Jump to content
Ieškoti
 • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 55 / 300

Versija: LV 7.4.9

Ernys_Myq

Las Venturas Komanda
 • Pranešimai

  1.272
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  14

Ernys_Myq paskutinį kartą laimėjo Rugsėjis 24 2020

Ernys_Myq turi geriausiai pripažintą turinį!

Reputacija

1.726 Forumo dievas

Apie Ernys_Myq

 • Rangas
  Normalus
 • Gimtadienis
  1998.01.31

Žaidimo duomenys

 • Administratorius:
  3 lygio
 • VIP:
  PREMIUM
 • Darbas:
  Nenustatyta

Kontaktai

 • Skype:
  ernestuksq

Profilio informacija

 • Vieta:
  Lietuva, Klaipėda.
 • Lytis:
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

18.775 profilio peržiūros
 1. Skundas atmestas, jeigu liepė pasišalinti, reikėjo ir pasišalinti.
 2. Maladėc Stonkyzas. Gražuolis, mergų numylėtinis. Reiks į barelį kokį vėl nulėkt, tik su savo klubais užpisi
 3. Tegul šiandien viskas būtų gardu, dosnu ir linksma! Tegul viduje ir toliau liepsnoja tas nenuilstantis ir vis pirmyn vedantis ieškojimo bei atradimo jausmas! Siunčiame nuoširdžiausius sveikinimus gimimo dienos proga. Būk laimingas, brolau @Danny_Williams

 4. Aiški taisyklė: Spec. pajėgų darbuotojai gali vykti į Klanų buveines, Klanų zonas tik turint pagrįstą pagrindą. Klanų karuose ir sienų dažyme negalima dalyvauti. Vadinasi, kol vyksta sienos, Jūs į jas nelendate. Nesvarbu, pravažiuojant apšaudo ar dar ką padaro. Kadangi prie sienų negalima naudoti komandų, vadinasi negalima buvo dėti ir įtarimų , atiminėti narkotikų. Siūlyčiau parašyti ir darbo papeikimą. Skundas priimtas, Delcas_Samp laikinai užblokuotas. Tema rakinama. @Minde_Vega
 5. Anketos šablonas 1. Jūsų slapyvardis: Ernys_Myq 2. Užblokuoto asmens Vardas_Pavardė?: Carl_Phelps 3. Užblokavimo priežastis?: netinkamo įtarimo krovimas - skundai 4. Papildomi komentarai: 5. Vaizdinė medžiaga (vaizdo įrašai, nuotraukos):
 6. Transporto žalai atlyginti nurodyk man į PM kuris transportas buvo sunaikintas ir nuotrauką pateik, kai jį sunaikino. Skundas priimtas, Carl_Phelps laikinai užblokuotas.
 7. Rašyti darbo papeikimą. Skundas atmestas, tema rakinama.
 8. Civiliai sienų kovose nedalyvauja. Skundas atmestas, tema rakinama
 9. Tokiu atveju reikėtų rašyti darbo papeikimus, arba papeikimą valdžiai. Jeigu nebuvo aktyvių mechanikų, vadinasi nėra kam Tave tuo metu aptarnauti. Skundas atmestas, tema rakinama.
 10. Na ką gi, užbaigėme dar vieną velykų savaitės renginuką. Manau, kad renginys prasibėgo labai gerai, nekilo jokių konfliktų ir tikiuosi, kad visiems buvo įdomu ir ateitį tokiame renginyje sudalyvautų dar kartelį. Ačiū visiems dalyvavusiems, liūdna, kad negalėjote nugalėtojais tapti visi ir prizus gavo tik trys geriausieji. Tad sveikinu geriausius Vortex lenktynių vairuotojus - nugalėtojus ! Nugalėtojai: vietos nugalėtojas @San_James : 11 € apsipirkimas projekto paslaugoms www.las-venturas.lt/makro vietos nugalėtojas @Liosa_Hater : 8 € apsipirkimas projekto paslaugoms www.las-venturas.lt/makro vietos nugalėtojas @Adidas_Ricka : 5 € apsipirkimas projekto paslaugoms www.las-venturas.lt/makro Pagarbiai Las-Venturas.LT komanda
 11. Paskelbti laikai bei informacija dalyvaujantiems. Pridėtas " SVARBU " punktelis. Visi kas dalyvaujat viską persiskaitykit ir persižiūrėkite trasą, nes lengva nebus.
   

   

 12. Vortex lenktynės - tai lenktynės, kurių metu žaidėjai varžosi dėl prizų bandydami įveikti projekto komandos paruoštą trasą kuo geresniu laiku. Šios lenktynės išsiskiria tuo, kad vyksta ne tik ant žemės, bet ir ore bei vandenyje. 
   

  Pridėta trasa ir viena taisyklė. Laukiu daugiau registracijų ! :) 

   

 13. Vortex lenktynės - tai lenktynės, kurių metu žaidėjai varžosi dėl prizų bandydami įveikti projekto komandos paruoštą trasą kuo geresniu laiku. Šios lenktynės išsiskiria tuo, kad vyksta ne tik ant žemės, bet ir ore bei vandenyje. 
   

  Kviečiu prisijungti, galbūt smagiai praleisti laiką ir laimėti prizus !

   

 14. Vortex lenktynės - tai lenktynės, kurių metu žaidėjai varžosi dėl prizų bandydami įveikti projekto komandos paruoštą trasą kuo geresniu laiku. Šios lenktynės išsiskiria tuo, kad vyksta ne tik ant žemės, bet ir ore bei vandenyje. Informacija dalyviams: Renginio pradžia: 2021.04.08 19:00 Ant Everesto kalno. Vietovės nuotrauka Mes jums suteiksime Vortex transporto priemonę. Jūsų laiką fiksuos ir jums praneš projekto komanda. Galite fiksuoti jį ir patys, jeigu manote, kad gali būti neatitikimų. Naudoti /chronometras žaidime. SVARBU: Jūsų tikslas - kaip įmanoma geresniu laiku įveikti trasą. 3 Geriausio laiko savininkai dėl prizinių vietų kovos antrą kartą važiuodami tą pačią trasą. Vienu metu trasa važiuos tik vienas dalyvis. Šiame renginyje gali dalyvauti tik tie žaidėjai, kurie mūsų Serveryje jau praleido daugiau nei 7 valandas. Lenktynėse maksimaliai galės dalyvauti 30 žaidėjų. Dalyviui nepasirodžius, kviečiamas kitas dalyvis. Renginio taisyklės: Renginio metu privaloma laikytis bendrųjų Serverio taisyklių. Renginio metu privaloma klausyti organizatorių nurodymų. Renginio metu draudžiama kirsti trasą, privaloma ją pravažiuoti pilnai, kaip nurodyta vaizdo medžiagoje. Draudžiama atsijungti jums pradėjus važiuoti savo noru - automatinis diskvalifikavimas. Renginio metu patartina pradėjus važiuoti trasą pačiam paleisti chronometrą, tam, jog viskas būtų teisinga. Lenktynėse pralaimit jeigu bandot sukčiauti t.y trumpinti kelią, važiuoti ne pagal trasą. Esant poreikiui, taisyklių gali daugėti! Trasa: https://streamable.com/zo7j8s Prizai: vietos nugalėtojas @San_James : 11 € apsipirkimas projekto paslaugoms www.las-venturas.lt/makro vietos nugalėtojas @Liosa_Hater : 8 € apsipirkimas projekto paslaugoms www.las-venturas.lt/makro vietos nugalėtojas @Adidas_Ricka : 5 € apsipirkimas projekto paslaugoms www.las-venturas.lt/makro Žaidėjų laikai: Pagarbiai Las-Venturas.LT komanda!
×
×
 • Kurti naują...