Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 10 / 200

Versija: LV 7.7.7


Tonny_Carerro

Atsiliepimas apie serverį - Tonny_Carerro

Rekomenduoti pranešimai

Sveiki, aš vardu Tonny_Carerro, šiame serveryje žaidžiu nuo 2013`07`22, žaidžiau gal savaitę tuo metu ir iki dabar buvau pamiršęs apie servery, bet nusprendžiau vėl žaisti!



Mano pirmas darbas buvo Tralistas, šiame darbe turiu 69XP [Kappa]..
Mane į šį servery pakvietė draugas, kurio vardo neskelbsiu :P
Jis parašė man: Sveikas! Ateik į šį servery, čia linksma!
Na, pagalvojau, kad mano geriausias draugas neapgaus manęs, todėl išbandžiau..
Kai nuėjau į šį nuostabų serverį aš nieko nepažinojau ir nieko nežinojau..
Parašęs Administratoriams man padėjo vienas žmogus ir mane jis iškarto pagydė ir įsodino į savo SandKing ir aprodė visą servery.
Jis mane nuvežė išsilaikyti teises, aš tai padariau.. Po teisių išlaikymo jis mane nuvežė pasidaryti vizos ir paso..
Visą tai padarius/išlaikius pradėjau dirbti.. Dirbau - dirbau.. Patekau į Tralistus. Buvo labai linksmas darbas, bet tiesa neprisimenu kodėl nustojau žaisti šiame serveryje.. Galiu pasakyti, kad tai buvo mano linksmiausia diena, nes galėjau susipažinti su visais to meto žaidėjais..
http://i.imgur.com/banwSm3.jpg



Mano nuomonė apie šį serverį yra pozityvi.. Man šis serveris labai patinka, nes mano kolegos - visi Direktoriai, Pavaduotojai, bei Administratoriai yra malonūs, draugiški! Man labai patinka visų žmonių bendravimas..
Labai nepatinka žmonės kurie važinėja kaip sau nori, visiškai nekreipia dėmesio į kitus žmones, arba kiti kurie mieste šaudosi..

 

 

 


 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Na šiaip tūrėjai išsakyti savo nuomonę apie serverį , ir kas tau labiausiai jame patiko . O ne rašyti istoriją kas ir kaip vyko , redaguok ir ištaisyk visas klaidas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   1 narys

×
×
  • Kurti naują...