Jump to content
Ieškoti
 • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 68 / 300

Versija: LV 7.4.0

Dangis_Nepramušiinėk

Nariai
 • Pranešimai

  13
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Reputacija

10 Naujokas

Apie Dangis_Nepramušiinėk

 • Rangas
  Užsiregistravęs

Paskutiniai lankytojai

26 profilio peržiūros
 1. 1. Asmens slapyvardis, kuris turi patekti į Juodąjį sąrašą: Jeffrey_Watson 2. Patekimo priežastys: Čytinimas klane 3. Vaizdinė medžiaga: 4. Įrodymai kad žaidėjas klane: Matosi įrodymuose, kad klane (spalva,skin)
 2. 1. Jūsų slapyvardis: Dangis_Nepramušinėk 2. Jūsų kaltinamo asmens slapyvardis: Arnis_Brigada 3. Jūsų kaltinimai: Nevažiavimas į veiksmus, vps pasileides plaukus kaštonas. Visada nevažiuoja į veiksmus jei nėra pakankamai teisėsaugos narių, o jei yra ir pamatė, kad klanai ruošiasi veiksmui, nuolatos laukia su tazeriais ir rakinimais. + yra gaves 2 užblokavimus už cytinima. Veiksmas truko 1 min, neivieno rush nebuvo tik nuvažiavo pinigus sumokėti. bus daugiau įrodymų įkelta vėliau. 4. Vaizdinė medžiaga patvirtinanti asmens kaltumą:
 3. 1. Asmens slapyvardis, kuris turi patekti į Juodąjį sąrašą: Tom_Hardy2. Patekimo priežastys: Cytinimas3. Vaizdinė medžiaga: 4. Įrodymai kad žaidėjas klane: Matosi įrodymuose.
 4. 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Dangis_Nepramusinek2. Administratoriaus @Vardas_Pavardė: Turbo_Max3. Administratoriaus nusižengimas: Free mute.4. Vaizdinė medžiaga patvirtinanti asmens kaltumą:https://imgur.com/a/o3Q1Ll9
 5. 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Dangis_Nepramusinek 2. Kaltinamo asmens Vardas_Pavardė: Petras_Rimkus 3. Kokį netinkamą įtarimą jums uždėjo?: Prisifreestarino. 4. Įrodymai patvirtinantys netinkamo įtarimo uždėjimą:
 6. Dėl cameros pozicijos t.y v raides paspaudinėk v raide, susirask sau tinkančia cameros pozicija ir turetų susitvarkyk, arba extra isirašyk susitvarkys.
 7. 1. Asmens slapyvardis, kuris turi patekti į Juodąjį sąrašą: Orange_Nike2. Patekimo priežastys: Cytinimas esant klane.3. Vaizdinė medžiaga: 4. Įrodymai kad žaidėjas klane: Matosi įrodymuose.
 8. Per naują gta isirašyk, nes trūkstą failu.
 9. 1. Asmens slapyvardis, kuris turi patekti į Juodąjį sąrašą: Lil_Makaras2. Patekimo priežastys: Cytinimas esant klane.3. Vaizdinė medžiaga: 4. Įrodymai kad žaidėjas klane: Žinai, kad klane yra. 1. Asmens slapyvardis, kuris turi patekti į Juodąjį sąrašą: Minde_Vega2. Patekimo priežastys: Cytinimas esant klane.3. Vaizdinė medžiaga: 4. Įrodymai kad žaidėjas klane: Žinai, kad klane yra.
 10. 1. Asmens slapyvardis, kuris turi patekti į Juodąjį sąrašą: Irmis_Speed2. Patekimo priežastys: Cytinimas esant klane.3. Vaizdinė medžiaga: 4. Įrodymai kad žaidėjas klane: Video matosi.
 11. 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Dangis_Stafford 2. Administratoriaus @Vardas_Pavardė: John_Duke 3. Administratoriaus nusižengimas: Free jail. 4. Vaizdinė medžiaga patvirtinanti asmens kaltumą: https://imgur.com/a/azBOJL0
×
×
 • Kurti naują...