Jump to content
Ieškoti
 • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 1 / 300

Versija: LV 7.4.1

Ernys_Myq

Direktorių prižiūrėtojas
 • Pranešimai

  1.027
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  10

Ernys_Myq paskutinį kartą laimėjo Gegužė 22

Ernys_Myq turi geriausiai pripažintą turinį!

Reputacija

1.341 Forumo dievas

Apie Ernys_Myq

 • Rangas
  Normalus
 • Gimtadienis
  1998.01.31

Žaidimo duomenys

 • Administratorius:
  3 lygio
 • VIP:
  PREMIUM
 • Darbas:
  Nenustatyta

Kontaktai

 • Skype:
  ernestuksq

Profilio informacija

 • Vieta:
  Lietuva, Klaipėda.
 • Lytis:
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

15.346 profilio peržiūros
 1. Iš Tavo paties pateiktos vaizdo medžiagos matosi, už ką gavai įtarimą. ( /bega uždėtas, todėl tplv galima rakinti ) O, kad gavai jailą už relogą, tai būtų gerai, kad @Adidas_Rickapateiktų vaizdo medžiagą kai atsijungei. Jeigu bus pateikta vaizdo medžiaga kai buvai išmestas iš serverio surakintas ( tech problemos kaip sakai ) tuomet turėsi pateikti crasho nuotrauką norėdamas gauti unjailą. Nebent yra kažkokie įrodymai, kad Tau siūlė baudą iš Tavo arba Ričkos pusės, tuomet galima suteikti ir unjailą.
 2. Su direktoriumi apie reidus jau buvo kalbėta ir šis supranta, kad juos privaloma išjungti iki 22:00. Jeigu tokie dalykai kartosis, bus įspėtas. Tačiau šį kartą
 3. Pagal pateiktą vaizdo medžiagą matyti, kad paskelbta " išvalyta " buvo tuomet, kai bazėje dar buvo šaudomasi ir ne tik Bubinas bėgiojo, bet ir kiti šaudėsi. Ginklų prekeivių direktorius privalo sumokėti išpirką kuo skubiau. Sumokėjus - įkelti nuotrauką čia. @Hennessy_Vro
 4. Jau daugybę kartų kritikavau Hennessy dėl nepagarbaus /d naudojimo. Tokie dalykai neturėtų būti skelbiami ir aplamai, direktorius turėtų sugebėti susivaldyti nuo tokių komentarų. Direktorius gauna 1 direktoriaus įspėjimą.
 5. Darbų Gangwaro nugalėtojai Visų pirma, tai nuoširdžiai noriu padėkoti visiems, kurie dalyvavo šiame renginyje. Labai tikiuosi, kad Gangwaras nors ir ne visiem sėkmingas, bet buvo smagus. Nieko nelaukdamas pranešu kas gi tapo Darbų Gangwaro nugalėtojais ! vietą užėmė Medikai, kurie nušlavė visus kitus darbus ir finale dar kartelį parodė, kad yra labai stiprūs. Šaunuoliai, sveikinu ! vietą užėmė Ginklų prekeiviai, sėkmingieji Ginklų prekeiviai kurie į antrąjį etapą pateko be kovos. Tačiau antrajame etape susidūrę su Tolimųjų Reisų vairuotojais jie įrodė, kad yra verti finalo,tačiau kaip žinome Medikai buvo stipresni. Šaunuoliai ! vietą užėmė galingai ir atkakliai visą laiką kovoję Tolimųjų reisų vairuotojai, kurie nepasidavė nei vienai firmai su kuria teko susidurti ir išliko stiprūs iki pat paskutinių kovos minučių. Jie įveikė Taksi, Spec. Pajėgas ir palūžo tik prieš antrosios vietos nugalėtojus Ginklų prekeivius ! Šaunuoliai !
 6. Paskelbta informacija apie Darbų Gangwarą. Skaityti

   

 7. Darbų Gangwaras Serveryje vis plačiau aptarinėjama tema, kad galbūt Direktorių prižiūrėtojų institucija turėtų leisti vienam iš neutralių darbų savaitėlei tapti nusikalstama grupuote, kuri galėtų kovoti ir prieš teisėsaugą. Manau, kad darbų Gangwaras bus puiki proga pasižiūrėti, kuris gi darbas galėtų pasipriešinti ne tik teisėsaugai bet ir likusiems neutraliems darbams. O gal vis gi nugalėtojais taps teisėsauga ir įrodys, kad jie stipriausi ? Sužinosime tai jau netrukus ! Informacija: Renginys yra vienas iš darbų savaitės „BELAUKIANT VASAROS“ renginių. Renginio organizatorius - Ernys_Myq Kiekvieno darbo komandą sudarys 6 asmenys. Renginio dalyviai bus aprūpinti ginklais ir transportu priedangai. Ginklai - AK47, Shotgun, Deagle. Transportas - Sultan ir Huntley. Į renginį būsite pakviesti per /event sistemą su /dalyvauti. Dalyvaudami renginyje, tuo pačiu dalyvaujate ir aktyviausio darbuotojo konkurse (plačiau: Darbų savaitė) Data ir laikas: Darbų GangWaras prasidės 2020.05.27 20:00. Kiekvienam susišaudymui bus skirta 30 minučių. Taisyklės: Renginio metu privaloma laikytis bendrųjų Serverio taisyklių. Renginio metu draudžiama naudoti komandas ar prašyti kitų žaidėjų, kad Jus pagydytų. Renginio metu privaloma klausyti organizatorių nurodymų. Renginio metu šaudomasi už transporto tol, kol vienoje komandoje lieka 2 žaidėjai arba kai iki Jūsų šaudymosi pabaigos lieka 5 minutės. Atitinkant vienam iš šių reikalavimų, galima rush'inti priešininkų komandą. Vieta San Fierro Policijos departamento požeminė aikštelė Darbų šaudymosi suskirstymai Kuris darbas kovos prieš kurį buvo atrinkta random.org pagalba. Kadangi random.org nusprendė, kad Ginklų prekeiviai lieka be priešininko pirmame etape, todėl jiems nusišypso laimė ir jie iškarto patenka į antrąjį etapą ! Pirmieji renginį pradės Mechanikai kurie savo jėgas išbandys su Spec. Pajėgomis ! Antrieji savo jėgas išbandys Medikai, kurie bandys sutriuškinti Policijos departamentą ! Ir tretieji, kurie užbaigs pirmąjį etapą bus Tolimųjų reisų vairuotojai kurie savo jėgas išbandys su veiksmo ištroškusiais Taksistais ! Prizai: vieta: 20 taškų aktyviausio darbo konkurse vieta: 15 taškų aktyviausio darbo konkurse vieta: 10 taškų aktyviausio darbo konkurse Visi darbai, kurie dalyvauja ,,Darbų GangWaras'', gauna 7 taškus, aktyviausio darbo konkurse. Registracijos anketa: Jūsų Vardas_Pavardė: Jūsų atstovaujamas darbas ?: Ar susipažinote su renginio informacija bei taisyklėmis: Ar surinksite 6 asmenų komandą nurodytu laiku:
 8. Pridėta: Reketas Reketas gali vykti esant kito klano vadui ar jo pavaduotojui ir 5-iems klano nariams prisijungus (Ginklų prekeivių atveju - direktoriui ar jo pavaduotojui prisijungus). Galioja 5 minutes.
 9. Aktyviausias praėjusios savaitės direktorius - Taksi direktorius - @Evis_Jojo - 4,276 minučių. Netrukus bus pervesta 1.000.000 € į darbo seifą. Aktyviausias praėjusios savaitės pavaduotojas - Spec. Pajėgų pavaduotojas - @Edviix_Samp - 3,365 minučių. Netrukus bus pervesta 500.000 € į darbo seifą.
 10. Labas, Ovidijau. Iš Rastos pateikto vaizdo medžiagos matosi, kad Policijos departamente buvo sulaikytas klano narys Ray_Lillard. Taigi, kaip suprantu tazerį ant Tavęs panaudojo todėl, kad nesugalvotum nušauti klaniškio ir taip jam padėti išvengti kalėjimo, o tokių situacijų mūsų serveryje pasitaiko labai dažnai. Pašautas tazerio, nebuvai nužudytas ar už kažką tai nubaustas, todėl tai padaryta tik saugumo dėlei.
 11. Ne dingau, o įejau į PD pastatą, bet baudos nejo susimokėti, nes su /bega buvau nuejau prie pd galo beveik ir /q padariau Beto man net nerode, kad ištrauke, nes pats nuo moco ir įbėgau į PD pastatą. Jug nuotraukose aiškiai matosi, kaip buvai ištrauktas. Įkėlė nuotraukas ir kaip Tave stabdė prieš tai ir kaip tu atsijungei ant to everesto. Neapsimesk šlanga, bėgimas yra bėgimas, bėgai, atsijungei, gavai jailą. Daugiau neskaitysiu ir neatsakinėsiu, parašyk papeikimą direktoriui - atmesiu.
 12. Pats taisyklių nežinai, bėgi, atsijunginėji ir paskiau bėgi papeikimus svaidyti. Bereikalingi papeikimų rašymai. Kadangi ir mane čia patagino, tai atsakau, kad Rastos pateiktos nuotraukos aiškiai parodo, kaip teisėsaugos elitas Leesinas atsijungė gaudomas.
 13. Pakoreguotos bei pridėtos taisyklės ties ginklų siuntomis 4. Ginklų siunta laikoma prasidėjusi tada, kada sunkvežimyje yra bent viena dėžė ir (arba) pakrauta TRV ginklų priekaba. Ginklų siunta laikoma baigta tuomet, kai prikrautas ginklų transportas pasiekia Ginklų prekeivių bazę arba teisėsaugos treniruočių zoną. 5. Ginklų siuntų metu negalima naudoti teleportacijos, pasigydymo (išskyrus: žr. Medikai 9.), teisėsaugos darbo komandų (išskyrus: /istraukti mechaniką, /kliutis, /spygliai). Statant kliūtis, privaloma palikti tarpą, pro kurį galėtų pravažiuoti sunkusis transportas. 9. Teisėsauga turi teisę kirsti pasienį ir iššaudyti Ginklų prekeivius ir kitus padedančius vežti ginklų siuntą tuo atveju, jeigu ginklų prekeiviai pradeda šaudyti pirmi. Tačiau išsišaudžius teisėsauga paimti fūrą už pasienio teisės neturi. 11. Sekmadieniais nuo 10:00 iki 22:00 teisėsauga negali lysti į ginklų prekeivių vykdomas siuntas.
 14. Direktoriai įspėti žodiniu įspėjimu, sukurtos ir pakoreguotos taisyklės. Su direktoriais apie tokius kliūčių dėjimus išsiaiškinta, pasikartojus - bus baudžiami.
 15. Po ilgo laukimo, pagaliau išrinktas naujasis Policijos departamento direktorius ! Plačiau:

   

×
×
 • Kurti naują...