Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 2 / 200

Versija: LV 7.7.6


Rytis_Urban

Gatvės Gimnastika

Rekomenduoti pranešimai

Sveiki,

norėčiau paklausti pas žaidėjus ar galbūt forumo lankytojus. Kurie užsiiminėja Gatvės Gimnastika galbūt galite čia parašyti, jeigu tuo užsiimate ir jūsų mokamus elementus galbūt savo maksimalius skaičius darant elementus ar bazinius pratimus. Jeigu galite parašykite jums priimtiniausius Gatvės Gimnastus, o galbūt kažkokią komandą

 

Mano mokamus ir trokštamus išmokti elementus galite pamatyti mano profilyje ant sienos, bet mano mėgstamiausi šiuo metu mokami elementai yra:

Vėliava - Spausti čia, kad pamatyti

 

Dragon Flag - Spausti čia, kad pamatyti

 

Labiausiai aš norėčiau išmokti šį elementą - Front Lever

 

Spausti čia, kad pamatyti

 

 

Mane motyvuoja Gatvės Gimanstas iš " Project Mayhem" komandos - Andžėjus Žilo. Jis sugeba ne, tik sportuoti, bet ir groja akordionu.

 

Spausti čia, kad pamatyti Andžėjų

 

Spausti čia, kad pamatyti " Project Mayhem " komandą

 

Sekmės

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

O mldc, vasaros pradžioje išmokau flaga mano didžiausias troškimas yra išmokti planche. Man irgi patinka project mayhem, ir iš jų visu patinka Deividas Smailys.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Moku planche,yra youtubej senas mano video su straddle plance,ir yra full planche video facebooke,moku backleveri,ir mokausi po biski front lever,jau iseina straddle front. Ir siaip visokius menkniekius moku,megstamiausias workouteris Robert Polonski

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

×
×
  • Kurti naują...