Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 1 / 200

Versija: LV 7.7.6


Augenij_Dekanidze

Atsiliepimas apie serverį - Augenij_Dekanidze

Rekomenduoti pranešimai

Atsiliepimas

 

Sveiki, užėjus į Las-Venturas serverį susidarė didelis įspūdis.Iš pradžių man labai patiko ,jog naujokais yra pasirūpinta.Pavyzdžiui iš pradžių naujokams gydymas ,vairavimas išsinuomota mašina yra nemokamas ,todėl naujokai neišleidžia pinigų kurie yra svarbūs.Vėliau apvažiavus miestą įstrigo puikūs mapp darbai ,kurių dar nematęs.Puikiai sumappintos darbų bazės.Patiko ,tas jog yra įvairiausių būdų uždirbti pinigų ,geriausia mano manymu žvejyba (kalbant naujokui).Dabar pakalbėsiu apie valdžią.Visi prižiūrėtojai yra puikūs ir aktyvus ,nėra nei vieno kuris būtų apleidęs savo postą.Patiko ir serverio adminai ,kuriais tikrai nustebau ,vos paprašius pagalbos visados atsiranda adminų kurie padeda.Norėčiau ,kad tik gaujų lyderių ar pnš prižiūrėtojas būtų atidesnis.Nes pavyzdžiui nesenai išrinko nauja "The Ballas" gaujos lyderį.Išpradžių galvojau ,jog tai rimtas žaidėjas ,bet nusivyliau.Nusivyliau tada kai jis paskelbė atranka į the ballas.Aš tiesiog jam parašiau jog aš noriu į gaują o jis iškarto man davė pakvietimą ,net nesiruošęs jokiai apklausai ar panašiai.Žinoma kitus direktorius tikrai galiu pagirti jie yra aktyvus daro atrankas ,tas mane džiugina.Dar mane nervuoja serverio dmeriai ,kurie žudo visus ir naujokus be jokios priežasties ,tad manau reikia juos tramdyti ,nes policija nesugeba.Bet be blogų žaidėjų yra žinoma ir gerų ,dauguma man padėjo serveryje pavyzdžiui davė pinigų arba nuvešdavo kur man reikia.Patiko serveryje jog dažnai yra daromi atnaujinimai ,todėl paįvairina serverį ,todėl renkasi daugiau naujokų.Taip pat be admin galiu pagirti ir v.i.p ,dažnai matau jog šios srities postą turintys žaidėjai siūlosi pagalbos naujokams ,todėl mus džiugina.Na patinka ,jog adminai ,vipai daro dažnai įvairius ir linksmus eventus ir negaili pinigų prizams.Na ir kas svarbiausia džiugina jog nėra serveryje bugų ,todėl niekas netrugdo žaisti serveryje. :)

 

 

23eeaa83610a80db66d8bd546c7304d5904.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Labai saunus, atsiliepimas. Sekmes serveryje. Jei reikes pagalbos rasyk. :) Linkiu praturtet :P

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pinigai duoti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Šaunus atsiliepimas apie mūsų servery, šaunuolis, kad nutariai prisidėti prie projekto klestėjimo, sekmės žaidime  :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   1 narys

×
×
  • Kurti naują...