Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 3 / 200

Versija: LV 7.7.6


Maxwell_Castillo

Atsiliepimas apie serverį, Maxwell_Castillo

Rekomenduoti pranešimai

    Sveiki, esu Maxwell_Castillo į serverį atėjau vakar, ir tiesa sakant jis mane maloniai nustebino. Prisiregistravęs išsirinkau savo norimą skin ir pažiūrėjau serverio pristatymą už kurį gavau 500lt serverio valiutos. Per "chat`a" pamačiau, kad yra komanda kuri gali man padėti (/adminams), pirmas man padėjęs administratorius buvo Ginklų Prekeivių pavaduotojas James_Makar, jis man parodė vairavimo mokyklą kurioje išlaikiau visas tr. priemonių teises, bet gaila jis dingo ir nebeatrašė į /ats. Vėliau man su projektu susipažinti padėjo administratorius Gycka_Miz (atsiprašau jei ne taip parašiau nick`a. Jis man padėjo nusipirkti telefoną ir kitus dalykus, taip pat įsidarbinti limuzinistu. 

    Parašiau lyg pasakojimą apie serverį, o dabar norėčiau parašyti atsiliepimą. Man labai patiko serverio administratoriai, jie labai aktyvus siūlėsi padėti netgi keturi. Mane labai nustebino Las Venturas miestas, jis buvo labai pasikeitęs, serveris yra labai unikalus, jis man labai patiko, žaidėjai draugiški, tik nepatiko, kad toje pagrindinėje vietoje kur visi renkasi nuo nedidelio pastato stogo šaudo kažkokie žaidėjai, mane jie nužudė du kartus.. Labai patiko, kad serveryje labai rūpinamasi naujokais, yra nemokamos pasigydimo vietos, nemokamos mašinos, ir dar galimybė laimėti VIP statusą, man labai patiko šis serveris, jį man rekomendavo draugas.

 

 

7da1fadba57989dd1e04ca68d507ea76183.png

 

  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas, sėkmės žaidime, jei reikės pagalbos rašyk ! Malonu, kad pasirinkai šį projektą, sėkmės siekiant savo tikslų :)

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Šaunus atsiliepimas apie mūsų servery, šaunuolis, kad nutariai prisidėti prie projekto klestėjimo, sekmės žaidime  :)

  • Patinka 4

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas, 6aunu jog pasirinkai mūsų serverį jei reik pagalbos /ats

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Jei prireiks pagalbos-Sakyk man,bėje sėkmės žaidime :)

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   1 narys

×
×
  • Kurti naują...