Jump to content
Ieškoti
 • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | Laimes valanda!

Prisijungę žaidėjai: 33 / 300

Versija: LV 7.3.8

Edgaras_Nesakysiu

Las-Venturas Komanda
 • Pranešimai

  289
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  1

Edgaras_Nesakysiu paskutinį kartą laimėjo Gruodis 7 2019

Edgaras_Nesakysiu turi geriausiai pripažintą turinį!

Reputacija

171 Pripažintas

1 sekėjas

Apie Edgaras_Nesakysiu

 • Rangas
  PD
 • Gimtadienis
  1999.08.15

Kontaktai

 • Skype:
  -
 • Facebook:
  -

Žaidimo duomenys

 • Administratorius:
  2 lygio
 • VIP:
  PREMIUM
 • Darbas:
  Bedarbis
 • Patirtis:
  -
 • Pinigai:
  -
 • Tr. priemonės:
  -

Profilio informacija

 • Vieta:
  Las-Venturas.LT
 • Lytis:
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

3.700 profilio peržiūros
 1. Sveiki visi! Gražaus šeštadienio! :)

 2. Visur sustatom botus ir nereiks tikrų žaidėjų. Išmokit naudotis komandom /kviesti ir /tarnybos, o ne prašinėti į /adminams tų tarnybų paslaugų ir bus visiems veiklos per akis. Prieš.
 3. Naujokų vakaras | 2020-01-12 18:00 (sekmadienį) Naujokų vakarai anksčiau buvo viena iš puoselėjamų Las-Venturas projekto tradicijų. Metas grįžti prie ištakų! Šio vakaro metu ypač laukiami nauji žaidėjai, kurie neseniai pradėjo arba tik pradeda žaisti mūsų projekte. Kiekvienas naujas užsiregistravęs žaidėjas galės gauti finansavimą iš Serveryje esančio Administratorių fondo (paaukoti galite Vyriausybėje, rasite /navigacija). Nemokami administratoriai, tokias išmokas suteiks viso „Naujokų vakaro“ metu. Vakaro metu vyksta įvairūs renginiai (nebūtinai įtraukti į programą) skirti visiems Serverio žaidėjams. Visas vakaras nėra orientuotas tik į prizų gavimą, bet susitelkiama į tai, kad būtų paįvairintas Serverio žaidimas ir kiekvienas galėtų į jį įsitraukti. PROGRAMA 2020-01-12 18:00 - LAIMINGA KUPETA Nemokamų administratorių komanda kvies žaisti „Laimingą kupetą“! Žaidimas vyksta paprastu principu. Turite pasirinkti 1 iš 6 laimingų kupetų. Vedėjas meta kauliuką (skaičius nuo 1 iki 6). Vedėjo išridentas skaičius reiškia, kad ant tos kupetos esantys žaidėjai pralaimi ir miršta. Žaidimas vyksta, kol išlieka vienintelis žaidėjas. Prizas: 75,000 €. Laimėjo - @Sami_Neot 2020-01-12 18:40 - KAULIUKAS Nemokamų administratorių komanda organizuos „Kauliuko“ renginį! Žaidimo metu Jums reikės būti nusipirkus Kauliuką (jį galite įsigyti Serverio kioskuose). Žaidimo principas toks, kad Jūs turite kovoje 1 prieš 1 ridenti kauliuką. Kovą laimi tas, kurio kauliukas išridena daugiau. Žaidimas vyksta, kol išlieka vienintelis žaidėjas. Prizas: 75,000 €. Laimėjo - @Zygis_Inferno 2020-01-12 19:00 - PINIGŲ BOMBA Serveryje kasdien 19:00 val. vyksta „Pinigų bomba“. Nemokamų administratorių komanda pasirūpins, kad šį kartą jos nepražiopsotumėte! Pinigų bombos metu Jūsų tikslas yra būti, kuo arčiau Pinigų bankomatų. Pinigų bombą laimi visi esantys prie Pinigų bankomatų! Prizas: Serverio pinigai, bendra patirtis (XP), reputacija. 2020-01-12 19:10 - MEDŽIOKLĖ Nemokamų administratorių komanda organizuos „Medžioklės“ renginį! Kiekvienas norintis galės prisijungti prie renginio panaudojęs komandą: /prisijungti. Prisijungęs prie renginio, jis bus perkeltas į ribotą žaidimo erdvę - laivą. Pagrindinė užduotis - pasislėpti laive ir bėgti nuo organizatorių, kad jie Jūsų nenužudytų. Vienintelis išlikęs žaidėjas gaus prizą. Prizas: 150,000 € + 150,000 € = 300,000 €. Laimėjo - @Visma_Wtf Kviečiame visus apsilankyti ir vakarą praleisti kartu! Las-Venturas.LT | Jūsų žaidimo kokybė - mūsų prioritetas
 4. Labas rytas. Gražaus pirmadienio! 

  1. James_Withley

   James_Withley

   Ačiū tau  to paties.

 5. Labas rytas. Gražios visiems savaitgalio pabaigos! :)

  1. Kleckas_Robertas

   Kleckas_Robertas

   Dėkui, ir tau

  2. Frankis_Electro

   Frankis_Electro

   Sveikas, jo tikiuos paskutinė atostogų diena bus graži :) 

 6. Anketos šablonas 1. Jūsų slapyvardis: Edgaras_Nesakysiu 2. Užblokuoto asmens Vardas_Pavardė?: Max_Toshi 3. Užblokavimo priežastis?: Netinkamas Vardas_Pavarde 4. Papildomi komentarai: - 5. Vaizdinė medžiaga (vaizdo įrašai, nuotraukos):
 7.  

   

  Pasireiškite. 

 8. Anketos šablonas 1. Jūsų slapyvardis: Edgaras_Nesakysiu 2. Užblokuoto asmens Vardas_Pavardė?: Max_Toshi 3. Užblokavimo priežastis?: Netinkamas Vardas_Pavarde 4. Papildomi komentarai: - 5. Vaizdinė medžiaga (vaizdo įrašai, nuotraukos):
 9. Šių metų tikslai - pabaigti kolegiją, bei pakeisti automobilį. Šiuo metu turiu paprastą senelį MB C kalsės. Noriu MB E55 AMG W211 kėbule, tiesiog alpstu dėl šio aparato, žinau kaina nemaža ir reiks neblogai pasistengti dėl jo, tačiau tai vizija, ko jose žmonės tik nemato
 10. Ačiū Tau už pasidalinimą. Labai norėjau pamatyti šį filmą, tik nenorėjau leisti pinigėlių.
 11. Kiekvieno nuomonė skirtinga, tik tereikia ją išmokti priimti. Taip, sutinku, kad @Robertas_Bond taip pat būtų neblogas pasirinkimas šioms pareigoms, bet mano asmeninė nuomonė yra kitokia.
 12. Sveikas, malonu susipažinti. Linkiu Tau didžiausios sėkmės tiek mūsų projekte, tiek realiame gyvenime!
 13. Mano manymu šiuo metu vertingiausias šių pareigų yra @Jack_Montecarlo . Jau šiuo metu turi aukščiausias pareigas kokias tik gali turėti komandos narys (DPį, Administratorių prižiūrėtojas) ir mano akimis jis puikiai su jomis susitvarko. Yra subrendęs žmogus. Man asmeniškai patinka jo mąstymas ir beveik visi priimti sprendimai. Būtų puikus IV lygio administratorius.
×
×
 • Kurti naują...