Jump to content
Ieškoti
 • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 42 / 300

Versija: LV 7.5.3

Big_Star

Nariai
 • Pranešimai

  28
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Reputacija

41 Pradedantis siekti tikslų

Apie Big_Star

 • Rangas
  Užsiregistravęs
 • Gimtadienis
  1997.09.11

Žaidimo duomenys

 • Administratorius:
  3 lygio
 • VIP:
  PREMIUM
 • Darbas:
  Spec. pajėgų narys
 • Pinigai:
  500.000€

Profilio informacija

 • Lytis:
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

473 profilio peržiūros
 1. Vat už šita idėja, tikrai už pats maščiau, kaip galėtu būti pardavimai ties retais daiktais.Šaunu palaikau, spaudžiu dešinę, tikėkimės bus įgyvendinta.
 2. Labas rytas su savaitgalių visus !

  1. Justin_Sobieski

   Justin_Sobieski

   Labas, ir tave!

    

  2. Visma_Wtf

   Visma_Wtf

   Labas, tave irgi!

 3. Sugražinti EPI darbą, bent jau mano manymų, atsirastu daugiau žmonių ''Neesu tikras, bet kiek skaičiau, ir važinėjausi pasigėdau seno darbo Elektroninių Prekių Išvežiotojų''. Kuom tai būtų naudinga? - Jie galėtu pristatyti prekęs, visas susijusias su Elektronika, tarkime Audio sistemos, namams namų savininkas, galėtu užsisakyti forume skiltyje darbo, užsakomų sąrašę ko tiksliai reikės. Tai būtų kur kas sudetingiau, atlikti darbą ir progresa įgyvendinti būtent šiai įmonei. Tikrai daug galima prigalvoti, tiek užsisvajotu dalykų, ir baigiant atnaujinimais/idėjomis. Šiuo metu pastebiu, kad gerbiamieji Pgr.Administratoriai, daugiau telkia laika, būtent pasiulymai/idėjos klaidos. Klausimas jūms - ar jūs atsirenkate tai kas jūms būtiną įgyvendinti?Aš manau kad dauguma serverio žaidėjų žaidžia čia, nes jiems patinka.Bet pagalvokite jūs Administracija, mes žaidėjai. Dauguma žaidėjų, žino ko reikia ko nereikia. Viliuosi pamatyti naują temą, kurioje būtų išdėstyti būsimi darbai, galite net padaryti apklausą, tikrai manau nuspręsite greičiau, negu skaitysite komentarus šioje temoje. Nors esu naujokas, bet domiuosi nuo 2014metų šiuo projektų. @Invision_White
 4. Ačiū už išsakyta nuomonė, man tai pat malonu su tavimi susipažinti.Ačiū už ryžtą siekimą, kad esu pastebimas net komandos narių. Gražaus penktadienio, ir savaitgalio.
 5. Labas Rytas Mantai, visų pirmą tai visiškas męlas, gaila kad naujokai ir meluoja. 1. Stabdžiau bėglį, kuris buvo naujokas, tu privažiavai, ir trugdiai man dirbti, kitaip tariant, daužytis pradėjai, su ''Kastuvų''. Galėjau duoti už užpuolimą, bet pagailėjau ir daviau už trugdymą dirbti. 1.1 Gavai už ižeidinėjimus įtarimą, toliau plūdaisi gavai mute. 2.Kaip uždėjau tau, pradėjai mandravoti, save išsikelti, rašyti papeikimus, dar parašyk papeikimą kad blogai mute daviau. 3. Kita kart nemeluok o rašyk tiesą, nes tikrai ne TPLV buvai ribose. [O už jū] Kaip parašiau kad, reikia jūms taisyklęs pasimokinti, buvau grubiai ižeistas, už tai sulaukiai mute Įrodymai: https://streamable.com/lhhua5 https://streamable.com/utmacu 4. Už trugdymą dirbti teisėsaugai, arba užpuolima pareigūno baudos nesuteikiame.Patiems reikėtu nuostatus pasiskaityti, ir tuo pačiu daugiau isigilinti taisykles. Nes tas ''Naujoko Statusas'' Jūms suteikia tokiu galiu, kuriomis ir naudojates.
 6. Sveikas man, tai pat, malonu susipažinti. Man tai pat malonu, Mariau jei toks tavo tikras vardas.Ir tau sekmės.
 7. Kiek bendravau visad su savo humoru.girdejau gandu kad adminus paduodi tai jei ka rasysiu.na cia juoko forma.sekmytes reiks susitikt real.
 8. Anketos šablonas 1. Jūsų tikrasis vardas: Karolis 2. Kiek jums metų?: 23 3. Jūsų gyvenamoji šalis: Lietuva. 4. Jūsų gyvenamasis miestas: Vilnius 5. Kokioje klasėje/kurse mokotės?: Nebesimokinu, seniausiai baigės dirbu šiuo metu. 6. Kuo užsiimate gyvenime? (Jūsų pomėgiai): Su draugais buriuojames, laukiame komplimentu iš policijos :D, o šejp tai visada būnų lauke su sunėnų, jei geras ir šiltas oras.Varom prie ežeriuko pasedėt užmest meškeręs.Jei blogas oras nuotoliniu būdų bendraujam su chebra.Mėgstu karts nuo karto ir kažka paveikt,Dabar prikabino šitas lasventuras. 7. Gal ką lankote? Jei taip galite parašyti: Lankiau KickBox prieš 3metus. 8. Jūsų zodiako ženklas: Mergelė. 9. Kokią šalį esate aplankę toliausiai?: Brazilija 10. Ar turite brolį/sesę? Jei taip, kiek jiems metų?: Broli 31metų. 11. Ar turite augintinį? Jei taip, galite įkelti nuotrauką: - 12. Mėgstamiausi filmų žanrai, geriausių filmų pavadinimai: Fast and furious visos dalys, ridiko kronikos, simpsonai, Tomas ir džeris, kempiniukas, stok arba šausių.Veiksmo/komedijos/serialai/kriminaliniai. 13. Mėgstamas(-i) muzikos stilius(-iai): Daug tokiu stiliu turiu, bet va vienintelis - https://soundcloud.com/discover/sets/personalized-tracks::karolis-nesvarbu-604350054:747589822 14. Mėgstamiausia(-ios) pamoka(-os) mokykloje: Kūno kultūra, turbūt visiems patiko, dar patikdavo Klasės valanda, ir aišku mažiausiai kaip kitiems, man patikdavo Istoriją. 15. Jūsų gyvenimo tikslas:Baigiasi rugsėji nuobauda teisėms, leksiu išsilaikyt per naują, nusipirkti autocara, ir važinėti kaip lasventure. 16. Apibūdinkite savo charakterį: Geras, mielas, draugiškas, bendraujantis, mėgstu juoktis, mėgstu durniuoti.Pabendrausit daugiau suprasit. 17. Kokius žmones tu gerbi/pripažįsti/mėgsti? (Charakterio savybės): Su kuriais galiu bendrauti, bendraudamas per daug neatsiveriu, pirmiausiai požiūris i bendravimą, mastymą, suvokimą. 18. Kokių žmonių tu nepripažįsti/nemėgsti? (Charakterio savybės): Kurie nenori bendrauti, arba bendrauja mįslėmis, paslaptimis. Jei bendrauti tai bendrauk, atsivėrusiam nėra ko slėpti, bendravimas puikus indelis projekte.O tokiu žmoniu yra labai daug, tad faina su visais kalbėtis. 19. Kuo užsiimate, kokie jūsų tikslai serveryje?: Spec.Pajegų Kriminalinės žvalgybos Burio vadas, sieksiu pavaduotojo, o vėliau bandysiu direktoriaus siekti.Po dveju metu, ar ankščiau bandysiu pretenduoti, į las-venturas.lt nemokamus administratorius. 20. Kokie jūsų planai gyvenime?: Daug planų turiu, kuriu nenoriu sakyti, nes tai žaidimas, o ne gyvenimas.Tad šis klausimas nesusijas su mano gyvenimų. 21. Jūsų fotografija (-os). Daugiausiai 2 ( jeigu norite daugiau talpinkite į imgur.com talpyklą): Šiam kartui nekelsiu, kita kart pasiliksiu, kaip daugiau susipažinsiu, su projekto komanda, ir serverio žaidėjais.
 9. Anketos šablonas 1. Jūsų slapyvardis: Big_Star 2. Užblokuoto asmens Vardas_Pavardė?: @Juozas_Hsop 3. Užblokavimo priežastis?: trugdymas renginiui/eventui. 4. Papildomi komentarai: - 5. Vaizdinė medžiaga (vaizdo įrašai, nuotraukos): https://streamable.com/6n4p2o
 10. Gero vakaro visiems !

  1. Visma_Wtf

   Visma_Wtf

   Dėkui, ir Tau! 🙂

 11. Apgailėtina tiesiog, neigt savo bėgimą, viskas matosi, nesvarbu kiek tu pavažiavai tai pasišalinai iš įvykio vietos, kurioje tave sustabdžiau. Gražaus vakaro. 1. Viskas prasideda nuo čia. https://streamable.com/hm7lwf 2.Nuotrauka matosi kur pavažiavai, o video buvai sustabdytas kitoje vietoje. 3.Trumpas video, rodantis kad pasitraukiai iš stabdančiosios vietos.O tai yra pasišalinimas, ir nesvarbu ar tai buvo 40metrų pavažiuota ar daugiau. https://streamable.com/pasoq9
 12. Sveiki visus su penktadienių !
  važhiojam -

   

 13. Sveikūčiai, visus su penktadienių, ir gražaus savaitgalio !

  1. Iam_Leesin

   Iam_Leesin

   Labas. Tau taip pat!

×
×
 • Kurti naują...