Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.6


Rytis_Gta

Atsiliepimas apie serverį - Killer_Boy (PILDAU UŽ DRAGĄ)

Rekomenduoti pranešimai

Pildau už drauga nes jam forumas neveikia.

Sveiki rašau atsiliepimą apie serveri.

 

 

Man šiame serveris patinka administracija, Justis_Deado padėjo finansiškai, Darka_Duzas duoda heal nors neprašau pamato mane žino naujokas kad aš be šarvu ir pagydo, Augis_Kupryss pasakė kad galiu parašyti atsilepima apie serveri ir gauti pinigu, Dwyane_Morreti pasakė kad galima emigruoti ir kiti adminai man patinka nes SA*G joks adminas nepadės, šieme serveryje geriau negu SA*G ten adminai nepadeda. Idomu žaist. Patinka jusu idejos serverija. Akį traukė labai Las-Venturas žemėlapis, neatpažįstamai pasikeitęs nuo originalaus, tai irgi buvo labai didelis pliusas.

Turiu kad Justis padėjo finansiškai

7823da0fba9519180029c65f203c29b1955.png

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
 

 

Sveiki rašau atsiliepimą apie serveri.

 

Man šiame serveris patinka administracija, Justis_Deado padėjo finansiškai, Darka_Duzas duoda heal nors neprašau pamato mane žino naujokas kad aš be šarvu ir pagydo, Augis_Kupryss pasakė kad galiu parašyti atsilepima apie serveri ir gauti pinigu, Dwyane_Morreti pasakė kad galima emigruoti ir kiti adminai man patinka nes SA*G joks adminas nepadės, šieme serveryje geriau negu SA*G ten adminai nepadeda. Idomu žaist. Patinka jusu idejos serverija. Akį traukė labai Las-Venturas žemėlapis, neatpažįstamai pasikeitęs nuo originalaus, tai irgi buvo labai didelis pliusas.

Turiu kad Justis padėjo finansiškai

7823da0fba9519180029c65f203c29b1955.png

 

 

 

Atsiliepimus šeip rašo tik naujokai bet ok.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas, malonu, kad atėjai iš kito projekto žaisti būtent čia ! Sėkmės žaidime, jei turėsi klausimų apie serverį arba reikės kokios nors pagalbos, parašyk žaidime man (/sms) :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   1 narys

×
×
  • Kurti naują...