Jump to content
Ieškoti
 • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 13 / 300

Versija: LV 7.4.0

Ernys_Myq

Las-Venturas Komanda
 • Pranešimai

  943
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  7

Ernys_Myq paskutinį kartą laimėjo Lapkritis 29 2019

Ernys_Myq turi geriausiai pripažintą turinį!

Reputacija

1.091 Forumo dievas

Apie Ernys_Myq

 • Rangas
  Normalus
 • Gimtadienis
  1998.01.31

Žaidimo duomenys

 • Administratorius:
  3 lygio
 • VIP:
  PREMIUM
 • Darbas:
  Nenustatyta

Kontaktai

 • Skype:
  ernestuksq

Profilio informacija

 • Vieta:
  Lietuva, Klaipėda.
 • Lytis:
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

13.090 profilio peržiūros
 1. @Arminas_Elegy laikas grįžt žaist, nes jau ant žmogžudysčių lenkiu :)) 

  1. Arminas_Elegy

   Arminas_Elegy

   Fainiai būtuu jei vaibas būtuu vėll :D Bet nu sėkmės pasiekt top1 :D tikiu joog tu galii, gerii mentai išliks gerais, gal aplenksiu kai išeisi į Mentus? :D bet mėginsim prisivęrst žaisti ❤️

  2. Ernys_Myq

   Ernys_Myq

   Aš jau specas, aplenkiau Tave. Sėdžiu top 3, nežaisi, pralaimėsi man. Jug to nenori ? :)) 

  3. Arminas_Elegy

   Arminas_Elegy

   Ajj koks skirtumas žinai :D bus tu žmogžudyščių :D bet mėginsim jo mačiau kad specaas

 2. Dėl veiklos trugdymo, faktas, kad to reikia. O dėl pašalinio grobime bausti lbanu, man atrodos biški per žiauriai būtų Slashai :D. Aišku, sumažėtų tų atvejų dėl lbano baimės, bet visvien, jug greit sukillini visus ir viskas
 3. Kas dar prisidėsite prie papeikimo ? Ta raudona zona - ne karo zona, todėl joje ir eina pažymėti bėglio režimu. Gerbiamasis Max_Tosha, pats patvirtino, kad tai zona, eventų zona, sukurta tam, kad joje nekiltų įtarimas darant eventus. Tą ir norėjau padaryti, bet pasirodė geriausias LV klanas. Tai va, žemiau video, kodėl gavot bėga. "Gerai, ne raudona - bet kodel tu bega uzdejei man nors net negaudei? Nematau H raides paspaustos savo irodymuose " Tai gal todėl, nes šaudėt, gavot bėga, miriau ir važiavau gaudyt tau rmt nėra gerai
 4. 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Ernys_Myq2. Klano pavadinimas: Las Venturas Princai3. Peikimo priežastys: Per narkotikų maišą klano pavaduotojas Lukas_Smp getina. Jau visus buvom beveik išlesę, susigetino visą klaną vėl. Toliau, Expert_Madrid lauke ištraukia iš transporto, kas taip pat yra draudžiama. Expertai, paprasčiausiai tanką sušaudyti galėjot. 4. Vaizdinė medžiagai:
 5. Papeikimo anketos šablonas 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Ernys_Myq 2. Administratoriaus @Vardas_Pavardė: @Lukas_Smp 3. Administratoriaus nusižengimas: Getinimas per narkotikų maišą 4. Vaizdinė medžiaga patvirtinanti asmens kaltumą:
 6. Anketos šablonas 1. Jūsų slapyvardis: Ernys_Myq 2. Užblokuoto asmens Vardas_Pavardė?: Petras_Rimkus 3. Užblokavimo priežastis?: Įtarimo lygio krovimas be priežasties 4. Papildomi komentarai: 5. Vaizdinė medžiaga (vaizdo įrašai, nuotraukos):
 7. Tai, kad Tu nesi karo zonoje, nereiškia, kad ir jis joje nėra. Šaudė į Tave iš karo zonos, sulaukei momento kol išlindo iš karo zonos ir pridėjai free starų.
 8. Tavo nuotraukoje matosi tik tiek, kad į tave šovė, kai buvai prie Ginklų Prekeivių bazės įvažiavimo. GP bazė yra pažymėta karo zona, neturi teisės bausti už tai, kad į Tave iš jos šaudė. Prašau pateikti įrodymus, kad į Tave buvo šaudyta ne iš karo zonos, antraip būsi laikinai užblokuotas už įtarimo lygio krovimą be priežasties. Įsiterpiau į papeikimą todėl, nes esu administratorius ir turėčiau blokuoti, kai yra kraunamas įtarimo lygis be priežasties.
 9. Labas, publika. Šioje temoje galite parašyti nuomonę apie mane, kaip komandos narį.

   

  1. Minde_Boss

   Minde_Boss

   Hehehe, uoj koks mldc pacančikas, trina būsenos komentarus. Uoj negaliu, apsiverksiu iš juoko tuoj 😂😂😂😂😂

 10. Dėl susišaudymo, gali net nerašyt. Šaudei iš to awp iš neįsivaizduoju kokio ten atstumo matydamas su savo wh, getinau saviškius tik tuomet, kai jau galimybės manęs šaudyti nebeturėjai.
 11. Sukelk sava 80% veiksmų kur vien su awapais šaudot nuo kur nors aukštai
 12. Anketos šablonas 1. Jūsų slapyvardis: Ernys_Myq 2. Užblokuoto asmens Vardas_Pavardė?: James_Harden 3. Užblokavimo priežastis?: Įtarimo krovimas be priežasties 4. Papildomi komentarai: Įtarimą gavo Ernis_Torreno, kai aš norėjau pagrobti James_Harden. O Torreno išvis nieko nepadarė, tik vairavo, net pagrobt nespėjom. 5. Vaizdinė medžiaga (vaizdo įrašai, nuotraukos): https://imgur.com/a/6zAhxli
 13. Anketos šablonas 1. Jūsų slapyvardis: Ernys_Myq 2. Užblokuoto asmens Vardas_Pavardė?: James_Harden 3. Užblokavimo priežastis?: Įtarimo krovimas be priežasties 4. Papildomi komentarai: Įtarimą gavo Ernis_Torreno 5. Vaizdinė medžiaga (vaizdo įrašai, nuotraukos): Įkelsiu kai atsiųs
 14. žsakymo anketa Jūsų Vardas_Pavardė: Ernys_Myq Ko pageidaujate? Baldai/Automobilis: Motociklias Jūsų norimas užsakymas: NRG-500 Apmokėjimo nuotrauka(link)
 15. Neteko dar dėl to nenueiti kažkur, kur reikėjo ar norėjau. Tačiau, sutinku, kad SA:MP ir kiti mūsų žaidžiami žaidimai sukelia tam tikrą priklausomybę. Ir nemanau, kad daugelis gali tai paneigti, kadangi kiekvieną dieną žaidžiame, visi sėdime ir stebime kas vyksta forume, žaidime. Kiti paaukoja ir po 700-1000 minučių praktiškai kas antrą dieną, kas mano nuomone, tikrai nėra normalu. Taip užsisėdime prie tų kompiuterių, kad pamirštam, jog aplinkui mus taipogi yra daug veiklos ir savo laiką galėtume skirti realiam gyvenimui, ne žaidimams. Pats turiu draugę, su kuria gyvenu, turiu darbą, turiu planų, tačiau kartais pastebiu, kad žaidimams skiriu daugiau laiko, nei aplinkui mane esantiems žmonėms. Taip jau yra ir šis įprotis tikrai daro daug žalos visiems mums.
×
×
 • Kurti naują...