Jump to content
Ieškoti
 • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 22 / 300

Versija: LV 7.4.9

Levanto_Daddy

Nariai
 • Pranešimai

  21
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Reputacija

9 Naujokas

Apie Levanto_Daddy

 • Rangas
  Užsiregistravęs

Paskutiniai lankytojai

80 profilio peržiūros
 1. Anketos šablonas Jūsų Vardas_Pavardė: Levanto_Daddy Jūsų spėjimas, kelintą minutę bus pelnytas pirmasis rungtynių įvartis(galimas tik vienas spėjimas): 52 Kurią komanda palaikote: PSG
 2. Anketos šablonas 1. Kokios pagalbos reikia?: Su modais 2. Apibūdinkite iškilusią problemą: Žodžių įsimetu į cleo digital hp and armor failiuką. Prieš tai viskas veikė be problemų, poto išjungiau kompą po laiko vėl pasijungiau pist ir nebeveikę. Bandžiau ir kitus įsidėti bandžiau keisti cleo versija sampfuncs versijas nieko, bandžiau ant defaut gta nieko neveikia. Gta.sa.net faila net triniau nieko, keičiau versijas įvaires nieko, anti virusine išjungiau nieko. Ką galiu pasakyti iš oro nebeveikia. 3. Papildomas komentaras, vaizdinė medžiaga (nebūtina): Magic neturiu, nes bandyk ką nori niekas nepadės čia jau.
 3. Persidalinu gta Toshibos, kuris buvo pats įmetęs šitoj temoj: Ten link nebeveikia, o mačiau daug kas prašo. Tai imkit link normalu ir naudokit dwj. http://www.mediafire.com/file/jux1gco3kb58qc0/toshiba_x_scout.rar/file @Eimis_Toshiba Turbūt nesupyksi.
 4. Anketos šablonas ieškantiems modifikacijos 1. Kokios modifikacijos ieškotės: Lyg ir dmg inf 2. Aprašykite modifikaciją (kuo išsamiau, jeigu įmanoma): Viskas jasna 3. Jeigu įmanoma, pateikite modifikacijos nuotrauką ar vaido įrašą: @Tracy_Martinez Duok ta š, kur apačioj rodo į ką pataikiai žaliai, o kai į tave melynai. Tavo video tai turi turėt.
 5. Chebra mano temoj prisvaidę yra, tai pasiimk ta gta ir žaisk. O jei nori Toshibos turiu su normalių link kuris veikia, no fps drop ir t.t
 6. Nėra, nes nepaleidžia gta ir jau seniau buvo ištrintas...
 7. Nėra, nes seniau buvo ištrintas.
 8. Anketos šablonas 1. Kokios pagalbos reikia?: Su samp 2. Apibūdinkite iškilusią problemą: Žodžių tiek su defaut gta tiek su betkokia gta mėto crashus non stop, viskas išbandyta jau. Tiek ištrinti ta ir ta vis tiek tas pats, tiek išjungti pc ir viska per nauja tas pats, tiek pasikeisti samp versijas ir t.t. Vis tiek niekas nepadeda, arba aš glušas arba čia magijos vyksta. 3. Papildomas komentaras, vaizdinė medžiaga (nebūtina): Nėra
 9. @Eimis_Toshiba Milijonas crashu niekas nepadeda. Kame bėda tavo gta tu žinai?
 10. Anketos šablonas ieškantiems modifikacijos 1. Kokios modifikacijos ieškotės: Gta 2. Aprašykite modifikaciją (kuo išsamiau, jeigu įmanoma): Gta skirta šaudymui ir, kad nedropintu fps ant mases normalios tiesiog gta. Gta in desc ieškojau iš Flake nedomina, nes beveik visos naudotos. 3. Jeigu įmanoma, pateikite modifikacijos nuotrauką ar vaido įrašą: Neturiu Atsiliginsiu, jei kas kokia pasidalins nebloga gtaške.
 11. Gražiai tu čia pašaudiai. Vilius labai gražiai pašoko.
 12. Taigi susitarėm, kad paslaptį saugosi iki gyvenimo galo.
 13. Aš tau galėsiu jei norėsi parodyti, kas aš čia per velnias ir iš kur atėjas. Tokius kaip tu Evolve ir Lagshote valgau, o jei domiesi kas aš nežinosi ir iš čia nežinos niekas.
 14. Vos nulaiko ak rankoj dar kalba. Skina užsidėk storesni, gal nulaikysi bent ak, o db eik iš čia.
×
×
 • Kurti naują...