Jump to content
Ieškoti
 • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 300

Versija: LV 7.4.1

Pijus_Lsd

Nariai
 • Pranešimai

  27
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Reputacija

6 Naujokas

Apie Pijus_Lsd

 • Rangas
  Užsiregistravęs

Paskutiniai lankytojai

Paskutinių lankytojų sąrašas išjungtas ir jis nebus rodomas kitiems nariams.

 1. 1. Jūsų slapyvardis: Pijus_Lsd2. Administratoriaus slapyvardis?: Dwayne_Stevenson(Pildė Lukas_Smp)3. Užblokavimo priežastis?: Čytinimas4. Vaizdinė medžiaga (vaizdo įrašai, nuotraukos): Atmesta užblokavimo apeliacija - - Įrodymai jog aš užblokuotas: https://imgur.com/a/bDfbywo
 2. 1. Jūsų slapyvardis: Pijus_Lsd2. Administratoriaus slapyvardis?: Dwayne_Stevenson(Pilde Lukas_Smp)3. Užblokavimo priežastis?: Cytinimas, aim.4. Vaizdinė medžiaga (vaizdo įrašai, nuotraukos): (Atmesta uzblokavimo anketa)
 3. :DDD Pavarai seniuk, kur čia tau tas aimas, jeigu ka aš žaidžiu su garsais ir reguoju į garsus kaip žmogus vaikšto, ir tu pirmam video išlindai tiesiai ant manęs galvojau kad ten priešas, tai greitai bandžiau šaudyt, o antram pažiek pusę kūlku missinau.
 4. Sveikinu Tikiuosi nenuvilsi serverio savomi paręigomis.
 5. 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Pijus_Lsd 2. Administratoriaus @Vardas_Pavardė: @Petras_Rimkus 3. Administratoriaus nusižengimas: Free mute i think. 4. Vaizdinė medžiaga patvirtinanti asmens kaltumą: https://imgur.com/a/uSFQCFk
 6. Savo klaida prįpažystu. Tiesiog buvo labai geras susišaudymas shotgunas vs Colt45.
 7. Ką galiu pasakyti apie šį projėkta, tai tik kad šiame serveryje gali rasti tikrai įdomias, ir iskirtinias sistemas, mane tikrai pritrauke šitas projėktas vien dėl to nes sistemos tikrai įdomios, ir net nepajaučiu kaip 5valandas per diena praleidžiu serveryje, ir tikrai administratoriai žino kas yra administracija, nu bentjau dalis jų, nes tikrai suteikia gan nebloga pagalba, ir visa serverio komanda kuria išrinko Tosha, yra nuostabi. Ir nekalbu apie pastangas kurias įdėjo Tosha. Jeigu ne Tosha, šio projėkto nebūtų, ir visi turi turėti ta omeny.
 8. 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Pijus_Lsd2. Administratoriaus @Vardas_Pavardė: @Kill_Pill3. Administratoriaus pagyrimas: Naudingai padeda, viska detaliai paiiškina, visados suteikia pagalba.4. Vaizdinė medžiaga (nebūtina):
 9. Tikrai neblogai padirbeta :). Reiketu tiktais aukštesnio balso, ir manau eik į talentus :D
×
×
 • Kurti naują...