Jump to content
Ieškoti
 • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | Laimes valanda!

Prisijungę žaidėjai: 12 / 300

Versija: LV 7.4.1

Mobis_Cancel

Nariai
 • Pranešimai

  527
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Reputacija

278 Žmogus užsitarnavęs pagarbą

4 sekėjų

Apie Mobis_Cancel

 • Rangas
  Nuolatinis

Žaidimo duomenys

 • VIP:
  PREMIUM
 • Darbas:
  Taksistas
 • Patirtis:
  Kyla
 • Pinigai:
  Mažėja
 • Tr. priemonės:
  Infernus

Profilio informacija

 • Lytis:
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

2.467 profilio peržiūros
 1. Vardas_Pavardė: cancelis Kiek laiko keliausite? (minutėmis): 60min Įrodymai, kaip paaukota į seifą, su priežastimi (Pavežioti KELIONĖS LAIKAS):
 2. Rangas sėkmingai pakeltas. Dienos užduočių kreditai sėkmingai pridėti. +50 (max rango). Dienos užduočių kreditai sėkmingai pridėti. +50 (rangas pakeltas jau šiandien).
 3. Atvirų durų dalyvavusių darbo analizė Gaila, jog iš dalyvavusių atvirų durų dienos taksi firmoje užpildė sąlyginai mažai norinčių į taksi darbą. Tikėjomės, jog sulauksime daugiau susidomėjusių būsimų kolegų. Tikimės, jog nauji darbuotojai parodys savo aktyvumus, pastangas ir norą pildant mūsų nustatytas sistemas, visgi jos yra rekomenduojamos norintiems pasiekti aukštesnį rangą ir užsidirbti papildomų kreditų ir pinigų. Pirmasis kandidatas Jeffry_Boyka; Labas, trumpai ir aiškiai atsakei į anketos klausimus ir matau jog turi susidomėjimą dirbti taksi firmoje. Gaila, jog nebuvai toks aktyvus per atvirų durų dieną, praleidai visą įdomumą. Bet, tikiuosi jog būsi aktyvesnis kai dirbsi mūsų komandoje. Smagu, jog kaip minėjai esi naujokas ir nori ateiti į taksi firmą išbandyti save. Susisiek su taksi firmos valdžia dėl priėmimo ir sutarties suteikimo. Antrasis kandidatas Young_Hefner; Labas, apie tave žinau kolkas mažai bet mačiau jog mėgsti save išsireikšti vip čhate /vch tik nesuprantu ar tu nori didesnio dėmesio ar šiaip tu taip darai. Toliau apie anketa, užpildytą tikrai išsamiai ir aiškiai, matau susidomėjimą mūsų sistemose, bet jeigu matai kokių papildomų spragų, gali mums pranešti. Bet, noriu priminti jog nakty nevisą laiką galima čhilint, jeigu yra iškvietimas būtina jį priimti. Taip pat smagu, jog ateini į mūsų firmą ir nori prisidėti prie komandos ir įgauti daugiau patirties. Susisiek su taksi firmos valdžia dėl priėmimo ir sutarties suteikimo. Trečiasis kandidatas Project_Ekko; Labas, anketa tikrai silpnoką bet visgi čia ne teisėsauga jog privaloma mokėti viską nuo a iki z, bet mus užtenka mokėti dalinai viską, o visą kitą sužinai iš kolegų ir valdžios. Pastebėjau jog būtent tau nebūtina sistema "naktiniai bagažai" įdomų kodėl? naktiniai bagažai yra skirti tiems kas nelabai turi ką veikt nakty ir gali papildomai užsidirbti kreditų ir sau į /alga papildomų pinigų, kurie niekam nepakenkia. Serveryje tavęs nepastebiu tiek dažnai, gal taip nesusimatom prie viens kito. Tikiuosi, jog aktyviai pildysi sistemas ir dalyvausi DC užduotyse, kitaip gausime atsisveikinti su tavimi. Susisiek su taksi firmos valdžia dėl priėmimo ir sutarties suteikimo. Priminimas naujiems darbuotojams; Aktyviai pildykite nurodytas sistemas, bent jau vieną iš jų ir taip pat dalyvaukite aktyviai Discord užduotyse nes didesnė galimybė užsidirbti dar daugiau kreditų arba net pinigų prie algos sekmadieniais. Discord užduotys yra ilgalaikės ir jas galima patikrinti ,,pinned messages" - prisegtos žinutės.
 4. Vardas_Pavardė: cancelis Kiek laiko keliausite? (minutėmis): 60min Įrodymai, kaip paaukota į seifą, su priežastimi (Pavežioti KELIONĖS LAIKAS):
×
×
 • Kurti naują...