Jump to content
Ieškoti
 • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 44 / 300

Versija: LV 7.4.0

Invision_White

Administratoriai
 • Pranešimai

  7.240
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  351

Invision_White paskutinį kartą laimėjo Kovas 30

Invision_White turi geriausiai pripažintą turinį!

Reputacija

20.673 Forumo dievas

Apie Invision_White

 • Rangas
  Las-Venturas.LT Savininkas
 • Gimtadienis
  1997.01.28

Žaidimo duomenys

 • Administratorius:
  Nenustatyta
 • VIP:
  Nenustatyta
 • Tr. priemonės:
  Infernus, Sultan, Sandking

Kontaktai

 • Facebook:
  https://www.facebook.com/laventas

Profilio informacija

 • Vieta:
  Las Venturas
 • Lytis:
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

183.975 profilio peržiūros
 1. Po naktinio restarto bus perkelti likusieji žaidėjų nupirkti butai iš Vaitkaus, Ukmergės, Moksleivių ir Sirupio gatvių į kitą vietą netoli taksi (Parko g.). Žaidėjai, kurie norėtų parduoti savo turimus butus Parko, Tujų, Ozo, Klaipėdos ir Zvokų gatvėse parašykite man asmeninę žinutę nurodydami tikslų buto adresą.

 2. Kol kas pašalinti bus tik laisvi butai. Užimti lieka pas jų savininkus.
 3. Naujoje namų sistemoje butų nebeliks, o po ateinančios nakties restarto dalis butų iš serverio jau bus pašalinta.
 4. Serveryje galite rašyti žinutes LVFM radijos vedėjui @Lukas_Cielekas su komanda /fm

 5. DARYK Kaska neveikie prisijungimas greicau daryk nes prarasit zaideju skaicu https://imgur.com/Tr2yekd

 6. Atsirado galimybė savo profilyje („Redaguoti profilį“) nurodyti savo kontaktinius Discord duomenis.

 7. Pažiurėk asm  sms :)

 8. Pastebėjome, jog per keletą metų pasiūlymų forumas tapo labai netvarkingas: sunku atsirinkti jau įgyvendintas idėjas, nebeaktualias idėjas ir panašiai, todėl buvo nuspręsta šiam forumui sukurti papildomus sub. forumus:

  1. „Atlikta“ sub. forumas - bus perkeliamos jūsų parašytos ir įgyvendintos idėjos.

  2. „Patvirtinta“ sub. forumas - bus perkeliamos jūsų parašytos idėjos, kurias planuojama įgyvendinti ateityje.

  3. „Atsisakyta“ sub. forumas - bus perkeliamos idėjos, kurios buvo atmestos dėl tam tikrų priežasčių. Dažniausiai pasitaikančios idėjos atmetimo priežastys: neadekvatus arba neišsamus idėjos aprašymas, idėją jau yra įgyvendinta, idėjos neįmanoma įgyvendinti,  idėja nesusilaukia didelio žaidėjų palaikymo, sprendimas, jog idėja projektui nereikalinga.

  Dabar pradėsime visas idėjas žiūrėti iš naujo ir po truputi jas priskirti į tam tikrus sub. forumus, jog galėtumėte stebėti, kurios idėjos buvo įgyvendintos, atmestos arba galimai bus įgyvendintos ateityje.

  Palaikykite, argumentuotai diskutuokite idėjų forume ir įjunkite žalią šviesą idėjai, kuri norite, kad kažkada būtų įgyvendinta!

  1. Rodyti ankstesnius atsakymus  1 daugiau
  2. Arunce_Nepasimesk

   Arunce_Nepasimesk

   kada puse lemo grąžinsi už pokerio bugą? Kur stovint prie stalo išmeta afk ir nėjo pašalint spaudžiant space

  3. Kevin_Costner

   Kevin_Costner

   gera ideja

  4. Laurynas_Joma

   Laurynas_Joma

   Senai laikas. 

 9. Pirmieji atnaujinimai po 8 LV gimtadienio! 

   

 10. Atnaujinimų versija: LV 7.4.0 atnaujinimų data: 2020-03-13 Iškasus medžiagą kasykloje apie iškasimą bus pranešama netoli esanties žaidėjams. Mechanikai savo darbo bazės garaže galės pakeisti žaidėjų nuosavų automobilių variklių spalvą. Nauja slaptosios policijos darbo bazė. Nemokami administratoriai galės nusiteleportuoti prie viešbučio. Iš serverio pašalinta kirpykla. Aksesuarų parduotuvėje atsirado nauja aksesuarų kategorija - perukai. Atnaujinta oro balionių valdymo sistema. Į nemokamų administratorių eventų rengimo sistemą įtrauktas naujas objektas - sprogstanti bačka. Rezidencijos atnaujinimai: Pakeista rezidencijos išvaizda. Pridėta daugiau aktorių rezidencijoje. Rezidencijoje atsirado gėrimų baras. Rezidencijos rakto turėtojai galės įjungti / išjungti pokerio žaidimą rezidencijoje. Rezidencijos rakto turėtojai galės užrakinti / atrakinti rezidencijos stogo duris. Techniškai atnaujinta taksofonų sistema. Pridėta daugiau taksofonų mieste. Šiukšlių išvežiotojų darbo komandos papildytos informacija apie šiukšlių surinkimą ir padėjimą į darbinę tr. priemonę. Los Santos oro uoste ginklų pasikrovimo vieta tapo karo zona. Drabužių parduotuvė „ZIP“ perkelta šalia taksistų darbo bazės. Naujas topas - daugiausiai kartų pasirašiusių ant žaidėjų lentos. Informacija pradėta kaupti nuo šio atnaujinimo. Klano vadas ir pavaduotojas galės atstatyti klano valdomas tr. priemones. Atleidžiant atsijungusį teisėsaugininką iš darbo bus atimami turėti darbo ginklai. Užtildytas žaidėjas negalės rašyti į šratasvydžio /sr ir /skr racijas. Važinėjant su klanui priklausančiu bus uždirbami pinigai į klano seifą. Direktorių prižiūrėtojas galės žaidėjus įtraukti į visų darbų su pakvietimais juodąjį sąrašą. Šiame sąraše esantys žaidėjai negalės įsidarbinti į jokį darbą reikalaujantį pakvietimo, jiems negalios skelbiamos darbų paslaugų akcijos bei negalės tapti direktoriais ar pavaduotojais. Nemokami administratoriai galės nusiteleportuoti prie pasirinkto evento objekto, kuris yra sukurtas. Autorizuotiems Discord naudotojams (/discord) automatiškai bus suteikiamos darbo su pakvietimu (įsidarbinus į darbą) bei valdžios (tapus direktoriais ar pavaduotojais) rolės. Nariai, turėdami šias roles, galės naudotis savo darbo pokalbių ir susirašynėjimų kanalais, o valdžios nariai turės dalinį kanalo valdymą. Norėdami tapti mūsų Discord serverio nariais spauskite ant šios nuorodos.
 11. Nors žiemos už lango nematyti, tačiau tradicijos nelaužomos ir švenčiamos Užgavėnės! Šiandien 12:00 serveryje, prie dailės muziejaus, bus uždegama Užgavėnių morė, kuri degs iki 22:00 valandos. Šiandien galite pasipuošti Užgavėnių atributika - /kaukes [1-5]

  1. Rodyti ankstesnius atsakymus  3 daugiau
  2. Minde_Boss

   Minde_Boss

   Pajibat, svarbu išvarėm 😅🤠

  3. Linas_Svcx

   Linas_Svcx

   čia toks užgavėnių prisiminimas: pamenu, kai dar buvau pradinukas, gal kokiais gūdžiais 2009-2010 metais su grupe mokyklos kiemelyje šventėm tas užgavėnes, ten visi su kaukėm buvo ir panašiai. Yra tokia užgavėnių tradicija, kad susimuša lašininis ir kanapinis. Ten jie pradėjo kovot, buvo sniego, gal 50-100 vaikų užsigulė ant to lašininio, o kiti mėtė į jį gniužtes, tai tą lašininį po to į ligoninę išvežė (nu ten kažkokia auklytė vaidino tą lašininį) ir po to laiko niekas ten nebešvenčia užgavėnių taip kaip ką tik papasakojau. 

  4. Jim_Kereyy

   Jim_Kereyy

   nematai sniego už lango? atsimerk „Lenkiškai repuoju“

 12. Labas, kada grąžinsi 10 eurų už map darbus? Bei kaip reikalai juda dėl premium VIP ?

  1. Domas_Bartkus

   Domas_Bartkus

   Priimsi į SPD ar vėl ignoruosi?

  2. Jeo_Vega

   Jeo_Vega

   Gali pamiršt tuos 10 eurų 

 13. Sveikas. Gal pagaliau atrašyti į PM nori? Kažkaip atrašinėjai kol nepaklausiau apie skolos grąžinimą.

  1. Lafa_Marino

   Lafa_Marino

   seni, same problem 

 14. Informuojame, kad dėl SEB banke naujai diegiamos IT platformos nuo vasario 14 d. 16.00 val. iki vasario 17 d. 06.00 val. laikinai nebus teikiama atsiskaitymo interneto parduotuvėse paslauga („BankLink” ir MIP), kai apmokant už prekes ar paslaugas jungiamasi prie SEB interneto banko.

×
×
 • Kurti naują...