Jump to content
Ieškoti
 • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 29 / 300

Versija: LV 7.4.1

Edva_Bmww

Nariai
 • Pranešimai

  45
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Reputacija

27 Pradedantis siekti tikslų

Apie Edva_Bmww

 • Rangas
  Užsiregistravęs

Žaidimo duomenys

 • Administratorius:
  3 lygio
 • VIP:
  Bronzinis
 • Darbas:
  Ginklų prekeivis
 • Patirtis:
  Kylanti :))
 • Pinigai:
  Kylantis
 • Tr. priemonės:
  Visos

Paskutiniai lankytojai

36 profilio peržiūros
 1. susiletink video tu ar nemoki ir to padaryti ? matosi kaip i siena nueina kulkos o kur desinej eina nekalbu apie tas uz lord kulkos eina ir rodo hp nusijema atidžiai pažiūrėk.
 2. Tai kad tu ankščiau naudojai irgi ta aima ir šrate visusr taigi buvau pagaves taves kai dar nebuvau adm d-žiaukis irodymai buvo pasibaige 100k dar sumokejai nepameni ??
 3. Tu pažiūrėk vaikuti su dgl kai šaudai kulkos i siena pataiko bet hp nusijema laisvas gandriuk.
 4. Ka žinau ar jis švarus ar ne dabar ne apie ji kalba eina o kad tu su aimu droži tik atėjau i šrata kritai visada tada atejo lord jau mane nusiemi sausa tai ka čia maiznes.
 5. Papildau : https://imgur.com/a/w1mCf4o Agirdi tu kame barisi susiletink video matosi su trassa kai šauni kulkas gi i siena nueina dar efektas kai sienoj kulka isimuša o lordui hp nusijema tai apie ka čia šnekam... Ir idomu jei nesi kaltas kodėl unbano nepildai
 6. 1. Jūsų slapyvardis: Edva_Bmw2. Užblokuoto asmens Vardas_Pavardė?: Deividass_Deividass3. Užblokavimo priežastis?: Čytas4. Papildomi komentarai: AimBot susiletinkit video matosi kaip kulkos eina pro šali Išauna i siena patiko rodo žala padare 5. Vaizdinė medžiaga (vaizdo įrašai, nuotraukos):
 7. Puse servo žmonių sako kad švarus yra bet pasirodo ir cleo papkese idomiu dalyku turi Tai va gali neberašyt. Laisvas.
 8. Ble kreivos kulkos skraido gali nesimazint .Niekam tas tavo pc neidomus kaip ir aiškinau Harda pasijungi ir žaidi ramus ... tai gali net nesiukyti tikrinti.
 9. 1. Jūsų slapyvardis: Edva_Bmw2. Užblokuoto asmens Vardas_Pavardė?: Lil_Makaras3. Užblokavimo priežastis?: Čytas4. Papildomi komentarai: F12 pajungė žmogus man praneše kad kreivom eina šiaip vienoje vietoje matosi kaip i šona velka stovejo vieotj šaude pradėjo begt ir gunas sukasi ten pat. Nuo 1:53 dar pažiūrėkit iki pat galo nusitaike ir velka taikinukas palei žmogu.5. Vaizdinė medžiaga (vaizdo įrašai, nuotraukos):
 10. 1. Jūsų slapyvardis: Edva_Bmw2. Užblokuoto asmens Vardas_Pavardė?: Romka_Polaiptais3. Užblokavimo priežastis?: Netinkamas V_P4. Papildomi komentarai: 23h užblokavau su laiku bšk suklydau .5. Vaizdinė medžiaga (vaizdo įrašai, nuotraukos):https://imgur.com/a/tZt4EJX
 11. 1. Jūsų slapyvardis: Edva_Bmw2. Užblokuoto asmens Vardas_Pavardė?: Jonukas_Latriuga3. Užblokavimo priežastis?: Reklamavimas4. Papildomi komentarai: Reklamuoja5. Vaizdinė medžiaga (vaizdo įrašai, nuotraukos): https://imgur.com/a/5bGpRbp
 12. Kodėl man reikia ilgiau filmuoti jei tikslei matosi kad iejai nesileido fps o kilo kaip tik ir pradėjo stovet buvai pagautas ir viskas tuom pasakyta nebesimazink.. Nes nieko nebepades leistinas fps limitas 105 tau buvo virš jo todėl tu turi būti nubaustas..Adminu darbas Padėti kitiems ir apsaugoti serveri nuo čyteriu ... @Karolis_Slimis @Max_Tosha
 13. Tokie dalykai neturi buti pro akis praleisti nes galvos dabar išsisukau ir t.t Todėl noriu kad šis banedas butu patvirtintas ir kita karta pasimokytu žmogus ir susipažintu su Frame Limiter.
 14. Jei dažniausiai 92 fps tai kodel bazei 40-50 ? i interjera ilindai 140 sukilo tai jei toks geras pc Frame Limiter on padaryk ir žaisk Visi galim pasakyti geras PC .
 15. 1. Jūsų slapyvardis: Edva_Bmw2. Užblokuoto asmens Vardas_Pavardė?: Jeremy_Osamaa3. Užblokavimo priežastis?: Fps unlock4. Papildomi komentarai: Pažiūrėkit nuo 0:45 iki galo nesvarbu kad tu buvai hude tuo atveju jei kyla fps tam yra Frame Limiter.. ,,Šiame serveryje Fps Unlock nera leistinas''.5. Vaizdinė medžiaga (vaizdo įrašai, nuotraukos):
×
×
 • Kurti naują...