Jump to content
Ieškoti
 • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 11 / 300

Versija: LV 7.3.6

Lucio_Battisti

Nariai
 • Pranešimai

  8
 • Užsiregistravo

Reputacija

0 Naujokas

Apie Lucio_Battisti

 • Rangas
  Užsiregistravęs
 1. Apvažiavęs miestą pastebėjau, kad yra pakankamai daug laisvų namų ir butų. Žaidėjai nėra suinteresuoti juos pirkti, nes šiuo metu jie nesuteikia jokių privalumų. Iš to galima padaryti išvadą, kad pridėjus pakankamai naujų privilegijų namų ir butų savininkams, jų vertė bei perkamumas pakiltų. Aš siūlau bei papildau kitų idėjas: Namų savininkus pilnai atleisti nuo mokesčių atsiimant atlyginimą iš vyriausybės. O butų savininkams mokesčius atsiimant atlyginimą iš vyriausybės sumažinti per pusę. Kaip ir minėjo kiti žmonės padaryti taip, kad asmeniui esančiam savo name ar bute įtarimo lygiai kristu dvigubai greičiau. O pareigūnams pridėti komandą /orderis, kurios dėka jie galėtų įeiti į užrakintą, įtarimo lygių turinčio žmogaus namą ar butą. Į kiekvieną namą ir butą pridėti ribotą medikų vaistinėlių kiekį. Jų dėka namo ar buto savininkas turės galimybė pilnai atstatyti gyvybių ir šarvų kiekį. Pasibaigus vaistinėlėms namo ar buto savininkas turėtų kreiptis į mediką, kuris už tam tikrą atlygį atvažiavęs papildytų vaistinėlių kiekį. Padaryti ginklų seifą. Ginklų seifą parduoti namo ar buto savininkams už tam tikrą atlygį galėtų ginklų prekeivis. Ginklų seifų tipai būtų du: Sieniniai seifai bei pastatomi seifai. Pareigūnas atvykęs į žaidėjo namą su orderių galėtų padaryti kratą su komandą /krata. Sieninio seifo atradimo kratos metu tikimybė būtų 25 procentai, o pastatomo seifo 75 procentai. Jeigu žaidėjas laikytų ginklus savo name ar bute neįsigijęs ginklų name ar bute laikymo licencijos, kurios kaina būtų 10.000 eurų, pareigūnas ginklus esančius seife galėtų konfiskuoti. Licencija išduotų policijos departamentas.
 2. Anketos šablonas Jūsų Vardas_Pavarde žaidime: Lucio_Battisti Jūsų pradirbtas minučių skaičius: 240 minučių. Pradirbtų minučių nuotrauką: https://imgur.com/xaKBKs9 Dabartinis jūsų rangas: "Nenormalus"
 3. Anketos šablonas Jūsų Vardas_Pavarde žaidime: Lucio_Battisti Jūsų pradirbtas minučių skaičius: 120 minučių. Pradirbtų minučių nuotrauką: https://imgur.com/9l0GHa5 Dabartinis jūsų rangas: "Sūnus"
 4. Anketos šablonas Jūsų Vardas_Pavarde žaidime: Lucio_Battisti Jūsų pradirbtas minučių skaičius: 480 minučių. Pradirbtų minučių nuotrauką: https://imgur.com/jiMcrGt Dabartinis jūsų rangas: "Šoferis"
 5. Anketos šablonas Jūsų Vardas_Pavarde žaidime: Lucio_Battisti Jūsų pradirbtas minučių skaičius: 360 minučių. Pradirbtų minučių nuotrauką: https://imgur.com/Didui9p Dabartinis jūsų rangas: "Toks nieko"
 6. Anketos šablonas Jūsų Vardas_Pavarde žaidime: Lucio_Battisti Jūsų pradirbtas minučių skaičius: 240 minučių. Pradirbtų minučių nuotrauką: https://imgur.com/5SSFCgL Dabartinis jūsų rangas: "Profkė"
 7. Anketos šablonas Jūsų Vardas_Pavarde žaidime: Lucio_Battisti Jūsų pradirbtas minučių skaičius: 120 minučių. Pradirbtų minučių nuotrauką: https://imgur.com/k95LQAb Dabartinis jūsų rangas: "Be stažo"
 8. Anketa: Jūsų Vardas_Pavardė - Lucio_Battisti Darbo patirtis dirbant Tolimųjų Reisų vairuotojų? [žodžiais] - Dar neesu dirbęs, tačiau labai noriu išbandyti šį darbą ir įgauti patirties. Jūsų aktyvumas [dirbant] - Nuo 60 iki 120 minučių. Kokius tikslus keliate einant į šia įmonę? - Užsidirbti kuo daugiau pinigų. Kokia yra aktyvumo normą? [minutėmis] - 60 minučių. Ar turite ir naudojatės TeamSpeak3 programa - Turiu ir naudoju. Ar suprantate esminį firmos tikslą ir ar matote viziją dirbant čia? - Taip. Kokiame lygyje save matote įmonei per pirmąją savaitę? - Savaitės bėgyje pasistengsiu gauti aukščiausią rangą. Jūsų trumpas prisistatymas [nebūtina] -
×
×
 • Kurti naują...