Jump to content
Ieškoti
 • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 15 / 300

Versija: LV 7.5.9.1


Bank_Note

Nariai
 • Pranešimai

  475
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  1

Bank_Note paskutinį kartą laimėjo Kovas 4 2020

Bank_Note turi geriausiai pripažintą turinį!

Reputacija

506 Turintis nepriekaištingą reputaciją

3 sekėjų

Apie Bank_Note

 • Rangas
  Pažįstamas

Žaidimo duomenys

 • Administratorius:
  Nėra
 • VIP:
  PREMIUM
 • Darbas:
  Medikas
 • Patirtis:
  Dominuoju
 • Pinigai:
  bus daug
 • Tr. priemonės:
  Bullet 3 stage

Profilio informacija

 • Lytis:
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

8.459 profilio peržiūros
 1. @Red_Sky pagarba kad prižiūri serverį prie 3  žaidėjų daugiau tokių nuoširdžių žmonių šiame projekte. Stiprybės.

  1. Red_Sky

   Red_Sky

   Ačiū, tau taip pat! Galėsiu dabar naktim miegoti ramiau, nes žinosiu, jog serveryje nieks nečytina.

 2. mano megstameuses metu laikotarpio atnaujinimas kiekvenais metais jo laukiu. net namu sistemos pazadetos nebereike man.
 3. @Antanas_Banditas aukščiau tik dpi. Pasimėgauk žmogau.
 4. Kaip ir tu teisėsaugos darbui. Prieš, nes /bega ir /sekti suteikia pranašumą prieš bėglius.
 5. @Invision_White labas, kokios mintys dėl projekto ateities?

 6. Paskutinis išėjęs iš serverio išjunkit šviesą.

  1. Vincent_Alo

   Vincent_Alo

   eeee pabukit dar grysiu kazkada

 7. Jusu slapyvardis: bank note Komentaras: Ka tikites laimeti labiau draugistę
 8. Vardas_Pavarde bank note :Spėjimas 94000
 9. @Wandaliux_Opa Koks skirtumas ką tu rašai, jeigu šaudai esi kaltas ir važiuoji į jailą. @David_Edyionii Nežinau ką jis čia priėmė, bet prieš veiklos paskelbimo kai buvau suteikęs jiems baudas jie pradėjo šaudyti, nušovė pizdu, antra karta važiavau išdalinti baudų, bet jie vėl šaudė todėl surakinau, įtariau ir išvežiau. Nes veiklos nėra skirtos šaudyti į pareigūnus be priežasties. https://streamable.com/j3z0sx (išdalintos baudos) https://streamable.com/527vuq (buvo paskelbta "veikla" ir buvau sušaudytas) https://streamable.com/f9t4ql (atvažiavau išdalinti baudų vėl buvau sušaudytas. Baudos turėjo būti skirtos Vikrutis, Sirioza. Vikrutis susimokėjo o Sirioza ir Mariux šaudė todėl buvo surakinti ir išvežti, nes mano asmeninė nuomonė neutralus darbas bei šaudymas per veiklą be priežasties nėra pasiteisinimas nebūti nubaustam) Anywais buvau atleistas, net nespėjus patalpinti savo įrodymų į šią temą tai kažkaip kažką.
 10. Pirmiausia kodėl jie šaudo per veiklą kai į juos niekas nešaudė ir būtent į pareigūną, kuris tik baudas davė prieš paskelbiant veiklą bent jau mano įrodymuose matosi , tavo įrodymų nematyti? Tai liečia per pirmąjį kartą kai atvažiavau ir antrąjį? Kažkas Jūs puolė? Nu jo trukdyti veiklai šaudant į pareigūną tikrai mano kaltė. O ką ten toliau rašai tai velnias žino apsirūkęs arba jau vakcinos šalutiniai poveikei.
 11. Tai tu savo įrodymus mesk ne mano lmao. Jeigu veikla prisidengiant ir šaudot reiškias valdžia reikia pajudinti.
 12. 1. Jūsų Vardas_Pavardė: 2. Administratoriaus @Vardas_Pavardė: @Mantas_Vikrutis@Sirioza_Rasyja3. Administratoriaus nusižengimas: Iš pradžių atvažiavau išdalinau baudas ir buvo paskelbta veikla kai jau jie susimokėjo baudas bei buvau iškart apšaudytas(prisidengimas veikla?). Ir po to Sirioza jailino mane, unjailino mariux_andreas kuris irgi šaudė. Vikrutis užblokavo nors patys prisidirbo. Neteisėtas Jail Man, neteisėtas unjail Mariux_andreas, Vikrucio užblokavimas man. pažeidimai.4. Vaizdinė medžiaga patvirtinanti asmens kaltumą: http://prntscr.com/26dpmx4 (mano įrodymuose pirmasis veiklos paskelbimas 20:16:41 pirmasis asmuo surakintas buvo 20:16:32 http://prntscr.com/26dpn65 ) https://streamable.com/j3z0sx (pirmasis kartas kai išdalinau baudas) https://streamable.com/527vuq (išdalinus baudas buvau apšaudytas) https://streamable.com/f9t4ql (Mariux_Andreas,Sirioza šaudymas veiklos metu tai? Norėjau išdalinti vėl baudas bet patys nusibaudė) http://prntscr.com/26dpifn (neteisėtas unjail) http://prntscr.com/26dpl05 (neteisėtas jail man) http://prntscr.com/26dplyd (neteisėtas užblokavimas Mantas Vikrutis)
×
×
 • Kurti naują...