Jump to content
Ieškoti
 • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 4 / 300

Versija: LV 7.4.1

Arunce_Nepasimesk

Nariai
 • Pranešimai

  13
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Reputacija

33 Pradedantis siekti tikslų

Apie Arunce_Nepasimesk

 • Rangas
  Užsiregistravęs

Paskutiniai lankytojai

263 profilio peržiūros
 1. Kas če per babajus šone? Jei nori rimto vyro - į pm'ą,gražuola.
 2. @Jim_Kerey priminiau vaikams kas yra rammusiukas https://imgur.com/a/8dC926A

  1. Lukaz_Lektka

   Lukaz_Lektka

   spamink olaf/trundle ez lp

 3. "be savo čytų pats pirmas kristum" @Minde_Vega kažkaip ironiška,ane?

  1. Minde_Vega

   Minde_Vega

   Višikai ne, nes švariai žaidžiu. Nieko naujo, numečiau visus įrodymus, bet vistiek gi kažkaip čytinu, o įrodyt neįmanoma. :) 

  2. Eimis_Toshiba
 4. @Josh_Exccite PASIGAVAI PAC SAVA IRODIMOSE XDDddddDDdDd nebenaudok mana cleo failu,aok?

  1. Josh_Exccite

   Josh_Exccite

   ka tu cia spanksti 

  2. Arunce_Nepasimesk

   Arunce_Nepasimesk

   nekalbek su manim,chyteri

 5. Ir ko tu čia man rašai?Rašyk jam į skype,nes ir tai sakė,kad jam anksčiau ten ramybės neduodavai ir rašydavai belekokias pievas.
 6. @Jack_Montecarlo leidžiu rinkt naują pd drk,tik analizėj vėl tiek klaidų nepridaryk,ačiū.

  1. Rodyti ankstesnius atsakymus  2 daugiau
  2. Arunce_Nepasimesk

   Arunce_Nepasimesk

   a man dzin,man ne 25 ir nekapoju sampo kiekvieną dieną

  3. San_James

   San_James

   Būtai matęs kiek klaidų buvo anketoje į drk, kai vyko atranka į gp direktorių, galima sakyti beveik kiekviename klausime buvo po klaidą. Aš jas ten bšk pataisiau skliaustuose, bet spėju dėl to ir nepaėmiau drk ;/ 😞

  4. Aurimas_Bosas

   Aurimas_Bosas

   Svarbiausia nenuleist rankų :D 

 7. @John_Duke bene 0:28 lašiakai užsikabina ant langų? Nu ka zn ka zn,supisceu visus su sava f12 ir pašonėj su Kayliuku.Btw Eimi paskutinis veixmas buva 22:10,mama supika kad da nemiegojei?
 8. "Kariaukim žaidime,ne forume" @Jonas_Slash xDDD btw kaip sekas kaziolint ir toliau nardyt?

  1. Rodyti ankstesnius atsakymus  3 daugiau
  2. Arunce_Nepasimesk

   Arunce_Nepasimesk

   @Max_Tosha joa,jai palyžinau,o tu jam?

  3. Minde_Boss

   Minde_Boss

   nesipykit tokia gražią dieną... 

  4. Marius_Benz

   Marius_Benz

   Po 7 pamoku!

 9. @Kayla_Keksas kaip sekas,mažule? Ai,pala.....

 10. Norintiems užduoti klausimus: 1. Jūsų slapyvardis: Arunas_Shift 2. Kokiam komandos nariui(iams) skirtas klausimas: Max_Tosha 3. Jūsų klausimas(galima keliems komandos nariams): Kokios merginos patinka,aukštesnės ar žemesnės? Norintiems užduoti klausimus: 1. Jūsų slapyvardis: Arunas_Shift 2. Kokiam komandos nariui(iams) skirtas klausimas: Invision_White 3. Jūsų klausimas(galima keliems komandos nariams): Kai @Kayla_Keksas tave išduos su @Matt_Jace ar ateisi į vestuves? Žinok aš ten būsiu. Norintiems užduoti klausimus: 1. Jūsų slapyvardis: Arunas_Shift 2. Kokiam komandos nariui(iams) skirtas klausimas: Max_Tosha 3. Jūsų klausimas(galima keliems komandos nariams): Kada grąžinsi skolą už vipą i da už free ip baną ant forumo? Norintiems užduoti klausimus: 1. Jūsų slapyvardis: Arunas_Shift 2. Kokiam komandos nariui(iams) skirtas klausimas: Porn_Star 3. Jūsų klausimas(galima keliems komandos nariams): Supyzdintum šeštokų lyderį Dwayne_Stevenson? Norintiems užduoti klausimus: 1. Jūsų slapyvardis: Arunas_Shift 2. Kokiam komandos nariui(iams) skirtas klausimas: Ernys_Myq 3. Jūsų klausimas(galima keliems komandos nariams): Kieno česnakinis skanesnis,Toshos ar Invio? Norintiems užduoti klausimus: 1. Jūsų slapyvardis: Arunas_Shift 2. Kokiam komandos nariui(iams) skirtas klausimas: Komandos nariams 3. Jūsų klausimas(galima keliems komandos nariams): Kaip manot,koks Max_Tosha ūgis? Norintiems užduoti klausimus: 1. Jūsų slapyvardis: Arunas_Shift 2. Kokiam komandos nariui(iams) skirtas klausimas: Max_Tosha 3. Jūsų klausimas(galima keliems komandos nariams): Ar kai išeini vienintelį kart į lauką su draugais tai būna lv komandos meetas? Norintiems užduoti klausimus: 1. Jūsų slapyvardis: Arunas_Shift 2. Kokiam komandos nariui(iams) skirtas klausimas: Mode_Wtf 3. Jūsų klausimas(galima keliems komandos nariams): Ar tavo pavardė nuo rusiško žodžio ("moloko") - pienas? Norintiems užduoti klausimus: 1. Jūsų slapyvardis: Arunas_Shift 2. Kokiam komandos nariui(iams) skirtas klausimas: Porn_Star 3. Jūsų klausimas(galima keliems komandos nariams): Ką manai apie Ernys_Myq?Prašome atsakyti laisvai ir išsamiai,nes gi toks renginio tikslas? Norintiems užduoti klausimus: 1. Jūsų slapyvardis: Arunas_Shift 2. Kokiam komandos nariui(iams) skirtas klausimas: Invision_White ir Max_Tosha 3. Jūsų klausimas(galima keliems komandos nariams): Kai išvarot realybėj laukan,neatrodot kaip Maša ir lokys personažai?Nu typa viens didelis,o kitas toks maažiuuuukas?
 11. Zjbs kai klaniškis kažką padaro ir visas klanas gauna įspėjimą per jį,o kai teisėsaugininkas pisa free star,po poros dienų patikrina įspėjimus,išmeta,tada nuchujarina į kokius specus (ar atvirkščiai) ir visiem būna pajebat,o ypač šitam best dp. 

  1. Rodyti ankstesnius atsakymus  4 daugiau
  2. James_Makar

   James_Makar

   Tos pačios apklausos į darbus yra tik minimaliai daugiau reikalaujama išlement kelis žodžius, kad neprisiknistų ir tiek. Nebėra 200-300 žaidėjų, kad galėtum išsirankiot tik kokybiškus/labai gerus darbuotojus, realiai direktoriai ima vos ne visus kas nori ir nėra dėl ko jų kaltint.

  3. Josh_Exccite

   Josh_Exccite

   @Porn_Star tvarkyk taisykles tas griobanas padarytas

  4. Jonas_Slash

   Jonas_Slash

   Tai tegul padaro kad klano lead galėtų įspėti klaniški a? Jūsų klanas jūs patys tuis žmones priimat , tai ir turit atsakyt už savo klaniškius ne? Darbuose papeikimų skiltis. Ir kas daugiausiai verką tai tik princai 

×
×
 • Kurti naują...