Jump to content
Ieškoti
 • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 44 / 300

Versija: LV 7.3.8

Trevor_Verrosa

Nariai
 • Pranešimai

  8
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Reputacija

1 Naujokas

Apie Trevor_Verrosa

 • Rangas
  Užsiregistravęs

Paskutiniai lankytojai

60 profilio peržiūros
 1. ūsų slapyvardis žaidime: Trevor_Verrosa Nuotraukos /statistika savaitės pradžioje ir pabaigoje: https://imgur.com/a/dVtbSr4 https://imgur.com/a/dfpiDmP Nuotrauka /savaite >> Daugiausiai laiko pradirbta: https://imgur.com/a/Gg8X2ao
 2. Jūsų slapyvardis žaidime: Trevor_Verrosa Nuotraukos /statistika savaitės pradžioje ir pabaigoje: https://imgur.com/a/4tsmERl https://imgur.com/a/5ttaUWP Nuotrauka /savaite >> Daugiausiai laiko pradirbta: https://imgur.com/a/Vt92YXN
 3. Jūsų slapyvardis žaidime: Trevor_Verrosa Nuotraukos /statistika savaitės pradžioje ir pabaigoje: Nuotrauka /savaite >> Daugiausiai laiko pradirbta:
 4. https://streamable.com/6weok Ant pačių paskutinių sek matosi kad ištraukti ginklą ir pradėjai šaudyt, bet nutraukiau filmavimą ir nenufilmavau kai šaudiai.
 5. Bendri klausimai: Jūsų slapyvardis žaidime: Trevor_Verrosa /info > Patirties taškai nuotrauka: https://imgur.com/a/SfFhLQJ Aktyvumas serveryje minutėmis: 100-200min +- Apibūdinkite save, kaip žaidėją, serveryje: aktyvus, draugiškas Jūsų motyvai, kodėl pasirinkote teisėsaugą ir būtent Spec. Pajėgas: Reikia šaibų, veiksmo, atsibodo klanai Teisėsaugos klausimai: Žaidėjas, esantis „The Trinitarios“ klane yra ieškomas 5 įtarimo lygiais, jūs surakinate jį ir jis prašo baudos, ką darysite? Neduosiu baudos, nušausiu. Vyksta narkotikų sandėlys ir Ginklų prekeiviai tuo pat metu grobia „Jizzy“ klubą, kuriam veiksmui teikiama pirmenybė? Atgrobimui. Kiekvieną kartą prisijungus į žaidimą, ką iš karto darysite: Ateisiu į ts. Paaiškinkite „N.K.P“ ir „N.G.P.K“ padalinių specifiką: Narkotiku konfiskavimo burys , nelegaliu ginklu konfiskavimo burys.
 6. Jūsų Vardas_Pavardė: Trevor_Verrosa Jūsų įrodymai kur matosi kiek atvežete dėžių: https://imgur.com/a/8TmshQ
×
×
 • Kurti naują...