Jump to content
Ieškoti
 • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 3 / 300

Versija: LV 7.3.3

Deividas_Britas

Nariai
 • Pranešimai

  1.489
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  163

Viskas, kas paskelbta nario Deividas_Britas

 1. Tikriausiai gyvai jos nematei, jei taip sakai. Net gamta pavydi jai tokio grožio.
 2. Sveiki, susidūriau su tokia gan didele problema. Galbūt kai kuriems tai bus naujiena, bet mes su @Erika_Benneti pradėjome bendrą, naują gyvenimą po vienu stogu. Viskas sekasi puikiai tik yra viena problema dėl kurios jau man pradeda galva skaudėti. Iš senų laikų, kai dar su mylimąją žaisdavome čia, prie jos yra pristojęs vienas berniukas. Jis nėra labai populiarus šiame serveryje, kiek supratau iš @Invision_White kalbų jau net jį yra jis užknisęs, tačiau nenoriu sakyti kas jis toks (užuomina: Max_*osha). Taigi mano apibūdintas asmuo jau ilgas laikas yra pristojęs prie mano mylimosios, kelis kartus prie mūsų namų durų radau gėlių puokščių su rašteliu ir prisipažinimu meilėje. Mano mergina ir aš pradėjome bijoti dėl jos, kad šis išprotėjęs vaikas nieko jai nepadarytų. Gal galėtumėte apklausoje padėti nuspręsti ką man padaryti su šitu vaiku?
 3. Sorry buvau tada nervuotas, nes mama manodienynas.lt buvo patikrinus...
 4. Išreiškite savo nuomonę temoje

   

 5. Pastebėjau, kad ilgai reikia laukti atnaujinimų, atėjus tai dienai pamatome, kad tiek laukti atnaujinimų tikrai nevertėjo, Erika_Benneti taipogi leavino, nes aš nebeesu projekte. Taigi mano pasiūlymas ir klausimas labai paprastas - ar reikia, kad Deividas_Britas grįžtų į projektą kaip skripteris/savininkas? Kad būtų lengviau apsispręsti paskelbsiu šiek tiek savo numatomą darbų sąrašą, jei tapčiau savininku vėl: Išmesti iš komandos vieną žmogų, kuris viską gadina (nenoriu konkrečiai įvardinti, bet užuomina paliksiu: Ma*_Tosha). Padidinti pelno dalį sau, sumažinti pelno dalį Invision_White (sutikime, kad jis tikrai per daug pasiima sau). Kiekvieną mėnesį žaidėjams išdalinti daugiau nei 500 eurų į jų banko sąskaitą. Suorganizuoti į dieną po vieną konkursą iš realių prizų. Nupirkti nekilnojamojo turto (sodybą, sodą), kur galėtume organizuoti LV bendruomenės meetus. Padaryti po kelis atnaujinimus per dieną. Nebedaryti bugų. Atpiginti visas paslaugas ±40-60%. Suorganizuoti į dieną po 3-4 eventus. Sugražinti Erika_Benneti į serverį ir duoti jai IV lygio administratorių, nes tai tikrai nusipelnęs šių pareigų žmogus.
 6. Dalyvaučiau, jei serveryje kokį festivalį suorganizuotumėte. Pvz. ridos kėlimo festivalis.
 7. Kam teksto su projekto pavadinimu jei užtektu neblurinti logotipo ir jį išnaudoti tam?
 8. SAMP "žlugimas" neturi jokios įtakos žaidėjų sumažėjimui. SAMP nebežaidžia žmonės ne todėl, kad jis yra senas, o todėl, kad nėra čia ką veikti. Kiek jau kartų buvau minėjęs, kad atėjęs čia žaisti esi suvaržytas iki maksimumo. Dirbi - būk aktyvus, esi direktorius - būk aktyvus. Visose pareigose (nuo darbuotojo iki administratoriaus) tau yra apribojimai, kuriuos tu turi vykdyti - kitaip būsi nušalintas. Šitas yra labai didelis minusas vyresniems žmonėms, kurie turi savo gyvenimą ir SAMP'ui nori skirti ne pusę paros ir jam tarnauti. Dabar išeities kaip žaisti serveryje ir užimti kažkokias pareigas turint darbą (realiame gyvenime) aš nematau, todėl ir lieka tik jauni žaidėjai, kurie gali nolifeint žaidime.
 9. *Keberiokšt* toks geras oras, o servas neveikia...

  1. Jeo_Vega

   Jeo_Vega

   jo, žiauriai gaila

 10. Bl, tiek prie ano, tiek prie šito skripterio atnaujinimų po mėnesį laiko reikia laukt... Gaila, kad toks geras servas žlunga skripterio dėka..

 11. Gaila. Tai pranešk, kai jau pilnametė būsi. Susipažinsim.
 12. Labas. Atrodai neblogai. Kada 18 metų sueis?
 13. Kai taip lyja lauke net serve žaisti nesinori... 😕

  1. Rodyti ankstesnius atsakymus  1 daugiau
  2. Lett_Life

   Lett_Life

   E britai,  @Nick_Morris bratanas tavo? :D

  3. Deividas_Britas

   Deividas_Britas

   @Lett_Life, nee. Čia žaidžia mano brolis @Invision_White ir sesė @Erika_Benneti.

  4. Lett_Life

   Lett_Life

   Nu *Įsimink „sukūrys“!* :DD sake kad gyvena su tavim dar :D

 14. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Deividas_Britas2. Ar pasižadate laiku būti renginyje?: Taip
 15. *Keberiokšt* kas per nevykęs skripteris čia skriptindavo... neįmanoma žaisti per bugus..

  1. Jamal_Murray

   Jamal_Murray

   :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

  2. Augustas_Mldc

   Augustas_Mldc

   Gal tu sugrįžk, bugų nebebus, ramiai galėsi žaist.

 16. Kokius tikslus išsikėlėte vasarą? Ką veiksite, kai nereikės eiti į mokyklą? Mano asmeninis tikslas yra iki rugsėjo pirmos surinkti milijoną XP serveryje.

  1. Rodyti ankstesnius atsakymus  7 daugiau
  2. Porn_Star

   Porn_Star

   @Edas_Bmw arba  kaip ten, prie mocios bimbalo nusifotkint dyzelinio bunant pusantro gesintuvo

  3. Edas_Bmw

   Edas_Bmw

   Ble bbz iskur tu toks atrofaves cia atsiradai nu bbz neisivaizduoju

  4. Porn_Star

   Porn_Star

   gerai nepramusinek bmw vierhe

 17. Šiandien praneša karščio rekordą Lietuvoje. Gal ta proga pagerinam LV online rekordą? :)

  1. Minde_Boss

   Minde_Boss

   (facepalm) 

  2. Jamal_Murray

   Jamal_Murray

   620 incoming

  3. Hot_Anonymous

   Hot_Anonymous

   liepsnos vis tiek ant xp nepaimsi

 18. Puikus oras žaisti serveryje. Kas kartu?

  1. Rodyti ankstesnius atsakymus  4 daugiau
  2. Domas_Bartkus

   Domas_Bartkus

   O jei mano širdis šalta kaip akmuo ar aš vis dar pisu ją?

  3. Tyshwan_Guetta

   Tyshwan_Guetta

   nu tada ne, tikrai ne.

  4. Frank_Jonson

   Frank_Jonson

   Minde_Boss tas kaip visad rage out įpises :DDDDD 

 19. Dėl įdomumo galima padaryti, kad įsaugotų paskutinę tavo poziciją, kai tu atrašei kažkam /sms arba kalbėjai telefonu. Tada būtų galima organizuoti taktikas ieškomiems nusikaltėliams rašyti žinutes, provokuoti atrašyti, kad sužinotu jo buvimo vietą.
 20. Pasidalinsiu tipsu: kol už lango toks puikus oras ir kol visi lauke, gamtoje ar pleže, tu eik į Las-Venturas serverį ir aplenk visus su aktyvumu. Taip senąją valdžią išmes už neaktyvumą, o tau bus puiki proga užimti jų vietą.

  1. Rodyti ankstesnius atsakymus  2 daugiau
  2. Dyglas_Fingeris

   Dyglas_Fingeris

   jeigu tosha galvotų apie žaidėjo gerovę už serverio ribų, tai už nolaifinimą nušalintų

  3. Deividas_Britas

   Deividas_Britas

   @Dyglas_Fingeris, o tai jeigu darbuotojas darbe irgi pasilieka ilgiau dirbti, nei darbo valandos, tai jį irgi reikia atleisti? Čia tas pats. Naudos iš to yra, o jei žaidžia, tai tiksliai ne per prievarta, reiškia jiems gerai.

  4. Dyglas_Fingeris

   Dyglas_Fingeris

   krč deflectinai mano prikola jasnas seniukas

 21. Tai, kad dabar pas jus veiksmas yra begalviams skirtas. Abejoju ar bent kartą buvo pagalvojama apie taktiką, metodiką.. Jei žinai, kad sraigtu tave pjaustys, tai ne į forumą bėgti verkti, kad pjausto reikia, o sukurti taktika ir klano dalį pasiųsti saugoti tą straigtasparnį, kad į jį niekas neįsėstų. Jei grobi pvz. banko seifą, tada siųsk dalį klano prie teisėsaugos bazių vartų, kad jie nedavažiuotų bankų, kelis ekipažus palik pusiaukelėj, taranuok mašinom. O dabar pas jus visas veiksmas prasideda kažkoks actionas (seifo grobimas, tilto minavimas), sulaukia teisėsaugos, šaudosi tarpusavyje ir the end. EDIT: aš nesakau, kad visiškai taisyklių nereikia. Reikia. Bet nereikia tokių griežtų, kad vos ne civilį nušauni ir jau lban valandai. Tai ką veikti tada serveryje? Kaip robotukai visi važinėt su darbine mašina ir ridą kelt? Gali sukurti kokią nori, pačią kiečiausią sistemą veiksmui, bet jei neduosi laisvės veiksmo pačiam susikurt - iš to šūdas gausis.
 22. SAMP miršta? Tikrai ne! SAMP žaidėjų auditorija mažėja, daugelis bendruomenės narių palieka projektą, nes užauga, randa naujų pomėgių, tačiau mano idėjų bus ne tik, ką pakeisti serveryje, kokią sistemą sukurti, bet kaip išlaikyti žaidėją projekte, kad jis neišeitų. Žaidėjų prievarta. Šiuo metu jeigu tu turi bent šiek tiek didesnes pareigas serveryje (administratorius, prižiūrėtojas, direktorius, pavaduotojas, ...) tu esi priverstas taisyklių būti serveryje n skaičių minučių. Čia yra visiška nesąmonė ir būtent tai yra viena iš priežasčių, kodėl bendruomenė neauga kartu su serveriu ir subrendę žaidėjai metą šį serverį. Serveris turi būti linksmybių zona, čia po sunkių dienos darbų tu turi norėti ateiti pašnekėti su serverio draugais, pažaisti su jais. Tiek prižiūrėtojo, tiek direktoriaus ar administratoriaus darbo kokybės neįtakos n minučių prievarta. Tai suveiks tik atvirkščiai - po kiek laiko jiems atsibos tarnauti savo linksmybių zonai. Papeikimai, įspėjimai, grasinimai. Manau kiekvienas man pritars, kad ateiti į serverį ir žaisti ne pagal taisykles - tai yra pats įdomumas. Nušauti žaidėją, kai to negalima, bandyti sugadinti darbo atranką, sudaužyti priešo automobilį - tai yra pramoga, kuri nėra gera, bet pramoga. Suprantu, kad taip yra negalima daryti, negražu ir dar daug kaip galima tai apibūdinti, bet serveris yra linksmybių zona (tai kartosiu daug kartų čia) ir tai turi būti linksma, o ne pikta. Turiu n idėjų kaip visus šitus veiksmus galima įveikti kitaip, be baudimų: Klanai. Dabar yra klanai, kurių veikla yra ribota ir dėl ribotos veiklos jie daro DM mieste ir pnš. kitiems atrodančią kenkiančią veiklą. Išėmus baudimus už viršuj minėtus "blogus" darbus kiekvienas žmogus galėtų pilną teisę mokėti pinigus gaujai (ar klanui, whatever) už "stogą" serveryje. Pvz: organizuoju darbo atranką ir žinau, kad gali atvažiuoti kas nors ir kenkti jai - samdau stogą, kurie koordinuotų įvažiuojančias mašinas į teritoriją ir pašalintų kenkėjus. Namai, garažai. Į juos neįmanoma įeiti jei jie nėra atidaryti/atrakinti. Jie gali būti puiki vieta pvz: darbo atrankų organizavimui. Darbo palengvinimas. Automatizuoti daugybę sistemų, kad prižiūrėtojams būtų lengviau dirbti ir daugiau laiko turėtų žaidimui, o ne darbui. Papeikimus reikėtų rašyti ne forumo temose, o spec. sukurtoje sistemoje, kuri būtų anonimiška. Sistema užregistravus pažeidimą turėtų laukti 24 val. kol baudėjas įkeltų įrodymus, kad tai įvyko teisingai, jei per 24 val. to nepadaro - sistema automatiškai nuima nuobaudą ir nubaudžia pažeidėją. Tuo tarpu kol yra laukimo periodas (24 val.) nubaustasis negalėtų rašyti unban/įspėjimo pašalinimo prašymo, nes dar nepraėjo laikotarpis įrodymų įkėlimui. Įkėlus įrodymus nuobauda atsiranda bendram sąraše, kuris yra matomas prižiūrėtojui. Jei jis įvertina pažeidimą, kad jis gerai atliktas spaudžia žalią varnelę ir nubaustajam nebeleistu prašyti unban (ar kito prašymo), nes tai jau patvirtinta. Konkursai. Jau ilgas laikas nemačiau konkurso, kuris tikrai priverstų nustebti. Projektui 7 (jei neklystu) metai, o konkursai atrodo, kad nuo pirmųjų metų naudojami dar vis tie patys. Vyksta labai daug renginių Lietuvoje, kurių bilietus galima padovanoti, galima padovanoti klaviatūras, kompiuterio peles, pelės kilimėlius, kolonėles konkurso dalyviams. Patys konkursai irgi turėtų būti bent šiek tiek originalesni, nei "Sudėliok Las-Venturas pavadinimą", tereikia padaryti keletos valandų research'ą ir konkursų +10 naujų tikrai bus sugalvota. Plius, kol projektas generuoja pajamas kodėl gi jų neinvestavus į žaidėjus? Nemanau, kad projekto komanda labai nuskurstų jei kiekvieną mėnesį investuotų po 100 eurų į konkursų prizus. O konkursai kiekvieną mėnėsį - parodykit projektą kuris turi tą patį! Nemokamų administratorių motyvacija. Koks tikslas padėti serveriui, kai tu už tai nieko negauni? Savo valdžios laikais buvau įvedęs taisyklę dalinti kreditus. Bet kreditai juk irgi nėra labai geras atlyginimas (žinoma, geriau nei nieko, bet galima ir geriau sugalvoti). Tai vėlgi galima geriausiam administratoriui kas mėn. padovanoti po bilietus, prizus, sask. papildymą, čekį kurui padovanoti. Tai bus kur kas didesnė motyvacija stengtis administratoriams, o sukūrus minėtą darbo palengvinimo sistemą (3 punktas), administratorių prižiūrėtojui bus daugiau laiko sužiūrėti aktyviausius nemokamus administratorius.
 23. Tuo metu, kai rašiau šią temą bučiavau prancūziškai su Erika, tai gali būti klaidų. Atsiprašau jei nepavyko perskaityti mano temos dėl tokių riebių gramatikos klaidų. Stengsiuosi pasitaisyti.
 24. Niekada tavęs nepaliksiu... ❤️ 

  1. Liepsna_Fire

   Liepsna_Fire

   Tada aš tave paliksiu

   run GIF

  2. Josh_Excite

   Josh_Excite

   Sveiki Deividas_Britas, kaip gyvenimas?

    

×
×
 • Kurti naują...