Jump to content
Ieškoti
 • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 1 / 300

Versija: LV 7.6.8.1


Todd_Fisher

Nariai
 • Pranešimai

  41
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Reputacija

37 Pradedantis siekti tikslų

Apie Todd_Fisher

 • Rangas
  Užsiregistravęs

Paskutiniai lankytojai

376 profilio peržiūros
 1. Anketos šablonas, norint pranešti apie užblokavimą: 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Smokey_Nagata 2. Užblokuoto asmens slapyvardis (Vardas_Pavardė): Javan_Hoonigey 3. Užblokavimo priežastis: Čytinimas 4. Papildomi komentarai (nebūtina): Silent aim mmry 5. Vaizdinė medžiaga (vaizdo įrašai, nuotraukos):
 2. Sveikinu, kol dirbau teisėsaugoj, tikrai matėsi, kad žmogus turi potencialo, manau tikrai vertas eiti direktoriaus pareigas. Sveikinimai dar kart.
 3. Tiek, kiek tu pasakai yra labai daug, bet tiek, kiek tu įrodai, yra mažiausia mažuma. Vadovaujiesi savo nuomone, savo spėjimais, ką ir kaip būčiau daręs ir kaip būtų buve ;D Jeigu rašai papeikimą, kalbėk pagrįstais faktais, o ne skraidyk po savo mintis ir rašyk ką manai. Tuščiažodžiavimas > realybė??? Tai gerai, įsivaizduok kas būtų jeigu kiekvienas papeikimas ar skundas būtų tikrinamas pagal tavo mąstymą. Pavyzdžiui sušaudytum mane narkuose, pasakyčiau, kad čytini ir viskas, gauni baną, nes nafik tie įrodymai? Taigi tikėkit manim ką aš sakau, ane? ;D Absurdas, pas tave dar bent kažkas galvoj yra ar tuštuma? Rašai papeikimą nes šaudau ne į visus klanus. Įkeliu iškarpą iš narkų kaip šaudau klaną, kurio tu sakai, kad ne ir vis tiek kažkuo esi nepatenkintas. Nu tai taip, jie vieninteliai tuo metu buvo narkuose, tai man jų išvis tada nereikėjo šaudyt ar kaip? Nešaudai vienų – blogai, tada šaudai kitus – vėl blogai. Apsispręsk tu tada. Ir išvis, per daug aš čia su tavim diskutuoju dėl to tavo nieko neįrodančio 23 sekundžių video, dėl kurio turėčiau būti išmestas ir dar sukištas į teisėsaugos blistą.
 4. Pastarosiom dienom buvau geresnės nuomonės apie tave ;D Kalbat apie tavo papeikimą, matau labai daug nepagrįsto tuščiažodžiavimo. Teigi, kad bendradarbiauju su klanais, šaudau tik tam tikrus klanus, vienų neliečiu. Kai prieinama prie įrodymų, įkelta viena situacija kai vejuosi tave ir šaudau. Nuoširdžiai nesidairiau į šonus ir nemačiau, kad tave gaudo kitas klaniškis. Iš tavo vaizdo įrašo matosi, kad jau iš ankščiau šaudau, nes pastebėjau tave kaip potencialą auką, bėgančią į kalną ir norėjau nušauti iki galo. Kalbi apie kažkokį perspėjimą, kas mane perspėjo? Tu? Valdžia? Niekas. Nežinau kaip kitaip dar atsakyt į tavo papeikimą, nes turi kažkokius didelius asmeniškumus ir dideles nuoskaudas iš savo pusės, tai tiesiog įkeliu momentą iš šiandien vykusių narkų kaip šaudau „FOG“ klaną https://streamable.com/0p0pmj
 5. Anketa: Jūsų Vardas_Pavardė?: Todd_Fisher Kokia komanda laimės?: Kauno „Žalgiris“ Kokiu rezultatu?: 86:73
 6. KANDIDATO Į SPEC. PAJĖGAS ANKETA: 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Todd_Fisher 2. /info lentelės nuotrauka: https://imgur.com/H5GmySX 3. /info > darbų patirties nuotrauka: https://imgur.com/QZcNaWQ 4. Kiek laiko praleidžiate serveryje per dieną?: Įvariai, labiau fokusuojuosi į veiksmus. 5. Kokia paskutinė jūsų darbovietė?: PD. 6. Dėl kokių priežasčių palikote / buvote priverstas palikti savo paskutinę darbo vietą?: Išėjau į klano karą padėti draugams. 7. Kodėl renkatės dirbti teisėsaugos srityje (3 priežastys)?: Noriu pakeisti pusę, niekada nedirbau spec. pajėgose, patinka darbo pobūdis. 8. Kodėl renkatės dirbti Specialiose Pajėgose, o ne Policijos akademijoje (1 išsamus argumentas)?: Spec. pajėgos yra aukščiau už PD, turi šiek tiek daugiau galimybių, todėl ir norisi dirbti čia, nes dar niekada neteko, o PD jau esu buvęs. Kitos aprangos, kitos darbinės mašinos ir t.t. 9. Ko siekiate, bandydamas įsidarbinti į šią teisėsaugos sritį: Laimėti grobimus. ----- Teorija, su darbu susiję klausimai, sąvokos: Specialiųjų pajėgų darbuotojas per dieną privalo pradirbti 60 minučių, - TAIP/NE Baudas galima suteikti visiems žaidėjams išskyrus: ginklų prekeivius ir karo tipo klano narius, - TAIP/NE Darbuotojas gali dirbti persirengęs į laisvalaikio drabužius, siekiant užsimaskuoti ir pagauti nusikaltėlį, - TAIP/NE Darbuotojui leidžiama pasirinkti ar suteiki baudą civiliui, ar ne, - TAIP/NE Prieš dedant žaidėjų įtarimą, privalomi vaizdiniai įrodymai, - TAIP/NE /mnarkinfo - individuali konfiskuotų narkotikų statistika. /zlic - patikrinti žaidėjo žvejybos licenciją. /konfiskuotitr - Tokios komandos nėra. /nmaisas - nuima žaidėjui maišą nuo galvos. /svytureliai - Tokios komandos nėra. ----- Situacijos ir nuostatai. Išsamiai bei argumentuotai atsakykite į pateiktas situacijas: Pastebite, jog tolimųjų reisų vairuotojas gabena ginklų siuntą. Su savo kolegomis laukiate ginklų siuntos Los Santos miesto ribose. Pradedate stabdyti tolimųjų reisų vairuotoją, matote, jog vairuotojas nežada kovoti ir pradeda važiuoti toliau. Kokie jūsų tolimesni veiksmai? Kas šioje situacijoje blogai?: Draudžiama trukdyti gabenti siuntą Los Santos miesto ribose. Ginklų prekeiviai vykdo masinę ginklų siuntą. Prisijungę tik 3 Teisėsaugos nariai. Jūsų kolega jums pasiūlo užstatyti kelią kliūtimis ir spygliais taip, jog ginklų prekeiviai negalėtų pravažiuoti ir jums būtų lengviau konfiskuoti ginklų siuntą. Kas šiose situacijoje blogai? Ką darytumėte kitaip? Kaip bandytumėte sustabdyti nelegalią ginklų siuntą?: Kliūtys turi būti naudojamos taip, kad pro jas būtų įmanoma pravažiuoti. 19.54 surakinate Eternal klano narį prie HP zonos. Atimate narkotikus, įtariate ir nušaunate. Jis atsisėda į kalėjimą Kas blogai šioje situacijoje? Kokios taisyklės pažeistos? O gal viskas gerai?: Viskas gerai.
 7. Anketos šablonas, norint pateikti atsiblokavimą: 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Todd_Fisher 2. Administratoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): Adidas_Ricka 3. Užblokavimo priežastis: cytas 4. Vaizdinė medžiaga (vaizdo įrašai, nuotraukos): https://imgur.com/a/irOBaSR
 8. – Registracijos šablonas: » Jūsų slapyvardis: Todd_Fisher » Ar susipažinote ir sutinkate su renginio taisyklėmis?: Taip. » Ar galėsite dalyvauti nurodytu laiku?: Taip.
 9. @Efka_Rodz gal i unban prieziura nori?

 10. Prieš, nėra pranašumo jokio. Čia ne koks RP stiliaus servas, kad tokius dalykus draust reiktų.
 11. Anketos šablonas: Vardas_Pavarde: Todd_Fisher Spėjimas: 57
 12. Anketos šablonas 1. Jūsų slapyvardis: Todd_Fisher 2. Administratoriaus slapyvardis?: Auris_Gro 3. Užblokavimo priežastis?: Čytinimas (Aimas) 4. Vaizdinė medžiaga (vaizdo įrašai, nuotraukos): https://imgur.com/0o4Bte9 Auris_Gro Ban Todd_Fisher - Užblokavimo apeliacijos - Las-Venturas.LT | Jūsų žaidimo kokybė - mūsų prioritetas!
×
×
 • Kurti naują...