Jump to content
Ieškoti
 • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 28 / 300

Versija: LV 7.4.2

Ernys_Myq

Direktorių prižiūrėtojas
 • Pranešimai

  1.077
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  12

Ernys_Myq paskutinį kartą laimėjo Rugpjūtis 10

Ernys_Myq turi geriausiai pripažintą turinį!

Reputacija

1.452 Forumo dievas

Apie Ernys_Myq

 • Rangas
  Normalus
 • Gimtadienis
  1998.01.31

Žaidimo duomenys

 • Administratorius:
  3 lygio
 • VIP:
  PREMIUM
 • Darbas:
  Nenustatyta

Kontaktai

 • Skype:
  ernestuksq

Profilio informacija

 • Vieta:
  Lietuva, Klaipėda.
 • Lytis:
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

16.120 profilio peržiūros
 1. Aktyviausias praėjusios savaitės direktorius - Policijos departamento direktorius - @Sesv_Fleak - 2,874 minučių. Netrukus bus pervesta 1.000.000 € į darbo seifą. Aktyviausias praėjusios savaitės pavaduotojas - Taksi pavaduotojas - @Bruno_Linn - 2,508 minučių. Netrukus bus pervesta 500.000 € į darbo seifą.
 2. Spec. Pajėgų direktorius Arminas_Elegy nušalintas nuo einamų pareigų dėl neaktyvumo, nepagarbos DPi nariui. 

  Žaidėjas gauna juodąjį sąrašą už tris dalykus:

  Nepagarba ar kenkimas DPi nariui [ 3,000,000 serverio valiutos ]
  Neišbuvimas direktoriumi 30 kalendorinių dienų [ 2,000,000 serverio valiutos ] 
  Netinkamas turimų pareigų panaudojimas [ 2,000,000 serverio valiutos ]
  Įtraukiamas neterminuotam laikui.
  Žaidėjai norintys pretenduoti į Spec. Pajėgų direktorių, parašykite man į discordo ar forumo asmeninę žinutę su Vardas_Pavardė.

  1. Rodyti ankstesnius atsakymus  2 daugiau
  2. Danny_Williams
  3. Jim_Kereyy

   Jim_Kereyy

   nieks neklause :D

  4. Zygis_Inferno

   Zygis_Inferno

   Bent vienas normalus specu direktorius per 2-3 metus , kuris viešai pasisakė apie korupcija ir kritika DPI spaudžiu dešinę @Arminas_Elegy

 3. Apie šitą situaciją man iškarto pranešė Iam_Leesin. Kadangi grobimo atšaukti neina, tai pasakiau, kad išpirką susimokėtų. Kitą kartą įrašykite normalias sumas.
 4. Papildytos taisyklės ir pridėta informacija 4. Ant atsitiktinės Las Venturas miesto geležinkelio pervažos 11:00, 15:00, 19:00, 22:00 valandomis ir kai bus bent 5 prisijungę teisėsaugininkai atsiranda vagonas su ginklų krepšiais. Vagono plėšimas baigiasi po 15 minučių arba kai yra surenkami visi vagone buvę ginklų krepšiai. 5. Ginklų siunta laikoma prasidėjusi tada, kada sunkvežimyje yra bent viena dėžė ir (arba) pakrauta TRV ginklų priekaba. Ginklų siunta laikoma prasidėjusi ir tuo laiku, kuris nurodytas 4 "Ginklų siunta" punkte. Ginklų siunta laikoma baigta tuomet, kai prikrautas ginklų transportas pasiekia Ginklų prekeivių, karo klano bazę arba teisėsaugos treniruočių zoną. 6. Ginklų siuntų metu negalima naudoti teleportacijos, pasigydymo (išskyrus: žr. Medikai 9.), teisėsaugos darbo komandų (išskyrus: /istraukti mechaniką, /kliutis, /spygliai). Draudžiama statyti kliūtis prie Ginklų prekeivių ar karo klano bazės. 7. Ginklų siuntų metu tiek Ginklų prekeiviai, TRV, karo klanai tiek Teisėsauga gali prašyti mechaniko pagalbos.
 5. Nevyko ginklų siunta. Kitą kartą siūlyčiau visiem suvažiuoti atskirai, arba nuvažiavus susigetinti.
 6. Apie tą mirties būseną jau pranešta administracijai. Skundies dėl vieno papildomo healo, dafq ? Vienintelė maišo paskirtis - pagrobti žaidėją. Dėsi maišą ne su ta priežastimi, rakinsime, trugdymas teisėsaugai dirbti arba civilio užpuolimas. Problema išspręsta.
 7. Aiškus nesusikalbėjimas dėl atrankų tarp valdžios. Pavaduotojas @Kleckas_Robertas gauna žodinį įspėjimą. Kadangi tiek direktorius tiek pavaduotojas turi po žodinį įspėjimą, toliau nusižengus taisyklėms bus baudžiami įspėjimais.
 8. Ačiū už atsakymą į savo papeikimą. Neapsimeskime šlangomis.
 9. Aktyviausias praėjusios savaitės direktorius - Mechanikų direktorius - @Arsenas_Taksioras 3,987 minučių. Netrukus bus pervesta 1.000.000 € į darbo seifą. Aktyviausias praėjusios savaitės pavaduotojas - Mechanikų pavaduotojas - @Petras_Rimkus - 2,654 minučių. Netrukus bus pervesta 500.000 € į darbo seifą.
 10. Šį kartą šią žioplumo klaidą dovanosiu. Tikiuosi, tai nepasikartos.
 11. Kaip suprantu, gavai tik /bega rėžimą. Teisėsaugininkas galimai nežinojo, kad Jums zona. Nematau, kad būtų Direktorius padaręs kažkokį tai nusižengimą, juolab, kad situaciją paaiškino.
 12. Norint peikti Slaptosios policijos direktorių, kreipkitės į @Invision_White
 13. Informacija apie naujuosius Spec. Pajėgų bei Policijos departamento direktorius Sveiki sveiki sveiki ! Net prieš dvi savaites Spec. Pajėgų direktoriaus pareigų atsisakė Vytas_Likes. Jam atsisakius pareigų, maniau, kad reikės naują direktorių rinkti iš teisėsaugos darbuotojų. Pradžioje galvojau apie du kandidatus, kurie iš teisėsaugos galėtų užimti Spec. Pajėgų direktoriaus pareigas, tai Edviix_Samp ( buvęs pavaduotojas ) ir Frank_Bruno, tačiau jie kandidatūros atsisakė. Norėjau, kad tokias pareigas užimtų asmuo, kuris turi patirties teisėsaugoje ir kuris šiuo metu joje dirba ir iš teisėsaugos darbuotojų neradau nieko, kas mano nuomone galėtų užimti tokias pareigas. Tuomet man kilo idėja. Galbūt mums nereikia visiškai naujo direktoriaus,galbūt gera idėja būtų patikėti Spec. Pajėgų vairą tam, kuris jau dabar dirba teisėsaugoje ir turi patirties vadovavime, t.y Policijos departamento direktoriui? Nusprendžiau patarimo pasiklausti pas pagrindinį administratorių. Max_Tosha ir keista, tačiau jis man pritarė. Tuomet nusprendžiau, kad reikia tai išbandyti. Taip Arminas_Elegy tapo naujuoju Spec. Pajėgų direktoriumi, o Sesv_Fleak buvo pasiūlyta užimti Policijos departamento direktoriaus kėdę. Kodėl ? Todėl, nes jis jau kandidatavo į Policijos departamento direktoriaus kėdę ir užėmė antrąją vietą, vėliau tapo pavaduotojumi pas Arminas_Elegy, todėl manau, kad jis yra ganėtinai neblogas pasirinkimas. Fleakas visą tą laiką pasižymėjo geru aktyvumu ir dideliu noru vadovauti teisėsaugai ir viskas ko jam iki to trūko anksčiau buvo tik treniruotė, todėl norėjau patikrinti, kaip jis geba jas vesti. Pirmadienio vakarą laikinasis Policijos departamento direktorius pravedė treniruotę, kuri susidėjo iš keletos dalių. Tai vairavimo įgūdžių patikrinimas ( vairavimas su prašautomis padangomis ), grobimo surežisavimas ( užgrobti pastatai, kuriuos reikėjo atsigrobti ), skrydis sraigtasparniu ( stovint ant sraigtasparnio šonų ) bei paskutinė užduotis buvo taiklumo ir greičio patikrinimas ( reikėjo su tazeriu pirmam pašauti žaidėją ir pribėgus panaudoti komandą /ant ). Taip pat treniruotės metu sudalyvavome ir narkotikų zonos kovoje, kuri praėjo ganėtinai įdomiai. Pati treniruotė buvo labai ilga, galėjo būti daugiau paaiškinimų ir įvairių situacijų, tačiau žinau, kad ateityje tos treniruotės tik gerės ir iš dabar padarytų klaidų treniruotės metu pasimokysi, nes jau po treniruotės man apie jas rašei. Nieko nebelaukdamas ir nebetempdamas gumos, Sesv_Fleak skiriu Policijos departamento direktoriumi ir linkiu sėkmės vadovauti teisėsaugai ! »»» Direktoriui neišbuvus 30 kalendorinių dienų einamose pareigose, ši metodika daugiau nebebus naudojama »»» Pagarbiai Direktorių prižiūrėtojas Ernys_Myq
×
×
 • Kurti naują...