Jump to content
Ieškoti
 • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 44 / 300

Versija: LV 7.3.8

Ernys_Myq

Las-Venturas Komanda
 • Pranešimai

  898
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  7

Ernys_Myq paskutinį kartą laimėjo Lapkritis 29 2019

Ernys_Myq turi geriausiai pripažintą turinį!

Reputacija

997 Žvaigždė

Apie Ernys_Myq

 • Rangas
  Normalus
 • Gimtadienis
  1998.01.31

Kontaktai

 • Skype:
  ernestuksq

Žaidimo duomenys

 • Administratorius:
  3 lygio
 • VIP:
  PREMIUM
 • Darbas:
  Nenustatyta

Profilio informacija

 • Vieta:
  Lietuva, Klaipėda.
 • Lytis:
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

11.641 profilio peržiūros
 1. Sveiki, kadangi tema buvo pradėta lipdyti iš naujo, norėčiau sulaukti jūsų nuomonių ! :)

  https://las-venturas.lt/forumas/index.php?/forum/81-nuomonės/

 2. Anketos šablonas 1. Jūsų slapyvardis: Ernys_Myq 2. Užblokuoto asmens Vardas_Pavardė?: Andrew_Shelkovnikov 3. Užblokavimo priežastis?: Evento trugdymas. 4. Papildomi komentarai: 5. Vaizdinė medžiaga (vaizdo įrašai, nuotraukos):
 3. Sveikas, Danieliau . Smagu matyti tavo prisistatymą, vienu metu turėjom menką pyktį, bet šiaip, pakalbėjus ts pasirodei visai neblogas čiuvas. Smagu, kad žaidi čia ir tikiuosi, kad čia būsi dar ilgai.
 4. Sveikinimai patekusiems 😂

 5. Prieš. Bbd, jeigu šauks ir neisiu susimokėjęs baudą, tada negalėsiu į Policiją stot. Ir kokie dar šauktiniai, kai Norgės žuvies fabrike esu laukiamas..
 6. Anketos šablonas 1. Jūsų slapyvardis: Ernys_Myq 2. Užblokuoto asmens Vardas_Pavardė?: Black_Robis 3. Užblokavimo priežastis?: Čytinimas 4. Papildomi komentarai: Ne nu jau išvis ( perdaryk į pilną užblokavimą ) 5. Vaizdinė medžiaga (vaizdo įrašai, nuotraukos):
 7. Šiaip, manau, kad rinkčiausi @Jack_Montecarlo. Žaidime jį pažystu jau labai ilgą laiko tarpą, jis čia praleidęs labai daug ir jūsų komentarai, kad jis čia ne ilgai yra neteisingi. Montecarlo, yra geras ir kaip žaidėjas ir kaip Administratorius. Nors jis nepasižymi dideliu aktyvumu, tačiau, nors jūs to kartais ir nematote, jis į šį projektą įdeda tikrai daug. Ne tik savo Prižiūrėtojo darbu, tačiau jis pateikia tikrai ir gerų ir daug įdėjų, iš kurių keletą jau turime serveryje. Jis yra sukalbamas žmogus, kuris savęs neišsikelia aukščiau, kaip dėja, tenka pripažinti, kartais išsikelia kiti komandos nariai. Aiškus, nieko iš komandos negalėtume palyginti su mūsų mylimu @The_Deus, kuris, mano nuomone, buvo pats geriausias IV lygio administratorius. Tačiau, Montecarlo, bent iš dalies, galėtų būti tuo, kas pakeistų Deusiuką ir dar labiau suteiktų serveriui gyvavimo, rengdamas visokius kuponų ir panašius vakarus.
 8. Užsakymo anketa Jūsų Vardas_Pavardė: Ernys_Myq Ko pageidaujate? Baldai/Automobilis: Automobilis Užsakymas: (pvz Infernus arba Siena11 (4vnt)): Admiral Apmokėjimo nuotrauka(link)
 9. Still, visokių laidų pačiam žaidime nebepadarysi, nes administratoriai negali susirašinėti su žaidėjais taip, kad viską matytų visi serverio žaidėjai. Aš tai būčiau visiškai už, vienas iš įdomesnių darbų.
 10. Ernys_Myq (Nemokamas Administratorius ) - (2019-12-25) Esu vienas iš Las-Venturas.LT komandos narių. Serveryje žaidžiu nuo pat pirmos serverio startavimo dienos. Visuomet norėjau tapti Las-Venturas komandos dalimi ir prisidėti prie šio serverio gerovės. Siekdamas tobulėti ir mokytis iš ateityje padarytų klaidų, turiu apie jas ir žinoti. Ši tema skirta būtent tam, kad galėtumėte išreikšti savo tiek teigiamas tiek neigiamas nuomones apie mane, kaip Nemokamą Administratorių. Esu pasiruošęs išklausyti visų Jūsų, nes tik žinodamas savo pliusus ir minusus galėsiu tobulėti ! Ačiū!
 11. Linkiu visiems gerų švenčių, skanios mišrainės ir daug dovanų po eglute! 

  1. Frankis_Electro

   Frankis_Electro

   Sveikas, Erny. Ir tave sveikinu su šventėmis ir linkiu to paties!

   Vaizdo rezultatas pagal užklausą „merry christmas gif“

 12. 73yLYKY.jpg

  @The_Deus trūksta čia tavęs :D

   

  1. Rodyti ankstesnius atsakymus  3 daugiau
  2. Ernys_Myq

   Ernys_Myq

   @The_Deus isdalinau prieš porą savaičių apie 50 lemu visiems serve buvusiems žaidėjams, tai nemanau :D

   Žygį, visados, kai pagrindinė administracija žaidime, Visi stengiasi labiau, bet kai ir jos nėra, atsiranda tikrai tokių, kurie ištiesia pagalbos ranką :D

   Dominykai, jei neklystu, tai seniau ir kai kurie komandos nariai taip tikrindavo :D

  3. Laurynas_Joma

   Laurynas_Joma

   Dingus pagalba naujokams grupei, administracija pradėjo piknaudžiauti, kartais net vengti. Nesakau, kad jie blogai atlieka savo darbą, tačiau atskiros grupės buvo geriau. Kiekvienas žinodavo kokia jų pareigą. Seniau tik prisijungdavo naujokas visada per sekundę gaudavo pagalba. Dabar lengviau padaryti eventą nei padėti naujokui arba mažiau XP turinčiam žaidėjui. 

  4. Ernys_Myq

   Ernys_Myq

   Sutinku su tavimi, kad kartais, kai kurie piktnaudžiauja. Gal ir buvo geriau tos grupės, tačiau tai neturėtų nieko keisti. Yra grupės ar nėra, Visi turėtų dirbti ir ties naujokais ir ties kita pagalba ir ties eventais. Tai priklauso ne nuo grupių, o nuo to, kaip komandoje esantys nariai žiūri į savo pareigas. Komanda, palyginus su buvusia prieš tai aiškus dirba kiek mažiau, tačiau dirba taip kaip gali. Pamenu, dar prieš beveik metus, patikrindavai naujokų sąrašą, nusitelindavai ir jau matydavai, kad koks Deusas ar Bondas pristojes :D

×
×
 • Kurti naują...