Jump to content
Ieškoti
 • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 21 / 300

Versija: LV 7.5.7

Martynas_Deejay

Direktorių prižiūrėtojai
 • Pranešimai

  344
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  7

Martynas_Deejay paskutinį kartą laimėjo Gruodis 14 2021

Martynas_Deejay turi geriausiai pripažintą turinį!

Reputacija

1.042 Forumo dievas

Apie Martynas_Deejay

 • Rangas
  iron.
 • Gimtadienis
  2000.06.30

Žaidimo duomenys

 • Administratorius:
  3 lygio
 • VIP:
  PREMIUM
 • Darbas:
  Taksistas

Kontaktai

 • Discord:
  bear.#3227

Profilio informacija

 • Vieta:
  Marijampolė
 • Lytis:
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

6.939 profilio peržiūros
 1. Papeikimas atmestas. Valdžios taisyklės apibrėžia, kad direktorius negali be priežasties įtraukti serverio žaidėjo į juodąjį sąrašą. Prieš skirdamas direktorių, skiriu jį su pilnu pasitikėjimu. Asmeniškai manau, kad bet koks trukdymas firmos darbui yra užtektina priežastis, norint įrašyt žaidėją į blist. Todėl pasitikiu direktorium ir jo priežastis yra pateisinama. Nori atkirtinėt fūras - nuolatinės atrankos į teisėsaugos sritis neužrakintos. V_P forume pasikeisk. Tema rakinama.
 2. Atsakysiu į papeikimą aš, kad nebūtų freepostų ir nebūtų teršiamas forumas. ABI TEISĖSAUGOS SRITYS PAŽEIDĖ TAISYKLES. Pareigūnai negali vykti į Ginklų prekeivių bazę(sprogdinti vartų),pasikrovimo sandėlį. Spec. pajėgų darbuotojai negali vykti į Ginklų prekeivių bazę(sprogdinti vartų),pasikrovimo sandėlį. Būtumėt paskelbę šturmą - viskas būtų tvarkoje, dabar to nebuvo padaryta, manau, būtų kokybiškas veiksmas ir to būtų buvę galima išvengt. Su Policijos direktoriumi šnekėjome, jis - perspėtas dėl taisyklių pažeidimo - tikiuosi tai nepasikartos, dar kartas ir lauks griežta nuobauda. @Matt_Sulivan Spec. Pajėgų valdžios nebuvo (o jei buvot, tai negerai), tačiau darbuotojai turi būti griežtai perspėti dėl taisyklių nežinojimo, o tai, deja, nuo atsakomybės neatleidžia. Pasidarot viduj tyrimą, kas organizavo šitą šūdą, turi būt nedelsiant nubausti. @Just_Ricka @David_Edyionii. Antras video tai ten wtf, realiai. Nežinau, ką pasakyt ir bepridurt. Šiandien gera nuotaika, tad pasigailėsiu vietoj baudimo, nors realiai abi valdžios po pora įspėjimų sau prisidirbt galėjo. Manau supratot visi, ką noriu pasakyt, o jei ne, tada niekuo negaliu padėti. Tema rakinama.
 3. Palinkėsiu neprisidirbti ir kuo didžiausios sėkmės pareigose!
 4. Pakomentuok ir gausi vištienos. Jei dar geras klausimas bus, kotletų daug karmos taškų gausit.

 5. Anketa: Jūsų Vardas_Pavardė?: martynas deejay Kokia komanda laimės?: fener Kokiu rezultatu?: 92:74
 6. Anketa: Jūsų Vardas_Pavardė?: martynas deejay Kokia komanda laimės?: rytas Kokiu rezultatu?: 81:73
 7. Aktyviausiu savaitės direktoriumi tapo Policijos departamento firmos direktorius @Matt_Sulivan - 1812 minutės. Į darbo seifą bus pravesta 1.000.000€ serverio valiutos. Aktyviausiu savaitės pavaduotoju tapo Spec. Pajėgų firmos pavaduotojas @Just_Ricka - 1284 minutės. Į darbo seifą bus pravesta 500.000€ serverio valiutos
 8. Norėčiau, jog kitam kartui pavaduotojas su serverio žaidėjais bendrautų pagarbiau. Nesuprantu pačio papeikimo esmės. Neturiu už ką bausti pavaduotoją, nes nei čia jo pačio, nei darbuotojo klaida buvo. Tema rakinama.
 9. Papeikimas atmestas. Trūksta įrodymų, darbuotojas viską atliko pagal taisykles. Tema rakinama.
 10. Raginu pildyti. Serveriui reikalingas ne tik aktyvus, bet ir motyvuotas medikų lyderis, jei nori savo jėgas išmėginti čia - puiki proga tai padaryti.

 11. NAUJAS POLICIJOS DIREKTORIUS Labas visiems. Neturiu laiko, direktorius pareigūninėje išrinktas būti privalo, norint užtikrinti stiprią teisėsaugą. Apie praėjusio direktoriaus - Frank_Bruno - darbą daug kalbėti nereikia, manau, viskas buvo tvarkinga ir viskas buvo tvarkoje, nieko įspūdingo serveris nepamatė ar nebuvo. Manau, buvo galima geriau, bet jau nieko nepakeisim. Paklausiau spec. pajėgų valdžios, variantų buvo daug, bet galutinai apsistojome ties vienu - Matt_Sulivan, su kuriuo jo būsimas kolega David_Edyionii išreiškė norą bendradarbiauti. Klaniškis, pastaruoju metu įleidęs šaknis teisėsaugoje ir turintis (kaip jis pats teigia) nemažą žmonių ratą aplink save, neabejoju, kad galės duoti kovos klanams. Iš jo pačio tikiuosi stabilumo ir pastangų gerai atlikti pareigas. Buvo įvairių nuomonių apie jį, kai domėjausi plačiau, bet tai tik lieka nuomonėmis ir tikiuosi, kad patikimas man žmonių ratas klydo. Patyrę teisėsaugininkai tiki tavimi, tad nieko nelaukęs sveikinu naują šerifą - Matt_Sulivan ir linkiu kuo nuoširdžiausios sėkmės pareigose! Direktoriui neprabuvus minimalaus laikotarpio pareigose vyks nauji rinkimai.
 12. Anketa: Jūsų Vardas_Pavardė?: Kokia komanda laimės?: bayern Kokiu rezultatu?: 78-65
×
×
 • Kurti naują...