Jump to content
Ieškoti
 • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 20 / 300

Versija: LV 7.3.8

Keith_Walters

Nariai
 • Pranešimai

  12
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Reputacija

14 Naujokas

1 sekėjas

Apie Keith_Walters

 • Rangas
  Užsiregistravęs

Paskutiniai lankytojai

Paskutinių lankytojų sąrašas išjungtas ir jis nebus rodomas kitiems nariams.

 1. Pažiūrėk asmenines žinutes.

 2. Jūsų Vardas_Pavardė: Keith_Walters Ko pageidaujate? Baldai/Automobilis: Automobilis Užsakymas: (pvz Infernus arba Siena11 (4vnt)): Huntley Apmokėjimo nuotrauka(link) https://imgur.com/a/kTX2VjN
 3. pasirinkimas begalinis, nėra taip kad iš 1k pasirinkimų nei vienas nepatiktų lol
 4. tai zdarowa, kas skaitot, pirma papasakosiu apie atsiradimą šiame projekte, antra dalį papasakosių apie savo patirtį jame. ATSIRADIMAS PROJEKTE Projektą atradau gan senokai, bet kadangi sampas savo veiksmu taip nekabino kaip šiuo metu tai apleidau jį visiškai, iki tol kol draugai pasiūlė jame žaisti dėl nusikalstamų darbų bei klanų veiklos, pabandžiau patiko ir pasilikau. Serverio atmosfera palyginus su kitais serveriais išskirtinė, viskas puiku. Serverio pliusai yra tokie jog kad ir nedaug žaidėjų, bet veiksmo yra daug eventų ko dar kituose projektuose nematęs. Minusai būtų gal tik tokie jog žaidžia mažokai žmonių, bet gerai atmosferai užtenka jų tiek kiek yra, kaip sakoma svarbiausia kokybė ne kiekybė. MANO ASMENINĖ PATIRTIS JAME Šiuo metu esu GP narys, sekasi gan neblogai judinam fūras kaip dar nejudinę. Serveryje sudėjus pražaidžiau jau 10 valandų, veiklos yra begalė tik spėk ją pasirinkti. Susiradau begalo linksmą bei gerą kompaniją vien dėl šio serverio. Iš manęs tiek daugiau neturiu ką prirašyti, žodžių pilna galva, sunku viską išrašyti, cya..
 5. eini i yt, rašai gta in desc, rasi tiek pasirinkimų nespėsi peržiūrinėti
 6. 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Keith_Walters2. Kaip sekėsi ir ar kilo kažkokių sunkumų?: norma3. Jūsų darbo nuotrauka (maks. 1):
×
×
 • Kurti naują...