Jump to content
Ieškoti
 • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 40 / 300

Versija: LV 7.4.2

Jeremy_Miller

Nariai
 • Pranešimai

  21
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  3

Jeremy_Miller paskutinį kartą laimėjo Gegužė 28 2012

Jeremy_Miller turi geriausiai pripažintą turinį!

Reputacija

36 Pradedantis siekti tikslų

Apie Jeremy_Miller

 • Rangas
  Užsiregistravęs

Paskutiniai lankytojai

1.867 profilio peržiūros
 1. Kažkokia makalynė, daugumos dalykų svarbių nėra paminėta, o kai kurie punktai kaip ir sakė Magnumas yra vapšė išgalvoti iš oro. Čia iš *Myliu Las-Venturas.lt* laikų šiek tiek istorijų ir video iš mano pusės..: 2012 Rugpūčio. 7d. ~18:35,- Gauta informacija iš Svolačių (tuometinis Svolačių gaujos lyderis Deividas Paška) gaujos narių, jog dykumos gludūmose pamatyta keletas Sučiaros (tuometinis Sučiarų gaujos lyderis Ercė Pūkas) gaujos narių, kurie buvo skolingi už Svolačių gaujai už praeitį. 2012 Rugpjūčio. 7d. ~18:40,- Svolačių gaujos nariai pajuda mašinomis iš rajono ir maždaug už 5 minučių sėkmingai sutinka tas pačias mašinas bei Sučiarų gaujos narius ir negailėdami 'parako' pradeda šaudyti kur tik papuola, jog nebeliktų nei vieno Sučiaros gaujos nario. Svolačiams sėkmingai pavyksta padaryti susišaudymą (eng. shootout), apie tai pradeda kalbėti net aplinkiniai.
 2. Klanai, klanais.. bet šiandien Hotas už tai gavo baną pusei paros.
 3. 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Jeremy_Miller 2. Administratoriaus Vardas_Pavardė žaidime: Arminas_Energy 3. Administratoriaus nusižengimas: Užlipęs ant ginklų parduotuvės stogo su Minsku, nušovė mane, nors tai yra draudžiama atsižvelgiant į serverio taisykles, kadangi šiandien klaniškį net už tai banino. 4. Įrodymai (būtina): http://www.part.lt/perziura/d49b1f9c631793322dea1d61804fc4df2.png
 4. nžn, *Myliu Las-Venturas.lt* karvelis kažkoks ir tiek, neturiu nuomonės, nes naujokas esi
 5. * clap clap clap * pagaliau *Myliu Las-Venturas.lt*.. pusės svolačių nebeliks ^^
 6. Gal tu nebesvaik ką? Nichuja nebuvai klane, čia dar pisi protą.. Vakar pats buvau išmetęs per klaidą buvusios GS gaujos narius, bet nieks ir nepasikeitė, paskui pasakė, kad ne tuos išmečiau.. Nieks ir nepastebėjo.
 7. Ne pirmas ir ne paskutinis kartas, padarysim ne viena ir ne du kartus!
 8. Suorganizuosiu vėl kada, ne problėma Tik būtų gerai, kad nebijotų klanai kovot su mūmis.
 9. Aš vienintelis žinojau tą vietą, taip, kad nebesvaigstam. Iš svolačių ankščiau ten niekas nėra kovoję. Pasiūliau - jūs sutikot, jokių problėmų, o, kad masofkinius kvietėt, tai patys kalti.
 10. Daugiau tokių reiktų žmonių serveryje, vienas iš geresnių administratorių. Šiaip šaunus žmogus esi, kad padedi kitiems, bei aukoji savo laiką dėl sušiktų čyterių. Be tavęs serveris manau būtų dar labiau žlugęs negu dabar.
×
×
 • Kurti naują...