Jump to content
Ieškoti
 • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 62 / 300

Versija: LV 7.4.6

Flat_Mat

Nariai
 • Pranešimai

  38
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Reputacija

6 Naujokas

Apie Flat_Mat

 • Rangas
  Užsiregistravęs

Paskutiniai lankytojai

99 profilio peržiūros
 1. Anketos šablonas Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Flat_Mat Šventinis palinkėjimas dalyviams: Gražių švenčių!
 2. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Flat_Mat Kokį nekilnojamą turtą perkate?: Perku verslą iki 30M, tai net nesiūlykit picerijų. Jūsų siūloma kaina: iki 30 milijonų
 3. 1. Kam skirtas pasiūlymas (Serveris, Forumas, TeamSpeak): Serveris2. Kuo ji bus naudinga (keletas sakinių): Mažiau bus išnaudojamos žaidimo klaidos. Daugiau teisingumo.3. Pasiūlymo ar idėjos išsamus aprašymas: Reikėtų padaryti, kad atsijungimas nark. zonoje, kai yra narkotikų būtų tas pats, kaip ir mirtis. Kadangi, vykstant susišaudymui tarp klanų ir teisėsaugos nark zonoje klaniškiai labai dažnai prieš mirtį atsijungia. P.S. Tryniai ir septyniolikiniai ant tiek silpni, kad negali be atsijunginėjimo susirinkti nark.
 4. Idėja iš esmės gera, bet yra daugiau niuansų. Kas bus kai keisis firmos direktorius, vėl viską iš naujo reikės pirkti?
 5. Pardavėjo anketos šablonas Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Flat_Mat Kokį nekilnojamą turtą parduodate?: CJ laikrodis parduotas, tai liko kiti daiktai. Pradinė kaina: Siūlykit. Ar domina mainai? Kokie?: Nedomina Nekilnojamo turto aprašymas: Reti daiktai Vaizdinė medžiaga, kurį suteiktų daugiau informacijos apie nekilnojamą turtą:
 6. Perku iš Amazon (dažniausiai iš Amazon.de). Pakankamai dažnai į Lietuvą pristato per ~3-4 dienas. Jei prekė parduodama ar fullfilied Amazon tai su grąžinimu labai paprastai, pats amazon, net apmoka grąžinimą. Prekių kokybė gera, nes dažniausiai pirkdamas žinau ką perku. Taip pat, kai kurie žmonės parduoda Gift cardus, tai galima prekių nusipirkti su 40% nuolaida. Prekes užsisakau, beveik kiekvieną` savaitę ir taip jau kokius 4 mėn. kolkas jokių nesklandumų nebuvo. Jei yra daugiau klausimų - klausk.
 7. Pardavėjo anketa Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Flat_Mat Kokią transporto priemonę parduodate?: Hermes Pradinė kaina: Nuo 100k Ar domina mainai? Kokie?: Nedomina Transporto aprašymas: Visiškai nauja. 0 daužimų, 0 ridos Vaizdinė medžiaga, kurį suteiktų daugiau informacijos apie transportą: Pardavėjo anketa Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Flat_Mat Kokią transporto priemonę parduodate?: Romero Pradinė kaina: Nuo 100k Ar domina mainai? Kokie?: Nedomina Transporto aprašymas: Visiškai nauja. 0 daužimų, 0 ridos Vaizdinė medžiaga, kurį suteiktų daugiau informacijos apie transportą:
×
×
 • Kurti naują...