Jump to content
Ieškoti
 • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 37 / 300

Versija: LV 7.3.8

Vai_Kiss

Nariai
 • Pranešimai

  3
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Reputacija

0 Naujokas

Apie Vai_Kiss

 • Rangas
  Užsiregistravęs

Paskutiniai lankytojai

Paskutinių lankytojų sąrašas išjungtas ir jis nebus rodomas kitiems nariams.

 1. 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Vai_Kis2. Pradirbtų minučių skaičius: 1203. Jūsų įrodimai [nuotrauka]: 4. Jūsų dabartinis rangas [skaičiais]:Tik įsidarbinęs tai 1.
 2. Jūsų Vardas_Pavardė - Vai_Kis Darbo patirtis dirbant Tolimųjų Reisų vairuotojų? [žodžiais] -šeši šimtai šiašiasdešimt keturi patirties taškai, aišku pradirbęs nedaug, bet norisi grįžti ir tobulėti. Jūsų aktyvumas [dirbant] - Na va šiandien grįžtų į projektą , tai manau bus po 120m minimaliai Kokius tikslus keliate einant į šia įmonę? - Aukštas rangas, reputacija , bei pagarba ir manau darbingumas. Kokia yra aktyvumo normą? [minutėmis] - Bus apie 120 -150 Ar turite ir naudojatės TeamSpeak3 programa - Turiu. Ar suprantate esminį firmos tikslą ir ar matote viziją dirbant čia? - Taip suprantu. Tai nėra sudėtingas darbas, tiesiog sėdėti už vairo ir vežioti tam tikrus krovinius į tam tikras vietas. Kokiame lygyje save matote įmonei per pirmąją savaitę? - Tikiuosi daug pasikelti. Jūsų trumpas prisistatymas [nebūtina] - Draugiškas, užsispyręs, labai bendraujantis, bei labai linksmas. Ar jus pasiruošę pradirbti savaite ir tik kitą savaitę gauti jūsų atlygi [depozitinė alga] - Žinoma.
 3. Jūsų Vardas_Pavardė - Vai_Kis Darbo patirtis dirbant Tolimųjų Reisų vairuotojų? [žodžiais] - Penki šimtai penkiolika patirties taškų, nėra daug, nes neilgai žaidęs buvau leavinęs serverį. Jūsų aktyvumas [dirbant] - Minimaliai 120minučių. Kokius tikslus keliate einant į šia įmonę? - Dirbti, užsidirbti , aktyvumas, sąžiningumas, noras dirbti. Kokia yra aktyvumo normą? [minutėmis] - 250-350min. Ar turite ir naudojatės TeamSpeak3 programa - Labiau pratęs prie discord'o , bet turiu ir ts3. Ar suprantate esminį firmos tikslą ir ar matote viziją dirbant čia? - Taip suprantu, krovinių vežimas į tam skirtas vietas, taip matau vizija, užsidirbti ir kažką pasiekti firmoje. Kokiame lygyje save matote įmonei per pirmąją savaitę? - Šito pasakyti negaliu, čia jau kaip įšeis viskas. Niekada nieko neplanuoju į priekį , nes gali nepasisekti. Jūsų trumpas prisistatymas [nebūtina] - Draugiškas, sąžiningas, bendraujantis, savikritiškas, griežtas. Ar jus pasiruošę pradirbti savaite ir tik kitą savaitę gauti jūsų atlygi [depozitinė alga] - Na galime bandyti, gal kažkaip išgyvensime.
×
×
 • Kurti naują...