Jump to content
Ieškoti
 • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 300

Versija: LV 7.6.8.1


Mobis_Cancel

Nariai
 • Pranešimai

  1.105
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  4

Mobis_Cancel paskutinį kartą laimėjo Rugsėjis 13 2020

Mobis_Cancel turi geriausiai pripažintą turinį!

Reputacija

664 Turintis nepriekaištingą reputaciją

Apie Mobis_Cancel

 • Rangas
  Meistras

Profilio informacija

 • Lytis:
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

5.713 profilio peržiūros
 1. nu jei tsg parašai /lauztis, tai jokio tolko ar veiksmo tokį dalyką daryti, nes nėra animacijų kaip ir ką vogi, ką darai.
 2. toks 50/50, iš dalies labiau primena GTA 5 FiveM serverius kur galima laužtis į namus SAMP būtų jau kaip ir GTA5. Reiktu didesnio aprašymo kaip kas
 3. nžn nžn, seniau kituose puslapiuose o gal ir dabar viešindavai savo darbus kur tik papuolą, kol galiausiai čia gavai kažką. neteko matyti kažkokių išskirtinių darbų kurie užkabintų akį. tačiau, linkiu sėkmės tau su darbais.
 4. kažkoks randomas žaidime, bando pasiekt kažką, bet nelabai. glhf
 5. Jūsų slapyvardis žaidime (Vardas_Pavardė): Mobis_Cancel Kokį prizą tikitės laimėti?: ČJ laikrodį, tverslas 113e, 1k kredų, auksinį Ar pasitikite savo sėkme norimam prizui laimėti?: +
 6. šiais laikais treniruočių nebėra, treniruotė tai yra važinėtis po miestą ir bausti visus iš eilės ir poto gauti papeikimą. šiaip siūlyčiau UŽ, nes tikrai naudingai būtų arba net pridėti daugiau infernus į spec. bazę.
 7. tiek bus prisijungę jaučiu tada kai jau mūsų anūkai pradės žaisti ir tai abejoju šiaip siūlyčiau UŽ, nes tikrai nėra ką veikt tokioj bazėj, užtenka paprastumo arba išvis padaryti mašinų pickup'ą ir pasiėmi kokį nori, kad neapkraut serverio su mašinom.
 8. zdarov, ex pav. malonu susipažint, sėkmės tau!
 9. Sveikas Šarūnai, malonu susipažinti! Sėkmės.
 10. 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Mobis_Cancel 2. /info lentelės nuotrauka: 3. /info > darbų patirties nuotrauka: 4. Kiek laiko praleidžiate serveryje per dieną?: kartais valandą, kartais galiu daugiau, pagal situaciją. 5. Kokia paskutinė jūsų darbovietė?: dušmanas. 6. Dėl kokių priežasčių palikote / buvote priverstas palikti savo paskutinę darbo vietą?: leavinau + pasikeitė direktorius lyg ir. 7. Kodėl renkatės dirbti teisėsaugos srityje (3 priežastys)?: esu buvęs pavaduotojas teisėsaugos srityje, norisi vėl sugrįžt į teisėsaugos pusę. taip pat yra geras direktorius, pas kurį buvęs pavaduotojas, sutariam gerai tai norisi atgal sugrįžt. patinka gaudyt nusikaltelius ir juos baust be gailesčio. 8. Kodėl renkatės dirbti Specialiose Pajėgose, o ne Policijos akademijoje (1 išsamus argumentas)?: platesnis komandų pasirinkimas, galimybių daugiau, veiklos daugiau. 9. Ko siekiate, bandydamas įsidarbinti į šią teisėsaugos sritį: gero rango, pasiūlymo į pavaduotojus. ----- Teorija, su darbu susiję klausimai, sąvokos: Specialiųjų pajėgų darbuotojas per dieną privalo pradirbti 60 minučių, - TAIP/NE Baudas galima suteikti visiems žaidėjams išskyrus: ginklų prekeivius ir karo tipo klano narius, - TAIP/NE Darbuotojas gali dirbti persirengęs į laisvalaikio drabužius, siekiant užsimaskuoti ir pagauti nusikaltėlį, - TAIP/NE Darbuotojui leidžiama pasirinkti ar suteiki baudą civiliui, ar ne, - TAIP/NE Prieš dedant žaidėjų įtarimą, privalomi vaizdiniai įrodymai, - TAIP/NE /mnarkinfo - konfiskuotų nark info. /zlic - patikrinti žvejybos licencija. /konfiskuotitr - nėra tokios komandos. /nmaisas - nuimti žaidėjui maišą nuo galvos. /svytureliai - nėra tokios komandos. ----- Situacijos ir nuostatai. Išsamiai bei argumentuotai atsakykite į pateiktas situacijas: Pastebite, jog tolimųjų reisų vairuotojas gabena ginklų siuntą. Su savo kolegomis laukiate ginklų siuntos Los Santos miesto ribose. Pradedate stabdyti tolimųjų reisų vairuotoją, matote, jog vairuotojas nežada kovoti ir pradeda važiuoti toliau. Kokie jūsų tolimesni veiksmai? Kas šioje situacijoje blogai?: apšaudomas į padangas, kad sustotų. Ginklų prekeiviai vykdo masinę ginklų siuntą. Prisijungę tik 3 Teisėsaugos nariai. Jūsų kolega jums pasiūlo užstatyti kelią kliūtimis ir spygliais taip, jog ginklų prekeiviai negalėtų pravažiuoti ir jums būtų lengviau konfiskuoti ginklų siuntą. Kas šiose situacijoje blogai? Ką darytumėte kitaip? Kaip bandytumėte sustabdyti nelegalią ginklų siuntą?: negalima užstatyti taip, jog nėra galimybės pravažiuoti. Daryčiau taip, kad lauktume pasiruošę kažkur užlindę, ir kai tik pamatytume apšaudytume juos, kol atimtume siuntą. 19.54 surakinate Eternal klano narį prie HP zonos. Atimate narkotikus, įtariate ir nušaunate. Jis atsisėda į kalėjimą Kas blogai šioje situacijoje? Kokios taisyklės pažeistos? O gal viskas gerai?: HP zonoje draudžiama įtarti/surakinti.
 11. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Mobis_Cancel Kokią transporto priemonę parduodate?: Infernus Pradinė kaina: 13m, šiek tiek derinama. Ar domina mainai? Kokie?: Ne. Transporto aprašymas: 4 stage, inventorius atskirai. PARDUOTI NESKUBU. Vaizdinė medžiaga, kurį suteiktų daugiau informacijos apie transportą:
×
×
 • Kurti naują...