Jump to content
Ieškoti
 • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 31 / 300

Versija: LV 7.4.9

San_James

Nariai
 • Pranešimai

  2.742
 • Užsiregistravo

 • Laimėtos dienos

  32

San_James paskutinį kartą laimėjo Balandis 21

San_James turi geriausiai pripažintą turinį!

Reputacija

3.658 Forumo dievas

6 sekėjų

Apie San_James

 • Rangas
  • Ubagas •
 • Gimtadienis
  Lapkritis 29

Žaidimo duomenys

 • Administratorius:
  3 lygio
 • VIP:
  PREMIUM
 • Darbas:
  Nenustatyta
 • Patirtis:
  Užtektinai
 • Pinigai:
  Ubagas
 • Tr. priemonės:
  Pragėriau

Profilio informacija

 • Lytis:
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

59.328 profilio peržiūros
 1. O čia šitas kur butelkas prie norfos rinko, kad ledų nusipirkt. Šiaip dar neblogai kala eilėraščius čiūvelis, galit paprašyt jo, padeklamuos, parodyčiau kaip varo, bet gal apsieis. Nu, o šiaip Ilona nu gers žmogs yr.
 2. Tai važiuojam džesika. Labas vakaras madam Juditux. Taigi, taigi man nuomonę cypa parašė tai reik ir man, kaip ir prižadėjau. Tai žodžiu, seniai jau pažįstami esam šiame virtualiame pasaulyje, visko buvo, ir gero, ir blogo. Per šį bendravimo laikotarpį, kaip ir nepasikeitė mano nuomonė apie tave, kuri yra gera. Esi draugiška, padedanti, kai iškyla kokia bėda ar taip, supranti prikolus, neimi į rimtą, ar kaip sakytų toreto: ne į galvą. Esame kartu užėmę ir pareigų šiame projekte, kažkada ir suteikiau KP prižiūrėtoją ant prikolo, paskui dauguma kaltino, kad žaidžiu kitam projekte, nes tave pasiėmiau į pagalbininkus Esi padėjus ir ne kartą eventukų pravest, renginį vieną, kitą, dėkui už tai. Pasitikėjai manimi kažkada ir davei, savo vartotoją, kai užėmei PD direktoriaus pareigas, tai buvo irgi ten prikolų bšk, net pavaduotojas iš pradžių nežinojo kad aš ten, bet paskui su anuo aš pakalbėjau ir suprato. Realiai visokių prikoliukų buvo su tavim, na o taip ką žinau daugiau čia nieka rymta nepasakysiu daugeu, cypa galėčiau da prikelt fotkelių, kokių čia prikių buvo su tavim, bet db tng ieškot aš anų, tad jo. Šiaip sakau, kaip asmenybė tikrai esi geras žmogus, na žinoma reikės ir pameetint jau kada greit, galėsim ir tą toreto į mišką išvežt, kaip tu norėjai. P.S da i betmena laukiu kada nusipirksi a ok.
 3. Tai zdarov, sena tema seniausiai užrakinta, tai va, sukūriau cypa naują. Čia tas pats čiūvelis, kurio akk buvo ištrynę, tai šaukit kokią numonę da pizdy.
 4. Nu šita madam tai tokia rimta mergyčka yr krč i paprikolint galima i taip krč, nu tsg mldc kaip i seniau i daba, da kapeikų paaukoja.
 5. Šitas tai toks grybs yr, šnd srw sutikau, net kapeikų nedavė, o seniau atrodė normalus bachurs. Nu, o šiaip senas krienas šiame srw tai toks ph ph buva čiūvelis. Edit: čia į nikezo, nes krč tuo pačiu laiku cypa kitas čiūvelis paskelbė.
 6. Neteko kažkaip artimiau pabendrauti, bet šiaip gal ir visai nieko taksi drk, ilgokai jau laiko tai tikrai matyt susitvarko su savo pareigomis.
 7. Profilio viršeliai: Iliustracijos: Merginos: Mašinos: Moto: Random:
 8. 1. Jūsų slapyvardis: San_James 2. Jūsų kaltinamo asmens slapyvardis: GP Valdžia. 3. Jūsų kaltinimai: Kadangi negavau atsakymo iš Miguelio nuo vakar tai važiuojam ir vėl Džesika. Taigi valdžia yra apsileidus šiuo metu, nesilaiko savo sukurtų darbo taisyklių. Jų pačių sukurtos taisyklės: http://prntscr.com/11j88h3 Viena taisyklė yra: "Per dieną stengtis pravežti bent jau 80 dežių." Na taip stengtis pravežti, bet yra tokių darbuotojų, kurie dirba apie mėnesį laiko ir jie tiesiog yra laikomi gal dėl skaičiaus, o gal, jei užgrobs juos, galės prisijungti ir padėti atgrobti, bet nežinau. Seniau valdžia išmesdavo neaktyvius darbuotojus, kurie na bent į savaitę neatveždavo nieko, o dabar yra tokių darbuotojų, kurie vien per mėnesį laiko t.y na per 2savaites, nes tik šio mėn rodo, nėra atvežę nė vienos dėžės, bet vis dar dirba darbe. https://www.part.lt/perziura/3fba9ad73bef6100cb8811cabdbcca4857.png Aišku tie darbuotojai ir buvo priimti nuo tada, kai Melianeros grobdavo, trukdydavo prasivežti, jie buvo įdarbinti tik tam, kad jų nekillintų, kaip pašalinius, kai grobia GP. Įrodymuose bus pateikti keli darbuotojai, kurie net nėra pravežę per šį mėnesį 80 dėžių, jų darbe yra ir daugiau kaip pvž Andrius_Deagle, Remigijus_Narcissus, Elset_Colby. Pats DPi narys galėtų patikrinti, aišku šie išvardinti ir pateikti darbuotojai įrodymuose yra iš "princų" ar kitaip tariant Zero Tolerance. P.S jau seniausiai jiems netrukdo vežti visokie asmenys apart teisėsaugos. P.S.S Dar ir like pameskit a ok 4. Vaizdinė medžiaga patvirtinanti asmens kaltumą: https://imgur.com/a/vo2uVUP
 9. Jei direktorius padarytų palankias sąlygas visiems. Klanams, darbuotojams, paprastiems žaidėjams gal ir tuomet pasikeistų. Seniau viskas buvo, kaip ir tvarkoje, jokių problemų nebuvo, bet nesuprantu direktoriaus, jeigu seife yra 500k deaglo(db daug mažiau manau turėtų būt), kodėl jis gaili parduoti ar duoti pvž aktyviems darbuotojams kokią nors premiją, kai pvž pavaduotojas prasiveža 100 dėžių į savaitę(kai dar laisvai eidavo prasivežt) ir pasiima 30k, nors nieko gero ans nenuveikia. Direktorius, kaip direktorius praveždavo virš 1k į savaitę. Tiesiog lai bando daryti kažkokias palankias sąlygas tuomet ir gal kažkas geriau gausis, o ne kažką keisti, kai jau šikna dega(kai gavo 2įsp). Direktorius tiesiog galėtų: suteikti palankias sąlygas, teikti deaglą už tam tikrą atliktą darbą t.y už padėtas pravežtas masines siuntas, suteikti darbuotojams bent kokias premijas, kad ir pvž praveža daugiausiai per savaitę galėtų pasiimti 5k deaglo kažkas tokio, nes tai būtų motyvacija ir daugiau vežti, nes kiek Efka pisdavo ten po 4k į savaitę gal, jis jokios premijos negaudavo. Taip pat ir jei paprašydavai dar kažkiek papildomai deaglo pasakydavo - kiek prasivežei, tiek užteks, nors, kaip minėjau, jau geriau pavaduotojas pasiims 30k, kurias atveža darbuotojai, nei darbuotojams suteiks kažkokias premijas. Dėl tų kovojimų, kaip Olandas minėjo būtų galima padaryti, bet irgi ten bšk paleva gautųsi, nes nžn kaip ten kas būtų realiai, nesimato kiek darbuotojų ir vistiek būtų pašalinių, kurie tiesiog padėtų.
 10. 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje:San_James 2. Kaip sekėsi puošti savo išvaizdą:Nu taip normaliai 3. Ar turite sugalvoję savo aprangai pavadinimą, jei taip kokį:Kaimietukai, turtingi ūkininkai. 4. Jūsų užfiksuotos nuotraukos (maks. 3):
 11. Jūsų Vardas_Pavardė:San_James Komandos pavadinimas:ASD123 Dalyviai: Hot_Anonymous, Skrajojantis_Olandas, Jeffrey_Watson, Porn_Star. Prezidentas ir Viceprezidentas: Porn_Star, Jeffrey_Watson Kokią šalį atstovausite?: Rusiją Atsarginiai dalyviai:Dwayne_Stevenson, Ray_Lillard
 12. Nematei kai pradėjo grobimą, bet po kelių sec tipo parašei /q? Nu ble įdomiai čia, nereikia čia atmazint kažką, nesvarbu kiek jūsų yra on, turit varyt vstk, bent jau valdžia privalo varyt tas pats, kaip teisėsauga privalo varyt į grobimus. P.S gerai laiką leidi, jei forume sėdi.
 13. Bleha nežinojau, kad negalima stebėti, ką jau padarysi, bet berods jau adminėlis pasibaigęs man.
 14. 1. Jūsų slapyvardis: San_James 2. Jūsų kaltinamo asmens slapyvardis: Trey_Stevens 3. Jūsų kaltinimai: Nu tai va sakė parašyt normaliau papeikimą, pasirinksiu dar like, tai važiuojam džesika. Taigi melianeros važiavo grobti Ginklų Prekeivių, kadangi buvo prisijungęs Trėjus, jie nuvažiavo, užgrobė ir iškarto atsijungė ponas direktorius, toks atvejis yra kaip ir tiesiog nevažiavimas, atsiribojimas nuo grobimo. Pagal viską, jei užgrobė jo bazę, jis privalėjo važiuoti ir atsigrobti, taip pat, kaip ir teisėsauga važiuoja atsigrobti pastatus, bet jis pasirinko lengvesnį kelią - atsijungė. Jau kaip ir man minėjo kolegos, tai nėra pirmas kartas, kai jį užgrobia ir jis kažką kito daro. Vieną kartą sakė, jog, kai užgrobė GP, jis tiesiog kėlė ridą ir tik, kai pats DPI narys Miguelis pastebėjo jį ir liepė važiuoti, tik tuomet jis važiavo į grobimą. Edit: Direktorius, prisijungė į serverį ant paskutinių minučių ir tiesiog išėjo į afk rėžimą, nors žino, jog vyksta grobimas: https://prnt.sc/1150vj8 https://prnt.sc/1150vxk Kitas dalykas, jis nedalyvavo ir darbų savaitėje, dalyvavo tik jo pavaduotojas Vilius. Taip pat už jį viską galima sakyt atlieka pavaduotojas, nes pvž pasižiūrint savaitėje, kurioje surinko 25 taškus, šią savaitę: http://prntscr.com/1150vu6, nuotraukos yra visos realiai pavaduotojo ir dar darbuotojo viena nuotrauka, nors darbuotojo nemanau, kad skaitosi nuotrauka. 99% jog pats DPi narys einaras, nežiūrėjo nuotraukų, nes bent man rodo tik xkelias https://imgur.com/a/iOLwqbo nežinau, kaip jums, bet man tikrai nėra čia tiek nuotraukų, kad surinkt 25 taškus. http://prntscr.com/1150waj Esmė tame, jog dažniausiai už jį viską atlieka pavaduotojas Vilius, nei jis pats, nors šią savaitę pagrinde jo nuotraukos buvo. Apie aktyvumą nekalbėsiu, nes pasižiūrėjus vieną savaitę, matyt tik raudona beveik visur. 4. Vaizdinė medžiaga patvirtinanti asmens kaltumą: Krč jei patika rašliava like užmeskit, reikia iki 4k parinkt.
×
×
 • Kurti naują...