Jump to content
Ieškoti
 • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 15 / 300

Versija: LV 7.4.0

Bank_Note

Nariai
 • Pranešimai

  131
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  1

Bank_Note paskutinį kartą laimėjo Kovas 4

Bank_Note turi geriausiai pripažintą turinį!

Reputacija

77 Pažengęs

2 sekėjų

Apie Bank_Note

Žaidimo duomenys

 • Administratorius:
  Nėra
 • VIP:
  PREMIUM
 • Darbas:
  Medikas
 • Patirtis:
  Dominuoju
 • Pinigai:
  bus daug
 • Tr. priemonės:
  Bullet 3 stage

Profilio informacija

 • Lytis:
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

321 profilio peržiūros
 1. Petrai, pirmiausia, Jūs, pradedat šaudyti kai man yra užduotis pristatinėti vaistinėles, tai kas kam trukdo? Bet čia ne apie PD veiksmą rašomas papeikimas. Antra, taip aš privažiavau prie Jizzy pagydyti, jeigu ką reikės, bet tupėjimas už tvoros yra specialus trukdymas jums dirbti? Sėdant per karantiną, Jums, medikai tapo trukdymo šaltiniais? Patys sau trukdot kai apsikraunat šaudydami į civilius, kurie suteikia pagydymo paslaugas.
 2. Anketa: • Jūsų Vardas_Pavardė: Bank_Note • Darbuotojo Vardas_Pavardė: Doviu_Kas • Dabuotojo nusižengimas ( pažeistos taisyklės ), nuosekliai papasakokite situaciją: Šaudymas į civilius be priežasties tuo labiau mediką. • Įrodymai. (nuotrauka (imgur.com), video): https://imgur.com/a/1FKnE7k
 3. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Bank_Note2. Kaltinamojo asmens slapyvardis (Vardas_Pavardė): Armanis_Lauzykas3. Įvardinkite įvykusį įvykį, nupasakokite kuo kaltinate: Žodžiu būnant man darbo veikloje buvo sunaikintas mano transportas kaip manau čyterio dėka. Tikiuosi, kad bus atsižvelgta ir bus kompensacija už atstatymą ir panaikintas daužta iki 7.4. Jūsų vaizdinė medžiaga (Nuotrauka ar (ir) Vaizdo įrašas): https://imgur.com/a/kE5YX3n
 4. 1. Variantas, bet gali pasidaręs nuotrauką tiesiog nustumti keletą metrų ir pasikabinsi. Bet tikriausiai dėl to ir buvo įvesta ši sistema, kad nesikabintų transportų priemonių iš aikštelių taip lengviau nutempiant. 2. Ar valdžiai dar reikia vienos komandos abejoju, tiesiog lai rodo patiems žaidėjams iš kur buvo paimta tuo momentu. 3. Tada automatiškai naikinasi serverio verslas, o kuo jį pakeisti reiki dar sugalvoti. 4. Tas pats kas ir su tech. apžiūros verslu. Abu verslai tiesiog tada turi išnykti. Iš dalies tik 2 antrasis pasiūlymas šiuo metu realiausias variantas, kad bus įgyvendintas.
 5. 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Bank_Note2. Kaltinamo asmens Vardas_Pavardė: Matt_Evans3. Kokį netinkamą įtarimą jums uždėjo?: /kliutis naudoti tik darbo tikslams. Neužtenka, kad jau reidai įjungti, tai dar ir kliūtis pradėkim dėti, kurie užstoja pravažiavimą.4. Įrodymai patvirtinantys netinkamo įtarimo uždėjimą: https://imgur.com/a/IyCSOHX p.s Susikurkit pagaliau papeikimų skiltį, pareigūnai.
 6. 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Bank_Note 2. Susipažinote su turnyro taisyklėmis ir jas žinote?: Taip
 7. Pirkėjo anketos šablonas Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Bank_Note Kokį nekilnojamą turtą perkate?: Retus daiktus „Sweet'o kepures“, reikia 1 vienetų. Jūsų siūloma kaina: vnt kaina +-120k.
 8. aaaaa, supratau, labai atsiprašau, kad atsisakymas mokėti baudą yra mirties bausmė ir dvigubas laikas kalėjime. Kitam kartui jau žinosiu xD.
 9. Ai, žiūrėk va atradau, Tavo, reikalaujamos taisyklės „Pareigūnai privalo vilkėti darbo uniformą dirbdami. Tiek nevilkėdami, tiek vilkėdami uniformą negali šaudyti į asmenis be priežasties net ir ne darbo metu.“. O tai čia priežastis yra nušauti civilį, nes nemoka, Jums, baudos?
 10. Anketos šablonas 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Bank_Note 2. Kaltinamo asmens Vardas_Pavardė: Matt_Evans 3. Kokį netinkamą įtarimą jums uždėjo?: Atsisakiau mokėti baudą ir turėjo vežti į kalėjimą, bet mane nušovė ir dabar 2x sėdu kalėjime. Tikiuosi darbuotojas bus atleistas už nekompetentingą elgesį darbe. 4. Įrodymai patvirtinantys netinkamo įtarimo uždėjimą: https://imgur.com/a/lHmQhzi
 11. 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Bank_Note2. Ar tikrai būsite 2020-03-22 19:00 „TeamSpeak3“ programoje, „Kahoot“ kanale?: Taip3. Koks Jūsų slapyvardis bus „Kahoot“ renginyje (susigalvokite kokį norite) (maksimaliai 15 simbolių): Bank_Note
 12. Važiavau į banką dėl piniginių reikalų, bet pamačius, kad vyksta veiksmas, sustojau nuošaliau, bet tavo kolegoms ir tau pačiam kažkodėl kaip teigi „pradėjau trukdyti“. Yra žalos rodymas chate ir viską įrodo, kad šaudei į mane su savo kolegomis ir šefu. Todėl, patyręs spece, teks nudegti šikną. p.s du kartai buvo pataikyti būtent į mane nuo tavo šautuvo ir visos likusios į transporto priemonę. p.s.s gero likusio vakaro.
 13. Aš čia nebenoriu diskusijų vesti, nes matau bandai atmazinti, bet neina vis gi. Tai sakau, kad iki 0:14 sekundės šaudėt į mane ir aplink nebuvo gaujinio jokio. Tad, šefas jau galėtų kažką atsakyti.
 14. Visada nutempiu jūsų ENF? Lauksiu įrodymų kaip tempiau/tampau jūsų enforcer transportą. Ir tarp kitko, būdamas už augalijos sienos negalėjau niekaip jums trukdyti, nebent jūs patys sau kai visą dėmesį skiriat civiliui, o ne klaniškiams ir taip jau nepirmą kartą. ;/
 15. Anketa: • Jūsų Vardas_Pavardė: Bank_Note • Darbuotojo Vardas_Pavardė: Gudas_Ltu, Petras_Rimkus, Dede_Osva • Dabuotojo nusižengimas ( pažeistos taisyklės ), nuosekliai papasakokite situaciją: Spec. pajėgų darbuotojai privalo vilkėti darbo uniformą dirbdami. Tiek nevilkėdami, tiek vilkėdami uniformą negali šaudyti į asmenis be priežasties net ir ne darbo metu. Buvau saugių atstumų nuo tuo metu vykusio veiksmo ir niekam tuo metu netrukdžiau, bet buvau apšaudytas firmos darbuotojų ir pačio direktoriaus. Todėl kaip kompensaciją tikiuosi gauti, kad išvardinti darbuotojai bus nubausti darbo įspėjimais(Ne dideliais žodiniais). Ir plius dar „Grobėjų tikslas – grobti ir šaudyti teisėsaugos narius. Atgrobėjų tikslas – atgrobti ir šaudyti užgrobėjus.“ civiliai nėra grobėjai šiuo atveju. • Įrodymai. (nuotrauka (imgur.com), video):
×
×
 • Kurti naują...