Jump to content
Ieškoti
 • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 8 / 300

Versija: LV 7.3.6

Andriuhha_Nike

Nariai
 • Pranešimai

  730
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  6

Andriuhha_Nike paskutinį kartą laimėjo Lapkritis 6

Andriuhha_Nike turi geriausiai pripažintą turinį!

Reputacija

561 Turintis nepriekaištingą reputaciją

Apie Andriuhha_Nike

 • Rangas
  Nuogas Ruonis
 • Gimtadienis
  1999.06.12

Kontaktai

 • Skype:
  Andriuhha13

Žaidimo duomenys

 • Darbas:
  Taksistas

Profilio informacija

 • Vieta:
  Vilnius/Jamaica
 • Lytis:
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

7.302 profilio peržiūros
 1. @Arnas_Toreto neužpisk sukelk rangus ir patikrink nuolatinę.

  1. Sergio_Llull

   Sergio_Llull

   Nušalink tu jį andriuhha

 2. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Andriuhha_Nike Kam skirtas pasiūlymas („TeamSpeak kanalui“, serveriui, forumui): Serveriui Kokia tai sistema?: Pokerio ir Biliardo stalai nuosavam name Kodėl tai yra naudinga?: Žaidėjai turėtu papildomu išlaidu ant šitų stalu, bei namai butu bent kažkaip išnaudojami. Pasiūlymo/Idėjos aprašymas: Šiuo metų serveryje yra namai su sukuriamu interjeru kurie pastaruoju metu tik dėl grožio ir dėl to, kad galima kažką savo pastatyt sugalvoto galvoje, tai pasiūlymas būtų gan paprastas, atsirastu baldų parduotuvėje pokerio bei biliardo stalas kuri žaidėjai galėtu nusipirkti už gan nemaža kaina, kadangi toki stalą bent viena iš jų turėti yra prabanga, tokie stalai turėtu kainuoti ne kaip visi baldai 1-5k o padaryt apie 500,000 arba net 1,000,000 vertės kadangi namą su sukuriamu ir taip prabanga turėti nes jų mažai o dar stalą turėti išvis. Kuom tai naudinga būtų iš dalies bent kažkokia pinigu suma sumažinti turtingo žaidėjo pinigėlius, bei galima būtų daryti privačius pokerio/vakarėlius.
 3. Komandos pavadinimas: Anti-Corruption Corporation Transporto priemonės pavadinimas: Sultan [M5SUKA] Vairuotojo Vardas Pavardė: Andriuhha_Nike Šturmano Vardas Pavardė: Linas_Svc Pirmasis ekipažo narys, Vardas Pavardė: Visvaldas_Haze
 4. @Arnas_Toreto Daryk kažka jopapa kol aš kiaules šeriu galimai žydu kraujo.

  1. Rodyti ankstesnius atsakymus  2 daugiau
  2. Sergio_Llull

   Sergio_Llull

   Tai sake arnas jei noriu 10k gaut, tai turiu art kaip uz lema. 

  3. Andriuhha_Nike

   Andriuhha_Nike

   Teisingai su mentais visada taip reikia

  4. Sergio_Llull

   Sergio_Llull

   Nu vps tie mentai bambaliniai

 5. 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Andriuhha_Nike2. Jūsų atstovaujamas darbas: Taksai3. Jūsų užimamos pareigos: pavaduotojas4. Neaktyvumo priežastis: Tengiu lost eisiu kiauliu sert, nedaug laiko iki darbo liko tai laibai tengiu5. Neaktyvumo laikotarpis: šiandien ir galimai žydu kilmes rytoj6. Jus pavaduojantis asmuo: Arnas_Toreto.
 6. Ble, užkabliavo 

   

 7. O tada pasakyk man kaip elgtis žaidėjams kurie investavo į savo mašinas virš 10-20 lemų? Sutinku su tuo, kad nepakeistu mašinos grožio estetikos. Bei galima būtų nusipirkti papildomų kažkokių detalių kuriu dėka galimą būtų padidinti mašinos galia, kitaip sakant patobulinti variklio detales į dar galingesnes.
 8. Turite paskutinę galimybe sudalyvauti bei laimėti vertingų prizu. Nieko sunkaus nėra.

   

 9. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Andriuhha_Nike Kam skirtas pasiūlymas („TeamSpeak kanalui“, serveriui, forumui): Forumui Kokia tai sistema?: Kad direktorius galėtu duoti pavaduotojui valdyti temas. Kodėl tai yra naudinga?: Pavaduotojai galėtų tvarkyti paskirtas temas, bei redaguoti. Pasiūlymo/Idėjos aprašymas: Labai dažnai susiduriu su tokia problemą, kad kai reikia skubiai kažką forume padaryti su tema ar paredaguoti garbes sąrašą ar užrakinti/paslėpti/ištrinti tema ar kažkas panašaus, bet direktoriaus nėra tuo momentu, todėl būnant pavaduotoju negali to daryti, ir kartais tai sulėtina paskirto darbo eigą. Todėl siūlau padaryti, kad direktoriams būtų leidžiama nustatyti/duoti leidimą po 1 žaidėja kadangi pavaduotoju gali būtį tik vienas tvarkyti tos skilties tema kurio esi direktorius. Taip nereiks laukti direktoriaus, ar ieškoti forumo moderatoriaus ir prašyti, kad padarytu ta ir ana. Manau esme supratot
 10. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Andriuhha_Nike Kam skirtas pasiūlymas („TeamSpeak kanalui“, serveriui, forumui): Serveriui Kokia tai sistema?: Papildomi slotai atskiros transporto priemones tipui. Kodėl tai yra naudinga?: Bus naudojamos kitokio tipo transporto priemones. Pasiūlymo/Idėjos aprašymas: Šiuo metų serveryje retai kada galima pamatyti žmogų važinėjinti su nuosavu motociklų. Turime laivu parduotuve nors tie laivai šiuo metu visiškai nenaudojami tai pat kaip ir teisėsaugos laivas ir panašiai. Ką sumasčiau tai būtų labai puiku kad būtų atskiras slotas motociklo ir laivo. Kažkada girdėjau tokius žodžius tam yra trečias slotas kuri nusiperki už kreditus, bet realiai koks žaidėjas norės pirki motociklą arba laivą kai su juo nieko įdomaus nepadarysi nei ginklų nepasidėsi nei vėliau galiausiai parduosi. Tai pat su laivais jų turime keletą, bet koks žaidėjas norės pirktis laivą už kosmines kainas ir galiausiai palikti jį ant kranto ir su juo nieko neveikt? o už keletos dienų norės parduoti, bet niekas tikrai nepirks problema tokia va yra :D. Yra komanda kaip /trinfo tai padaryti atskiras dvi komandas /minfo - motociklo informacija, /lingo - laivo informacija. Taip pat girdėjau, kad daug transporto apkraus serveri žaidėjams pradės striginėt žaidimas, iš dalies sutinku su šituo faktų jei žaidėjai kaip šunis nuo grandinės nutrūks ir visa savo transportą laikys vienoje vietoje. Bet su atskirais slotais bus bent naudojami motociklai ir manau laivai, taip paįvairins gatvėj transporto rūšis o galbūt ir vandenyje atsiras laivų. Žinoma galima padaryti toki dalyką kaip nusipirkti šituos slotus kaip yra padaryta su trečia transporto priemonę. Bet čia jau spręst jums. Bei padaryti dviračiu parduotuve kurioje gali nusipirkti dviratį vistiek idomiau būtų jei kiekvienas žaidėjas galėtu nusipirkti po dviratį, kai kurie žaidėjai tik su juo ir važinėja .
 11. Autorius nenorėjo viešinti savo vardo todėl paskelbiu už jį.

  "Romano pradžia"

  "Buvo ankstus rytas. Nuskambo „Nokia Ringtone“ žadintuvas. Zigmantas pabudo ir jį apėmė šyknaskylės skausmas ir pilvo durimas. Skausmas buvo toks, kad net sunku buvo pajudėti, tačiau buvo likusios 5 minutės iki darbo pradžios. Zigmantas norėdamas suspėti į darbą, atsikėlė iš lovos ir staiga atsirado noras atlikti gamtinius reikalus, tai reiškia, kad Zigmantas norėjo išlaisvinti savo pūslę iš kančių. Kančios, kančiomis, tačiau šlapimas labai smirda ir jis nenorėjo vėl sisioti į „Buratino“ butelį, kuris jam kainavo 0,99 euro centų, prie to paties ir depozito kaina, tad Zigmantas suprato ir dar vieną dalyką, kad jo išleidžiamas skystis iš varpos yra 0,10 euro centų vertės."

×
×
 • Kurti naują...