Jump to content
Ieškoti
 • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 31 / 300

Versija: LV 7.5.4

Aurimas_Bosas

Forumo moderatoriai
 • Pranešimai

  2.095
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  10

Aurimas_Bosas paskutinį kartą laimėjo Lapkritis 25 2020

Aurimas_Bosas turi geriausiai pripažintą turinį!

Reputacija

1.229 Forumo dievas

7 sekėjų

Apie Aurimas_Bosas

 • Rangas
  *Projekto komandos narys*
 • Gimtadienis
  Kovas 22

Žaidimo duomenys

 • Administratorius:
  3 lygio
 • VIP:
  PREMIUM

Kontaktai

 • Discord:
  Bosiukas147#0037

Profilio informacija

 • Lytis:
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

13.824 profilio peržiūros
 1. Ačiū už idėjos pasiūlymą! Idėja perkeliama į "Patvirtinta" skilty!
 2. Ačiū už pasiūlyta idėja! Idėja perkeliama į skiltį "Atsisakyta" Priežastys: 1. Yra dviejų tipo verslai, už realius pinigus, verslas už žaidimo pinigus. Tad galima rinktis. 2. Gavimo laiko sumažinimas nieko gero neatneš, ekonomikos gadinimas.
 3. Ačiū už pasiūlymus. Pasiūlyta idėja perkeliama į skilty "Atsisakyta" Priežastys: 1. Nėra naudos, tai padaryti. 2. Bakelį galima nusipirkti iš mechanikų, o jeigu jų nėra - iš bazės. 3. Išalkai? /iseiti nueini ir pavalgai. 4. Tik dar labiau susigadins ekonomika. 5. Čia ne koks GTA V, kad tokias animacijas eitų padaryti. 6. Ne.
 4. *Einu į forumą rašyti skundą* Ką darytum, jei į skripterius grįžta Deividas_Britas?
 5. Ačiū už pasiūlymą! Idėja yra perkeliama į "Atsisakyta" skiltį. Priežastys: •Į garažą telpa visos transporto priemonės, kurioms įmanoma pasikelti variklio lygį. •Nėra prasmės praplėsti, ne dažnas lygio kėlimas. Tad jei užtaiko, kad reikia laukti, laikinas dalykas.
 6. Pasakyčiau, jog chujovai žaidžia. Ką darytum, jei mergina, kuri pamilai iš galo, veidas kaip plytos sudaužytos?
 7. Skambinčiau mokytojai, kuri sakė, kad jei nesimokinsit, neturėsit gyvenimo. Ką darytum, jei tavo ūsai būtų kaip hitlerio, bet jei juos nusiskustai, iškart ataugtų?
 8. Apklausa baigės, rezultatas stulbinantis: Už "Taip" balsavo 27 žaidėjai - 31,4% Už "Ne" balsavo 53 žaidėjai - 61,63% Atsakymas aiškus, Cbugas nebus išimamas, ties tuo padėkime galutinį tašką. Žaidėjai gali nebeprašyti išimti. Pagarbiai Pasiūlymai/idėjos moderatorius - Aurimas_Bosas
 9. Atnaujintas dizainas, pridėtos kelios taisyklės! 

   

 10. Pasiūlymai, idėjos – šioje skiltyje galėsite rašyti pasiūlymą, idėją skirtą Serveriui, Forumui ar Discord. Forumo nariai mato Jūsų siūlymus ir juos komentuoja, diskutuoja ar to tikrai reikia. Moderatorius išsidiskutuoja su Pagr. administracija ir matydami poreikį – įgyvendina šalia kitų atliekamų atnaujinimų. Informacija temos autoriams ≫ Temos kurios bus neaktyvios 30 dienų ir daugiau, laikomos neaktyviomis ir bus rakinamos (temos kūrėjas gali susisiekti forumo AŽ, norint temą atrakinti). ≫ Temos pavadinimas privalo atitikti temos turiniui. ≫ Kuriant naują temą privaloma naudoti anketos šabloną ir pilnai užpildyti jos punktus. ≫ Draudžiama kurti idėjas, pasiūlymus jei tai jau yra įgyvendinta. ≫ Pasiūlymų ar idėjų temos užrakinamos jei toks dalykas jau yra įgyvendintas, idėja patvirtinta ar atmesta. ≫ Jūsų pasiūlymas ar idėja turi būti aiškiai aprašytas, geriausia būtų, kad net būtų nuotraukos ar panašiai. ≫ Temose privalo būti apklausos funkciją (kaip sukurti apklausą) dėl atitinkamo siūlymo palaikymo „už“, „prieš“. ≫ Pageidaujant tema gali būti atrakinta. ≫ Jei Jūsų pasiūlymas tampa itin aktyvus ar yra svarbus projektui, tema gali būti išskirta. ≫ Jei Jūsų pasiūlymas bus geras ir naudingas, tai jis bus panaudotas pagr. administracijos. ≫ Privaloma laikytis Las-Venturas.LT bendrųjų Forumo taisyklių. ≫ Moderatorius nuspręs galutinį verdiktą, idėja ''Patvirtinta'', ar ''Nepatvirtinta''. ≫ Jei pasiūlymas yra išsamiai aprašytas (Idėja tinkama, aprašytos smulkmenos) idėja greičiau įgyvendinama. Informacija komentatoriams ≫ Pranešimas pasiūlymo ar idėjos temoje privalo būti argumentuotas (sutinku/nesutinku, „,nes“, „,todėl“ ir pan.). ≫ Pranešimas temoje turi būti susijęs su temos turiniu. ≫ Temoje negalite rašyti, talpinti netinkamo turinio (pornografinio, skatinančio nelegalias programas ar kita.) bei rašyti beprasmius pranešimus. ≫ Jei turite idėjų kaip pasiūlymą, idėją pagerinti nekurkite naujos temos, o parašykite temoje. ≫ Privaloma laikytis Las-Venturas.LT bendrųjų Forumo taisyklių. Anketos šablonas 1. Kam skirtas pasiūlymas (Serveris, Forumas, Discord): 2. Kuo ji bus naudinga (keletas sakinių): 3. Pasiūlymo ar idėjos išsamus aprašymas (kaip turėtų būti pakeista, kaip turėtų veikti): ⋙ Jeigu temoje matote pažeidimą, spauskite mygtuką „Pranešti“ ir informuokite apie tai moderatorius. ⋙ Už pažeistas taisykles galite būti nubaustas Forumo įspėjimais arba vartotojo užblokavimu. ⋙ Už taisyklių nesilaikymą, Jūsų tema ar pranešimas gali būti ištrinti. Nežinojimas nuo atsakomybės neatleidžia. Moderatorius pasilieka teisę bausti pagal savo nuožiūrą. Informacija gali būti keičiama, tad reguliariai stebėkite, jeigu atsirastų pakitimai.
 11. Kad aš paskelbiau apklausą, nereiškia,kad aš tai sugalvojau.Aš kaip moderatorius šios skilties, tai mano darbas yra iškelti tokia apklausa. O su projekto komanda nusprendėm padaryti apklausa ir padėti galutinį tašką, ar išimti Cbugą. Po apklausos bus viskas aišku.
 12. Sveikučiai, paskelbta apklausa dėl Cbug. Plačiau: https://las-venturas.lt/forumas/index.php?/forum/7-pasiūlymai-idėjos/

  1. Adidas_Ricka

   Adidas_Ricka

   Geriau jau tu nieko toliau neskelbtum

 13. Sveikučiai. Projekto komanda ilga laiką svarsto apie viena svarbiausia klausimą - Cbug'o išėmimas. Dauguma komandos narių sutinka, kita dalis nesutinka. Projekto savininkas mąsto taip: Jei cbugas bus išimtas, jį greitu metu reiktų vėl gražinti. Tad dėl šio atsakymo, aš ir kuriu šią temą pirmam ir paskutiniam kartui. Ar Cbugas turi būti išimtas visam laikui? Nenoriu būti tuo kategoriškas, cbugas gali būti naudojamas, bet tik tam tikromis sąlygomis. Nebūkime tuo įsitikinę, kad taip ir bus. Koks žaidimas įsivaizduojamas be "Cbug'o" Pliusai: ≫ Nauji žaidėjai, kurie nori leisti laiką serveryje pramogaudami, dirbdami darbuose. Siekdami pareigų ir kt. ≫ Šaudymo lygybė tarp teisėsaugos ir karo klanų. ≫ Ilgesnis veiksmas. ≫ Mažiau papeikimų forume. ≫ Mažiau užblokavimų, bus rečiau klaidingų užblokavimų. ≫ Jei, išėmimas nepasiteisins, bus tik blogiau, gražinsime, tačiau bus laiko klausimas. Minusai ≫ Didelė dalis karo klaniškių mėgstančių "Cbug" paliktų projektą,ar rečiau žaistų, kas yra negerai. ≫ Manoma bus mažiau veiksmo serveryje. ≫ Šratas nebus dažnai lankomas (Išimtis: paliekamas "Cbug'as" šratasvaidyje). ≫ Tikimybė, teisėsauga bus stipresnė už klanus. (Bus daroma lygybė). Pagarbiai, Pasiūlymai/Idėjos moderatorius - Aurimas_Bosas (Neprivaloma) - Paspausk , ačiū! Balsavimas vyks iki 2021-10-08 20:00
×
×
 • Kurti naują...