Jump to content
Ieškoti
 • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 44 / 300

Versija: LV 7.3.7

Last_Fight

Nariai
 • Pranešimai

  135
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Reputacija

74 Pažengęs

3 sekėjų

Apie Last_Fight

Profilio informacija

 • Vieta:
  Vilnius
 • Lytis:
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

1.642 profilio peržiūros
 1. Jūsų slapyvardis: Last_Fight 2. Užblokuoto asmens Vardas_Pavardė?: Arunas_Shift 3. Užblokavimo priežastis?: čytinimas (aim) 4. Papildomi komentarai: @Arminas_Elegy tas pats aimas, kaip ir praeituose baneduose. 5. Vaizdinė medžiaga (vaizdo įrašai, nuotraukos):
 2. Visiškas absurdas, kad taisyklių pažeidimas būtų traktuojamas kaip klaidų išnaudojimas. PATIKSLINSIU, KAD KLAIDŲ IŠNAUDOJIMAS BŪNA - buginimas, sistemos apėjimas ir panašiai. Šiuo atveju - banko grobimui reikia, kad būtų AKTYVŪS 8 pareigūnai, taip ir buvo. Taisyklė yra sukurta ne tam, kad tai yra "bugas", o tam, kad būtų pakankamas teisėsaugininkų skaičius, kaad būtų veiksmas. Papraščiausiai mes nepažiūrėjome į /teisesauga ir padėjome bombą. Už tai užblokuoti yra visiškai nelogiška, nes tuomet tektų blokuoti visų klanų vadus.
 3. . Jūsų slapyvardis: Irmis_Speed2. Administratoriaus slapyvardis?: Ernis_Hks3. Užblokavimo priežastis?: čytinimas4. Vaizdinė medžiaga (vaizdo įrašai, nuotraukos):
 4. sų Vardas_Pavardė - Irmis_Speed (pildau už jį, nes neturi forumo acc) Darbo patirtis dirbant Tolimųjų Reisų vairuotojų? [žodžiais] - Dirbęs jau šitame darbe ir suprantu darbo specifika. Jūsų aktyvumas [dirbant] - Neseniai grįžau į samp žaidimą , tai dar tiksliai negaliu pasakyti, bet stengsiuosi būti aktyvus. (bent 150min) Kokius tikslus keliate einant į šia įmonę? - Stipriai dirbti, kad užsidirbti pinigėliu , pasikelti rangą ir gal net pasiekti aukštesnes pareigas. Kokia yra aktyvumo normą? [minutėmis] - 150-200min Ar turite ir naudojatės TeamSpeak3 programa - Taip turiu Ar suprantate esminį firmos tikslą ir ar matote viziją dirbant čia? - Žinoma. Kokiame lygyje save matote įmonei per pirmąją savaitę? - Negaliu tiksliai pasakyti į ateitį, geriau sužinoti viską dirbant ir įsitikinti, o ne reikšti savo įgudžius. Jūsų trumpas prisistatymas [nebūtina] - Esu Irmantas, man esu baigęs 10 klasių, mokausi Pofesino Rengimo Centre specialybę - kiaulių skerdikas, gyvenime žadu tapti geru skerdiku. Manau, kad darbo turėsiu daug, nes pas mane kaime žmones laiko daug kiaulių.
 5. Tai gal tave is klano ismest reiks, grebly?
 6. Jūsų Vardas_Pavardė - Last_Fight Darbo patirtis dirbant Tolimųjų Reisų vairuotojų? [žodžiais] - estu dirbęs, suprantu darbo specifiką Jūsų aktyvumas [dirbant] - 100 - 120min Kokius tikslus keliate einant į šia įmonę? - Užsidirbti pinigų, smagiai praleisti laiką. Kokia yra aktyvumo normą? [minutėmis] - 200min Ar turite ir naudojatės TeamSpeak3 programa - Taip Ar suprantate esminį firmos tikslą ir ar matote viziją dirbant čia? - Taip Kokiame lygyje save matote įmonei per pirmąją savaitę? - 2 Jūsų trumpas prisistatymas [nebūtina] -
 7. . Jūsų Vardas_Pavardė: Last_Fight2. Jūsų atstovaujamas darbas, pareigos: Spec. Pajėgos 3. Jūsų pasitraukimo priežastys: Visų pirmą tai norėčiau padėkot @Jack_Montecarlo , kad suteikei šansą ir pasitikėjai. Einant prie reikalo, tai atsibodo tie visi papeikimai, verkimai ir vertimai. Pagrindinė priežastis, kodėl buvome teisėsaugoje, tai veiksmas, o teisėsauga visiškai suvaržyta, negali niekur šaudytis, apart narkų ir pastato. Esu žmogus, kuris nuolat nori šaudytis, todėl teisėsauga ne man. Sorry, Monte, kad neišbuvau, bet taip kimarint nusibodo. 4. Jūsų išbūtas laikas pareigose: 15d . Paskutinis algų išmokėjimas (nuotrauka): Nepasidariau.
 8. Rašot papeikimus, verčiat teisėsaugos valdžią nuo postų ir taip toliau. Jums yra geriau palakstyti 15 min zonoje, nei pasišaudyti ar kažką paveikti. Pabodo tie jūsų verkimai, nebedarysim jokio veiksmo, nes bet kokį veiksmą jūs traktuojate, kaip nusižengimą. Vienintelis būdas susidoroti su teisėsauga - rašyti papeikimus. Geros dienos ir linksmo žaidimo
 9. Jūsų Vardas_Pavardė: Last_Fight2. Kokiam darbui atstovaujate: Spec. Pajėgos3. Jūsų pareigos firmoje: Direktorius4. Kurias užduotis atlikote?: 1, 2, 85. Kokia suma iš viso susikaupė?: Nežinau kaip įvertinsi atliktas užduotis. (280k)6. įrodymai: 1. https://imgur.com/a/M5Vnspn https://imgur.com/a/rzL8AeH 2. https://imgur.com/a/CAGosrx 8. https://imgur.com/a/FByK2xa
 10. Tai gal tada vpš imeta klanam i pickupa dgl ir rami galva?
 11. Jūsų Vardas_Pavardė: Last_Fight2. Jūsų atstovaujamas darbas: Spec. Pajėgos3. Paskiriamo pavaduotojo Vardas_Pavardė: Irmis_Speed4. Pavaduotojo paskyrimo priežastys: Daug man padėjo, 100procentų pasitikiu, dar niekada nebuvo pavedęs. Ilgą laiką kartu vienoj pusėj buvom, turėjęs nemažai postų, tikrai nepaves.
×
×
 • Kurti naują...