Jump to content
Ieškoti
 • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 21 / 300

Versija: LV 7.4.3.1

Uhi_Uhi

Nariai
 • Pranešimai

  17
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Reputacija

19 Naujokas

Apie Uhi_Uhi

 • Rangas
  Užsiregistravęs

Paskutiniai lankytojai

175 profilio peržiūros
 1. 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Noo_Limit 2. Administratoriaus @Vardas_Pavardė: @Arminas_Carleone 3. Administratoriaus nusižengimas: čytinimas 4. Vaizdinė medžiaga patvirtinanti asmens kaltumą:
 2. 1. Jūsų Vardas_Pavarde: Noo_Limit 2. VIP nario @Vardas_Pavarde: @Arminas_Carleone 3. Peikimo priežastis: čytinimas 4. Vaizdinė medžiaga (būtina): https://www.youtube.com/watch?v=_QYhAPDSvkU&feature=youtu.be & https://www.youtube.com/watch?v=V2RqpTeTzag&feature=emb_title
 3. :DDDD Koks tau čia čytinimas, pažiūrėk į mano pingą ir savo fps. ;DD Tau gal ir atrodo ten kad aimas kaip nuotraukom žaidi, tikrinkit kompą leidžiu.
 4. 1. Jūsų slapyvardis: Noo_Limit. 2. Administratoriaus slapyvardis?: Kenny_Silver. 3. Užblokavimo priežastis?: Čytnimas. 4. Vaizdinė medžiaga (vaizdo įrašai, nuotraukos): https://prnt.sc/uw57r9
 5. Jūsų slapyvardis žaidime:Noo_LimitKam išleisite pinigus:Pinigus taupysiu ant mašinos
 6. 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Noo_Limit2. Ar susipažinote su DM taisyklėmis bei informacija ?: Taip.3. Ar galėsite būti laiku nuo 16:30 iki 19:00 žaidime ?Taip.
 7. Mano manymu Žemė yra apvali, nes sakykim laivo iš toli matyti negali, nes Žemė APVALI. :)
 8. 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje:Lemon_Haze2. Kaip sekėsi ir ar kilo kažkokių sunkumų?:Viskas gerai, Kalėdos, Adventas, stebuklų metas, viskas sekėsi labai gerai.3. Jūsų darbo nuotrauka (maks. 1):
×
×
 • Kurti naują...