Jump to content
Ieškoti
 • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 68 / 300

Versija: LV 7.3.7

Himleris__Komunistas

Nariai
 • Pranešimai

  210
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Reputacija

113 Pripažintas

Apie Himleris__Komunistas

 • Rangas
  Pirmasis RCi Direktorius

Kontaktai

 • Skype:
  masiuliukas28

Žaidimo duomenys

 • Administratorius:
  Nėra
 • VIP:
  Nėra
 • Darbas:
  Nenustatyta
 • Patirtis:
  ~ 30 000
 • Tr. priemonės:
  Džipas

Profilio informacija

 • Vieta:
  Las Venturas
 • Lytis:
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

799 profilio peržiūros
 1. Pasakysiu tik viena dalyką, nesinervink, jei kas nors važiuoja priekyje tavęs – pasaulis apvalus, galvok, kad važiuoji pirmas!
 2. Išjungta yra, crackus, ne vien crackus keliu, nu bet kokią foto nori iš deskopo į nuotraukų aplanką persimesti, neleidžia.
 3. Sveiki visi, man reik pagalbos, žinot kai nueini į kokius failus (aplankalus) ir reikia kokį cracką įmesti (įklijuoti ar perstumti) man to neleidžia, pvz. paspaudžiu dešniu pelės mygtuku ir pasirinku įklijuoti tai tas langelis pilkas nu neleidžia paspausti, ką daryt, negaliu nei crackus perstumti nei įklijuoti...
 4. Tai vieša pagalbą naujokui kuris nori pradėti žaisti šiame serveryje. Nori turėti daugiau pinigų serveryje, tada jums reikia dirbti, o susirasti darbą labai lengva, tiesiog nueini į darbo firmą be pakvietimo ir užlipi ant ,,raudonų žmogeliukų'', uždirbti pinigus galite važiuodami darbiniu automobiliu ir būnant su darbinę uniformą, ir kiekvienas darbas turi atskiras algas, vienur dirbdami gausite 15lt/min, o dar kitur 10lt/min. O uždirbtus pinigus galimą atsiimti, vyriausybėje (arba algų atsiėmimo vietoje). Norint susirasti šią vietą reikia parašyti komandą /navigacija > Svarbios LV įstaigos > Algų atsiėmimo vieta ; ir tada jums ,,mini-map'e'' parodys raudoną kryžių, ten ir nuvykite. O jei ir navigacijos dar nenusipirkote, tada susirasti patys (vyriausybė yra netoli policijos ir KMA). Bet algos bet kuriuo metu neatsiimsi, ją galite atsiimti kiekvieną dieną tik nuo 19 val. ir iki 22 val. Nuo 19:00 val. galite jau pulti prie vyriausybės ir atsiimti savo uždarbį. Na, kad dar geriau atpažintumėte kur atsiimti algą tai jums padės ši nuotrauka: Kai jau yra laikas atsiimti savo algą, jūs turite nueiti į vyriausybės pastatą ir užlipti ant ,,geltono dolerio'' ir tada gausite savo algą, bet nevisą kurią matėte /alga, jums nuskaičiuos mokesčius. Linkiu, kad jūsų serverio pinigai lietusi per kišenes.
 5. Tai vieša pagalbą naujokui kuris nori pradėti žaisti šiame serveryje. Jeigu mažėja gyvybės iš niekur? Reiškias jums reikia pavalgyti, o jei nemokate jums tada aš parodysiu: Suprasti, kad jau jums reikia valgyti parodys visas geltonas ,,alkio'' stulpelis. Norint pavalgyti reikia ir valgymo vietos, o tai yra restoranas (rekomenduoju restoraną ,,Balandėlis'' kuris yra miesto centre, yra ir kitų restoranų kitose vietose). ,,Balandėlis'' restorano pastatas: Restorano viduje rasite geltoną ,,dolerį'' ant kurio užlipę turėsite restorano meniu, ir pasirinkę už tinkamą kainą galėsite pavalgyti. Pavalgę jums jau neberodys pilno ,,alkio'' geltonai (bus tik truputis, nebandykite numalšintį tą likutį, nes tada jums rodys teksto vietoje, kad persivalgėte ir nusiims jums keletą gyvybių.) Gero apetito.
 6. Nemoki normaliai sustatyti detalių (kalbu apie laiptus bijojai uždėti dar sienos, kad laiptai nesusmegtu), nereikią tų vartų (arkos) kaip į dievo žemę, o visa kita gražu REP.
 7. Sveikas atvykęs, linkiu linksmai pabūti mūsų serveryje ir gerai praleisti čia laiką Malačius, kad renkiesi mus.
 8. Limuzinistai buvo išiimti ir niekam jų iki šiol nereikėjo, niekas neverkė forume, kad naujokai neturi ką veikti, o taksistų ir tai tik vieną gatvėje audrių ir direktorių pamatysi be važinėjant.
 9. Apsurdas darot atnaujinimus nepagalvodami, kam mums paprastiem žaidėjam/naujokam eiti į darbą su pakvietimu ten kur gauni papeikimų, gali išmesti ir dar turėti darbo sutartį jei yra limuzinistai be direktoriaus, gauna pinigus ir daro ką nori... Tai blemba padarėt nesamonę, niekas neis į taksistus jei abu darbai skirtingi, nuvertės taksistų darbas nieks į juos neis... Pieva.
 10. Žinau čia dar nėra tobula, bet vis geriau negu dabartinė, kažkokį šudą užmetė su aikštelė, ir važinėkimes ane?
 11. Dėkui, svarbiausiai, kad būtų daugiau veiklos tiem BMXeriams.
 12. Jūsų Vardas_Pavardė. - Himleris Jūsų kontaktiniai duomenys. - masiuliukas28 Ką sumapinote paaiškinkite. - BMX parką Mapp darbo vaizdinė medžiaga [foto/video]. - http://www.youtube.com/watch?v=1_Fa6KvOYT8&feature=youtu.be
×
×
 • Kurti naują...