Jump to content
Ieškoti
 • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 34 / 300

Versija: LV 7.5.4

Eimantas_Supple

Nariai
 • Pranešimai

  2
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Reputacija

1 Naujokas

Apie Eimantas_Supple

 • Rangas
  Užsiregistravęs

Paskutiniai lankytojai

74 profilio peržiūros
 1. A N K E T O S Š A B L O N A S 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?; Eimantas Supple 2. Jūsų pageidaujamas darbas; Avataras ir profilio viršelis. 3. Jūsų pageidaujama spalva; Parink pagal save. 4. Jūsų pageidaujamo darbo dydis; Avataras - 250x250, o profilio viršelį parink, kad galėčiau užsidėti šiame profilyje, tiksliai nežinau koks čia dydis yra. 5. Pageidaujamo darbo užrašai; 6. Pageidaujamo darbo nuotrauka (liaud.stockas); Uždėk backgroundą tiesiog šia spalva - #10203B 7. Pageidaujamo darbo trumpas aprašymas; Norėčiau iš kairės pusės matyti Eimantas dešinėje pusėje Supple o per vidurį, parašyk E raidę, norėčiau panašaus kaip Max Tošha turi. @Ryan_Quard
 2. Anketos šablonas: 1. Jūsų vardas_pavardė: Eimantas Supple 2. Kodėl norite į medikus?: Šis darbas puikus susipažinti su serverio sistemomis, būnant serverio naujoku. 3. Išvardinkite pagrindines medikų darbo komandas bei jų paskirtį: /r - darbuotojų racija, /kolegos - prisijungusių bendradarbių sąrašas, /gyd [ Vardas Pavardė ] - pagydo žaidėją, /kursuzeistas - parodo sužeisto žmogaus vietą, /gelbeti - paima žmogų į automobilį, /nprik [ Vardas Pavardė / hašišas arba krekas ] - išgydo žaidėją nuo hašišo arba kreko priklausomybės. 4. Jūsų /info > darbo patirtis lentelė: Čia. 5. Kaip suprantate medikų darbą?: Mediko paskirtis - reaguoti į iškvietimus, gydyti serverio žaidėjus, išgydyti žaidėjus nuo narkotikų priklausomybės, vežioti vaistinėles į tam tikras vietas, gelbėti sužeistuosius ir atgabenti į ligoninę. 6. Ar esate nieko prieš, jei jums bus uždėtas 7 dienų darbo kontraktas? (naujam direktoriui nusprendus atleisti visus darbuotojus, jis jums bus nuimtas): Esu nieko prieš.
 3. Labas, galbūt galit patarti, kokį šiuo metu telefoną verta pasiimti iki ~600 eurų, labiau norėčiau kažko iš samsungo. 

  1. Rodyti ankstesnius atsakymus  3 daugiau
  2. Danny_Williams

   Danny_Williams

   meskafonas 

  3. Mode_Kurk

   Mode_Kurk

   Jei nori pakankamai galingo, su dahuja atminties ir dideliu ekranu tai oneplus ziurekis, 2 metus oneplus 7pro naudoju, absoliuciai jokio suletejimo per pusvalanduka su warp chargu pasikrauna, superinis ragelis ir labai prieinamas kainos/kokybes atzvilgiu. rekomenduoju

  4. Expert_Madrid

   Expert_Madrid

   Su savo tais Androidais... ble turiu iPhone 7 plus 4m kokius, o prieš tai Android naudodavau, tai ką žinau kaip diena ir naktis. Draugelis nusipirko prieš porą savaičių va nauja s21, prasidėjo lagai.. Ir šiap domėjausi apie Apple iš tam tikrų žmonių kur nusimano, kaip visi sako jog tas pats ten per tą patį, ar kainą ten kandžiojasi neverta ir t.t. Bet šiap nusipirksi kokybišką daiktą. Kaip kiti sako šūdas ir t.t, nusipirko čia draugelis 12 , tai kur tas sako šūdas sako duok pačiupinėti į rankas. pagalvok apie iPhone 11 dabar, realiai, man rods kaina nebesiekia 600 bijau sumeluoti.

×
×
 • Kurti naują...