Jump to content
Ieškoti
 • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 15 / 300

Versija: LV 7.3.0

Frank_Jonson_

Nariai
 • Pranešimai

  114
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  1

Frank_Jonson_ paskutinį kartą laimėjo Vasaris 18

Frank_Jonson_ turi geriausiai pripažintą turinį!

Reputacija

42 Pradedantis siekti tikslų

Apie Frank_Jonson_

 • Rangas
  Bandantis pritapti

Kontaktai

 • Skype:
  kas tai yra?
 • Facebook:
  Simuks

Žaidimo duomenys

 • Administratorius:
  Nėra
 • VIP:
  Nėra
 • Darbas:
  Nenustatyta
 • Patirtis:
  apie 16k
 • Pinigai:
  ~15-20k
 • Tr. priemonės:
  Riedlentė

Profilio informacija

 • Vieta:
  Kosmoso kraštas
 • Lytis:
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

725 profilio peržiūros
 1. Frank_Jonson_

  Ką palaikote Spec. Pajėgų direktoriaus rinkimuose?

  Savo balsą atiduodu už Jocker_Face. Kodėl? tai manau labai paprasta, žmogus buvęs spec. pavaduotojas, pas jį pats dirbau, sugebėdavo surinkt komandą į grobimus,narkotikus ir panašei, žmogus turi patirties, yra maladec čiūvas, susitvarkys tikrai žmogus.
 2. Frank_Jonson_

  Peikiu Frank_Jonson

  Kugelis nėra ižeidimas, buvau klauses kažkurio iš komandos narių sakė tai nėra ižeidimas gud lak
 3. Frank_Jonson_

  Peikiu Ponas_Freshas

  aš taves kėgliu nepavadinau aš kalbėjau visai apie kitą, tu mane išvadinai ožiu. Peace, nebefrepostinam mažuti ;* laukiam adminu sprendimo
 4. Frank_Jonson_

  Peikiu Ponas_Freshas

  Kėglis yra boulingo stovelis, vat o ožys yra tikslus ižeidimas žmonės ne gyvūnai
 5. Frank_Jonson_

  Peikiu Ponas_Freshas

  1. Jūsų slapyvardis: Frank_Jonson2. Administratoriaus slapyvardis: Ponas_Freshas3. Administratoriaus nusižengimas: Ižeidinėja, keikiasi taip administratorius neturi daryti.4. Vaizdinė medžiaga patvirtinanti asmens kaltumą:
 6. Frank_Jonson_

  Skundžiu Velnio_Tuzinas

  1. evento nurodymai: 2. įrodymai kaip tau numečiau į poke. 3. jei sakys ne jis čia, tegul pažiūri @Max_Tosha prisijungimo ipus ir pnš;)
 7. Frank_Jonson_

  Skundžiu Velnio_Tuzinas

  1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Frank_Jonson2. Kaltinamojo asmens slapyvardis (Vardas_Pavardė): Velnio_Tuzinas 3. Įvardinkite įvykusį įvykį, nupasakokite kuom kaltinate: Darė eventą pirmas nušovęs Orange_Nike laimės 500k. nušoviau davė tik 500e, tai manau yra didelė apgavystė ir reikalauju gražinti kas priklauso man.4. Jūsų vaizdinė medžiaga (Nuotrauka ar (ir) Vaizdo įrašas): https://imgur.com/a/qazTZnc
 8. Frank_Jonson_

  Idėja su išmaniuoju mašinos raktu.

  Blem, geniali idėja, visą naktį reikėjo galvot manau, ir šiaip manau galėtų nebūti taip brangiai tas raktas, na nebent jo brangumas priklausytų nuo mašinos vertės parduotovėje. Arba tiesiog priklausytų nuo daužtumo, pirkimo datos ir pnš.
 9. 1. Jūsų Vardas_Pavardė?: Frank_Jonson (Kayla_Keksas) 2. Užblokuoto asmens Vardas_Pavardė?: Demonas_Demonas 3. Užblokavimo priežastis?: Reklama 4. Papildomi komentarai: nu servo ipas karoce 5. Vaizdiniai įrodymai, įrodantys žaidėjo kaltę:
 10. Frank_Jonson_

  LV 7.2.9 versijos atnaujinimai

  puiku, maladec
 11. 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime:Frank_Jonson2. Jūsų dabartinis rangas:63. Į kurį rangą kylate?:74. Įrodymai (imgur.com): Degalai(20): https://imgur.com/a/KfhSpmI Baldai(18): https://imgur.com/a/EZtBJi5 Tr.Detalės(18): https://imgur.com/a/p6qzeJW Žaidėjų Užsakymai(5): https://imgur.com/a/rWWV6lq Mašinų pristatymai(15): https://imgur.com/a/w4JRXA0
 12. 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Frank_Jonson2. Jūsų dabartinis rangas:53. Į kurį rangą kylate?:64. Įrodymai (imgur.com): Cisternos(25): https://imgur.com/a/mIfvaVz Baldai(12): https://imgur.com/a/VTGpCZj Tr.Detalės(14): https://imgur.com/a/X6Hivgk
 13. Frank_Jonson_

  Peikiu Tomas_Dirt

  dusk tu javaini? tai kad jo nickas Javan ir ji visi javainiu vadina :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
 14. Frank_Jonson_

  Peikiu Tomas_Dirt

  1. Jūsų slapyvardis: Frank_Jonson 2. Administratoriaus slapyvardis: Tomas_Dirt 3. Administratoriaus nusižengimas: free mute, *Lenkiškai keiksnojuos* yra priežodis(keiksmažodis) o ne ižeidimas beje seniuk jei bučiau sakes kur.wa tu tada jo ižeidimas o čia tsg kr.w žodis pilnas taip kad 4. Vaizdinė medžiaga patvirtinanti asmens kaltumą:
×