Jump to content
Ieškoti
 • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 20 / 300

Versija: LV 7.2.9

Ernys_Myq

Nariai
 • Pranešimai

  726
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  4

Ernys_Myq paskutinį kartą laimėjo Sausis 16 2018

Ernys_Myq turi geriausiai pripažintą turinį!

Reputacija

554 Turintis nepriekaištingą reputaciją

2 sekėjų

Apie Ernys_Myq

Žaidimo duomenys

 • Administratorius:
  3 lygio
 • VIP:
  PREMIUM
 • Darbas:
  Policininkas

Profilio informacija

 • Vieta:
  Lietuva, Kretinga.
 • Lytis:
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

6.633 profilio peržiūros
 1. @Orange_Nike @Arma_Burba bankrutuosit jūs šiandien man rodos, kiek laimėjimų iš eurolygos 😂

  1. Arma_Burba

   Arma_Burba

   :DDDDDDDDDDDD batai ziaurus

 2. Ernys_Myq

  Pagalba: Neveikia keybind

  Pabandyk paleisti Keybindą administratoriaus teisėmis. Man padėjo
 3. UŽBLOKAVIMO APELIACIJOS ŠABLONAS (2018-11-11) 1. Jūsų Vardas_Pavardė?: Ernys_Myq 2. Užblokuoto asmens Vardas_Pavardė?: Lukas_Drift 3. Užblokavimo priežastis?: Čytinimas 4. Papildomi komentarai: Prašė administratorius, kad baninčiau, paprašiau įrodymų, atsiuntė. Paklausiau dar poros žmonių, sako, kad atrodos jog altą ir nuspaudė. P.S, altas video pradžioj 5. Vaizdiniai įrodymai, įrodantys žaidėjo kaltę:
 4. Forume vyksta atranka į Spec Pajėgų direktoriaus pareigas. Pildyk, stenkis, surink efektyvią komandą, būk pavyzdingas direktorius ir aš tau prabuvus mėnesį laiko direktoriumi už visą tai dovanosiu 2 milijonus eurų žaidime ! ( Dovana gali didėti ) Pagrindinė sąlyga ( kad pretenduotumėt į dovaną ) yra ta, kad į spec pajėgų direktoriaus kėdę turi užpildyti bent jau 3 asmenys ! Nesnausk ir įrodyk, kad gali suburti gerą teisėsaugos komandą ir gauk papildomą dovaną už savo pastangas ir pasiekimus ! 

 5. Ernys_Myq

  Nuomonė - Minde_Boss

  Nu ką Minde.. Verksnį tu mano nemielas, zyzi man čia tą nuomonę rašyt rašyt... Taii... Nu Mindaugėli, esi labai geras žmogus . Nors kalbi ir daug, bet kai nori, pakalbi labai protingai ir priimi teisingus sprendimus. Vadovaujiesi ne tik savo nuomone, bet išklausai ir kitų, patari bei padedi kai reikia. Esi labai draugiškas, protingas, manyčiau panelių atžvilgiu ir mielas, nes vertini žmones ne pagal išvaizdą, o pagal jų poelgius. Nesigalvoja man šiandien ta nuomonikė, matyt, dėl to kad alaus negėriau. Myliu, bučiuoju ate ate 😘
 6. Kaip man ne kartą yra pasakę,- Tokiu atveju reikia rašyti papeikimus, o ne killinti, kickinti ar dar ką daryti.
 7. Anketos šablonas 1. Jūsų slapyvardis: Ernys_Myq 2. Administratoriaus slapyvardis: Alcapone_Pablito 3. Administratoriaus nusižengimas: Netinkamas /kill naudojimas. Šaudžiau su snaiperiu prie narkų( ant kalno, ne prie klaniškių) , nubėgau iš zonos pasigydžiau ( su vip komanda, ne admin ), o Pablito panaudojo kill komandą, nors pagal taisykles to daryti negalima. + /ach naudojimas ne tam. Pablito, visiškai nesugeba valdyti saves, keiksmai per /ach kiek žinau, neturi būti toleruojami. P.S Pablito, kai klaniškiai taip darė, šaudė penkiese nuo kalnų ir pūsdavo, niekam nemaišė, o kai aš vienas, o jūs 5 ir bandau bent jau veiksme sudalyvaut, tai tau jau reikia pradėt 4. Vaizdinė medžiaga patvirtinanti asmens kaltumą:
 8. Nu Baxai, prašyčiau nuomonike apie mane 

   

 9. Ernys_Myq

  Nuomonės ||MyQ

  Nu sveikučiai, visi čia prašo ir prašo tų nuomonių tai va noriu ir aš ją paskaityt Rašykit visi, su kuo sutariu, su kuo mažiau. Visų nuomonės įdomios :)))
 10. Anketos šablonas 1. Jūsų slapyvardis: Ernys_Myq 2. Administratoriaus slapyvardis: Alcapone_Pablito 3. Administratoriaus nusižengimas: Banina belekaip, žino, kad atbanins, bet vistiek daro savo. Niekad nebūčiau sugalvojes pasiskųst Pablito, bet kai pamačiau, kaip kitus dėl visokių /sutais skundi, tai sugalvojau, kad reik ir man pabūt blogam. 4. Vaizdinė medžiaga patvirtinanti asmens kaltumą:
 11. Ernys_Myq

  Nuomonė apie Slaptas_Mod (slaptasis)

  Pasakykite kas esate ištikrųjų, tada parašysiu labai gražią ir didelę nuomonę :))
 12. Su gimtadieniu jus sveikina jūsų ištikimas kolega, tėvas, draugas Ernys_Myq ! Linkiu, kad šitų LV gimtadienių būtų dar ne vienas, ne du ir net ne trys ! ♥

  1. Minde_Boss

   Minde_Boss

   Sveikinu, Erny ir Tave. ;)

  2. Max_Tosha

   Max_Tosha

   Dankė šio! 

    

 13. Ernys_Myq

  SVEIKINAME BOS`Ą!

  NORIU KAD IR MANE ŠITAIP SAUSIO 31 PASVEIKINTUMĖT, TODĖL SVEIKINU INVIUKAI MAŽIUKAI
 14. Ernys_Myq

  Sugadink norą

  Gausi auksinį lagaminą, bet tik po mėnesio. Noriu per šį gimtadienį pagaliau ką nors laimėti, nes per tuos 7 metukus su lv, kolkas neteko to laimėjimo paragaut
×