiui imate nedarbingumą? Už šiandien - 2020.01.17. Dėl kokių priežaščių negalite būti darbingas? Tik ka tik namo gryžau, mokykloje ruošiamės šimtadieniu, daug pamokų, po to variau pas mergina nebuvo laiko, katik gryžau. Ryt būsiu labai aktyvus.
 4. LAGAMINAI SĖKMINGAI PARDUOTI ŽAIDĖJUI JONAS_SLASH! GALITE RAKINTI TEMĄ.
 5. Sveikas Ignai kažkiek bendravome, gal nepameni pasakojai, kad barake gyveni ir dingo elektra. Sergio pasakojo dar biški kažką ten. Sakau gal kartais kažką nugirdai apie mane ir spėjai susidaryti nuomonę. Bet jei ne - ateityje parašysi, kai daugiau pabendrausime. Mėgstu visokio tipo muziką, viskas sueina, bet pagrinde repas.
 6. Sveikas, malonu susipažinti! "8. Jūsų zodiako ženklas: Avinas"
 7. Sveikas! Man taip pat malonu. Norėjau pasakyti, kad nežadu su tavim konfliktuot. Gero vakaro.
 8. Viskas tuom ir pasakyta dėjėjau tu. Nebesidaryk gėdos ir nerašynėk nesamonių. Sveikas Franki, neklysti, pasistengiau savo atsiliepime tikrai ir serveris buvo man įdomus nuo pat pirmųjų žaidimo dienu. Apie valdžia neklysti. Ačiū Franki už tavo nuomone ir pagalba nuo pat pirmųjų dienų. Ateityje pabendrausime tikrai artimiau. Išlik tokiu geru administratoriumi. Sėkmės ir tau. @Zygeta Ačiū labai, tavo pasakymas, man daug reiškia.
 9. Ačiū Laurynai, visada iš taves išgirstu gerą žodį apie mane. Tu man irgi atrodai labai komunikabilus ir kupinas įdėjų, visada argumentuoji savo atsakymus. Visada galime pabendrauti, ir manau ateityje tikrai pabendrausime daug daugiau. Ačiū už tavo nuomone ir palaikymą! Hahaha... Ačiū kolega už tavo nuomone apie mane. Tu taip pat puikus kolega, subrendęs ir prikolnas, palaikai tvarka darbe.
 10. Sveikas Vyciokai! Nebloga, nebloga. Sveikas Pablai. Gerą žinoti, kad esu tavo draugas, ir turi gerą nuomonę apie mane. Pažadu, kad paiimsiu TRV postą, ačiū už tavo palaikymą, jis man labai daug reiškia. Tikiuosi ateityje pabendrausime daug daugiau. Ačiū Pablai! Sveikas, jo pradžioje biški nesutarėm, bet daugiau pabendravus matosi, kad esi neblogas čiūvelis. Ačiū už tavo gerą nuomonę apie mane ir palaikymą sporte ir tikėjimą mano tikslu. @Visma_Wtf Sveikas Visma, ačiū už linkėjimus, tavo nuomone ir palaikymą.
 11. Ačiūūū Žygiukai!!! Nežinau, net ką pasakyti... Labai nuoširdžiai aprašei jau čia mane. Labai džiaugiuosi, kad turi susidaręs apie mane tokia šaunia nuomonę, ir džiaugiuosi, kad esu tavo draugas. Stengsiuosi ir toliau tobulėti, bei siekti savo tikslų. Vasarą tikrai susimatysime, kogero turėsiu teises ir mašiną, tikrai susibėgsime, dar pasiimsim Nojų ir gerai praleisim laiką. Susimatysime žaidime, bei ts3 programoje.
 12. Zdarova Algi, ačiū už tavo nuomone. Klanas yra klanas, smagu, kad paduodat veiksmo, tuoj išims langetę, duosiu ir jūm veiksmo. Ačiū Arnai, manau labai tiksliai mane apibūdinai, kartais tikrai jaučiu, kad pasakau protingus žodžius smagu, kad ir kiti tai pastebi. Būtinai dar daug padiskutuosime apie viską. Dar kartą ačiū seniukas. Ačiūūū Egle! (Eres). Nuostabu, kad tokia šilta ir maloni tavo nuomonė apie mane, džiugu žinoti, kad padedu. Tu taip pat visada labai maloni, smagu su tavimi pabendrauti tiek žaidime, tiek ts3 programoje, irgi visada padedi. myl. Šuo dėkoja. Valia net nežinau iškur, man tiesiog galvoje tokia psichologija: nori nenori, bet reikia ir privalai tai padaryti.
 13. Ačiū Jace'ai, laukiau tavo atsakymo, malonu, kad prisimeni mane nuo pirmųjų mano žaidimo dienų, puiku, kad turi gerą nuomone apie mane. Ačiū, būtinai pasieksiu savo tikslą.
 14. Sveikas Ryti, jo tavo tiesa bendraujame trumpą laiko tarpą, bet sueinam labai gerai, toks jausmas, kad kokie metai jau tave pažystų. Esi tikrai patikimas, nedviveidis ir nuoširdus žmogus. Ačiū už tavo nuomonę. Labas Armani, man taip pat malonu, ačiū tau. Ačiū stengiuosi pranokti save kasdien! Labas Kotryna! Ne netyčia, tu ten jau senai numatyta. Ačiū už jūsų visų gerą nuomonę apie mane. Būtinai kreipsiuosi jei kažko reikės. Ačiū už tavo atsakymą Kotrynute! Labas Juditaaaa! Nu ačiukas, net nusišypsojau. Labai džiaugiuosi, kad turi tokia gerą nuomonę apie mane, esu išties paprastas ir nuoširdus. Ačiū Judita! Chėbra, baigėsi reakcijų limitas, užmesiu kai atsistatys!
 15. Ačiū mažiukai, man taip pat malonu, laukiu tavo prisistatymo. Susimatysime žaidime!
×
×
 • Kurti naują...