Jump to content
Ieškoti
 • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 3 / 300

Versija: LV 7.4.1

Felero_Morcher

Nariai
 • Pranešimai

  18
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Reputacija

23 Pradedantis siekti tikslų

Apie Felero_Morcher

 • Rangas
  Užsiregistravęs
 • Gimtadienis
  1998.06.16

Žaidimo duomenys

 • Administratorius:
  3 lygio

Kontaktai

 • Discord:
  Felero_Morcher#6561
 • Facebook:
  Šarūnas St

Profilio informacija

 • Vieta:
  Lietuva
 • Lytis:
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

132 profilio peržiūros
 1. Jūs net filmuojat žaidima su frapsais, nes nėra galingos plokštės integruotos kaip geforce, amd, ir panašiai. Čia jau vienas faktas, antras faktas jog nesvarbu ar geras kompiuteris, tam ir yra FPS UNLOCK, kad atrakintu fps kieki žaidime nesvarbu koks kompiuteris.
 2. Anketos šablonas 1. Jūsų slapyvardis: Felero_Morcher 2. Užblokuoto asmens Vardas_Pavardė?: Mister_Adidasas 3. Užblokavimo priežastis?: FPS unlock 4. Papildomi komentarai: 5. Vaizdinė medžiaga (vaizdo įrašai, nuotraukos) https://www.youtube.com/watch?v=qZCsmaHOW4s&feature=youtu.be
 3. Nes sampcac aimbotams tik, nėra skirtumo ar cac. Ahk failai ir exe veikia be, čia tik priedanga. Vis tiek ne Tu spresi.
 4. Jei toks žinovas esi, kam ta Sampcac kiši? Cleo failus jis tik, o tu ahk gali cbuginti ir exe failus.
 5. SampCAC tik nuo cleo failu, gali naudoti ahk cbug, jam nereikalingas sampcac cleo failams. Anketa tokia pat kaip Ryan Cortel, ir suviai tokie pat.
 6. Anketos šablonas 1. Jūsų slapyvardis: Felero_Morcher 2. Užblokuoto asmens Vardas_Pavardė?: John_Duke 3. Užblokavimo priežastis?: Auto cbug 4. Papildomi komentarai: Floodinimas pastovus, principas toks pat kaip ir čia. Ryan Cortel patvirtinta anketa - Karolis_Slimis 5. Vaizdinė medžiaga (vaizdo įrašai, nuotraukos):
 7. Anketos šablonas 1. Jūsų slapyvardis: Felero_Morcher 2. Užblokuoto asmens Vardas_Pavardė?: Domis_Rembo 3. Užblokavimo priežastis?: Čytinimas 4. Papildomi komentarai: 5. Vaizdinė medžiaga (vaizdo įrašai, nuotraukos): Labai liūdna tačiau, dingo įrodymai;x
 8. Anketos šablonas ieškantiems modifikacijos 1. Kokios modifikacijos ieškotės: Hud and font 2. Aprašykite modifikaciją (kuo išsamiau, jeigu įmanoma): Būtų geriau kuo naujesne, su realistiniu žemelapiu 3. Jeigu įmanoma, pateikite modifikacijos nuotrauką ar vaido įrašą:
 9. Anketos šablonas ieškantiems modifikacijos 1. Kokios modifikacijos ieškotės: GTA žaidimo su modais 2. Aprašykite modifikaciją (kuo išsamiau, jeigu įmanoma): - Reiktu GTA žaidimo su modais, domintu tvarkingai modifikuotas. Kompiuteris mano labai geras, už gerą GTA atsiskaityčiau. 3. Jeigu įmanoma, pateikite modifikacijos nuotrauką ar vaido įrašą: -
 10. Aš už, gera įdėja. Reikėtų pagyvinti žaidimą labiau, nes ir taksistams nėra daug darbo. Nėra daug bendravimo su realiais žmonėmis.
 11. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Felero_Morcher Klaidos, kurią pastebėjote aprašymas: Kai darai /pzu ir /baigti rašai išsijungia bet negrįžta prie tavo veikėjo ir užstringa, kai spawn spaudi tave nukelia kažkur. Patirti nuostoliai (jei nuo klaidos patyrėte tam tikrą žalą - viską plačiai aprašykite, bei nurodykite ~tikslią datą ir laiką): - Vaizdinė medžiaga, kuri suteiktų papildomos informacijos apie klaidą: SPAUSTI ČIA > VIDEO
 12. Papeikimo anketos šablonas 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Ferero_Morcher 2. Administratoriaus @Vardas_Pavardė: @Jack_Duke 3. Administratoriaus nusižengimas: Čytinimas 4. Vaizdinė medžiaga patvirtinanti asmens kaltumą:
×
×
 • Kurti naują...