Jump to content
Ieškoti
 • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 34 / 300

Versija: LV 7.4.6

Ernys_Myq

Las Venturas Komanda
 • Pranešimai

  1.190
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  14

Ernys_Myq paskutinį kartą laimėjo Rugsėjis 24 2020

Ernys_Myq turi geriausiai pripažintą turinį!

Reputacija

1.647 Forumo dievas

Apie Ernys_Myq

Žaidimo duomenys

 • Administratorius:
  3 lygio
 • VIP:
  PREMIUM
 • Darbas:
  Nenustatyta

Kontaktai

 • Skype:
  ernestuksq

Profilio informacija

 • Vieta:
  Lietuva, Klaipėda.
 • Lytis:
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

17.513 profilio peržiūros
 1. Tolimųjų reisų vairuotojai turi daug darbo ir be ginklų vežiojimo. Ir civiliams reikia su Jumis susisiekti. Nenorėkite kažkokio tai slaptumo, kai Jūsų pagrindinis darbas nėra ginklų vežiojimas. Prieš
 2. Anketos šablonas 1. Jūsų slapyvardis: Max_Tosha 2. Užblokuoto asmens Vardas_Pavardė?: Jeo_Vega 3. Užblokavimo priežastis?: Free baninimas 4. Papildomi komentarai: 5. Vaizdinė medžiaga (vaizdo įrašai, nuotraukos):
 3. Prieš perkant daiktus reikėtų įsitikinti tuo ką perkate. Pasidomėti, pasiklausti projekto žaidėjų kokios kainos svyruoja, ką jis daro. Nežinant ką perkate geriau nepirkite, šiuo atveju nelabai matau kažkokios tai apgavystės. Daiktą gali nors ir už milijoną parduoti, jeigu atrandi kažką, kas patikliai jį nupirks. Tema rakinama, skundas atmestas.
 4. 20000 žaidimo pinigų grąžinta. Tema rakinama.
 5. Nelabai suprantu už ką čia galėčiau ir ką nubausti. Skundas atmestas, tema rakinama. @Mode_Wtf @Robertas_Bond
 6. Per lobį, per viešbučio rakinimą įprastai daugelis šaudosi. Negaliu jo už tai nubausti, tačiau po šio skundo DPI narys nusprendė įvesti tam tikras taisykles. Tema rakinama. Elgesys automatiniuose (viešbučio ir lobio) eventuose: Nuo šiol už šaudymą ir kitus atliktus nusižengimus, teisėsauga turės teisę sulaikyti ir įtarti pažeidėjus, pati nešaudydama nekaltų ir palaikydama tuose eventuose tvarką. Jeigu likote apšaudytas ar nužudytas, o pareigūnų šalia nėra, galite pasidaryti įrodymus ir atsiųsti juos per 3 valandas.
 7. Darbuotojas jau buvo nubaustas direktoriaus @Adidas_Ricka. Tema rakinama.
 8. Transportas grąžinamas tik tuo atveju, jeigu jis buvo sunaikintas kito žaidėjo ir buvo užrakintas. Tavo pateiktose nuotraukose nematau jokio kaltininko, tad nelabai kuo padėti ir galiu. Tema rakinama.
 9. Daužtumas nuimtas ir pinigai grąžinti. Tema rakinama.
 10. Daužtumas nuimtas ir pinigai grąžinti. Tema rakinama.
 11. Šaunu, kad viską išsisprendėte. Tema rakinama.
 12. Klanai išvis neturėtų turėti medikų veiksmų metu, kai turi narkotikus su kuriais būdami low hp sugeba apibėgti visą narkotikų kovų zoną ir atsipūsti. Dabar naudojant medikus klanai turi galimybę atsistatyti ir gyvybes su narkotikais ir dar būti pagydyti medikų, čia jau gaunasi vos ne begalinis HP atsistatymas. Dėl liemenių 2x, paprasčiau būtų padaryti /vaistinele ar kaip nors kitaip sutrumpintai, kad teisėsauga kaip ir klanai galėtų atsistatyti HP, tuomet būtų galima ir dėl liemenių ir skydų kažką sumažinti ar išvis panaikinti.
 13. Man tai nelabai suprantama, kaip vienas užblokavimas už tai, kad žmogus dirbdamas savo darbą kažką įsisodino ir susirakino per sieną yra baudžiamas kaip " klaidų išnaudojimas " kai tuo metu kiti ramiausiai gali dirbti ir krauti dėžes per sieną . Šiuo metu į šį skundą atsakys ir sprendimą priims @Minde_Vega
×
×
 • Kurti naują...