Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 10 / 300

Versija: LV 7.3.5

Mazvydas_Cortez

Pagalba Naujokams serveryje

Rekomenduoti pranešimai

Sveiki. Šią tema kurie vien dėl naujokų. Nes pastebėjau jog naujokai atėja į serverį negauna jokios pagalbos iš administratorių. Nesakau kad visų. Tai kuriu šią temą jog naujokai jugdamiesi į servery užpildytu kokios jiems pagalbos reikia. Stengsiuosi atsakyti per 24h bet atsakysiu greičiau.  Naujokams padiesiu išsilaikyti teises , susirasti pirmajį darbą , bei trumpai supažindinsiu.

Šią temą sukūriau stengdamasis padėti naujokams labiau priprasti prie serverio kad neįšeitu iš serverio negavę pagalbos ,o gautų ją laiku kaip priklauso naujokui. Stengsiuosi suteikti visą pagalbą kokia tik įmanomą.

 

Trumpai apie serverį:

 

Las-Venturas.lt projektas pradėtas kurti prieš 2 metus. Projektui jau buvo 2metų gimtadienis. Projekte vykstą visokiausi pagr.administracijos eventai kuriose galima laimėti piniginius prizus bei dovanų čekius apsipirkti Las-Venturas.lt serveryję.Las-Venturo serverio rekoras 619 žmonių. Serveris yra 3 vietoje tarp lietuvos geriausių. Serveryje yra daug įdomių darbų bei eventų. Eventuose galima laimėti piniginius prizus. Serverio savininkai Invision_White ir Deividas_Britas. Jei reikia pagalbos serveryje /adminams jums padės administratoriai jeigu iškilo bėda ar ko nors nežinosite. 

 

Iš anketų kolkas padėsiu vienas nebent naujokai paprašys pagalbos serveryje kitų administratorių. Bet laikui einant padedančių administratorių bus daugiau. Žiūrėsiu serveryje aktyvius administratorius kurie padeda naujokams bei kitiems.

 

 

Serverio darbai:

 

Krovikai[0xp]:

Krovikuose jūs uždirbsite 2lt/min. Darbe jūs turėsite pasikrauti maišus į automobilį ir juos nuvežti į tam tikrą punktą, žemėlapyje jie būna pažymėti raudonu keturkampiu(jeigu nerodo /refreshcp).Už vieną padėtą maišą duoda nuo 1Lt iki 6Lt, o išviso reikia iškrauti 3 maišus, taigi gali gautis visai padori sumelė.

[Rekomenduočiau dirbti]

 

Valytojai[50xp]:

Valytojuose jūs uždirbsite 4Lt/min.Darbe jūs turėsite važinėti gatvėmis(Valyti).Taip kelsis jūsų darbinės tr. priemonės purvinumo procentas.Purvinumo procentą galite iškeisti į litus, jums tereikia nuvažiuoti į valyklą ir nuplauti valytojų mašiną.Už vieną procentą duoda 1,5LT.Jeigu sukaupsite 100proc. tai jūs išviso gausite- 150LT + uždarbins 4LT/min.

[Nelabai rekomenduočiau dirbti]

 

Limuzinų vairuotojai[50xp]:

Limuzinų vairuotojas uždirba 5Lt/min. Darbe jūs turėsite vežioti klientus į jų norimas vietas. Principas toks pats kaip ir taksistų.Pagrindė bėda, kuri gali ištikti, tai klientų trūkumas, kadangi  pas mus serveryje nelabai populiaru kviestis taxi, o ypač limuzinų vairuotojus.Reikia nepamiršti, kad turite konkurentus- taxi.Žmogus maloniau sėsis pas taxi, negu pas limuzinų vairuotoją, kadangi pas juos, greitesnės mašinos.Bet jūs galite suvilioti klientus nemokamu vežimu, kuom negali pasigirti, taxi vairuotojai, kurie ima pinigus.[Rekomenduočiau dirbti]

 

Picų išvežiotojai[70xp]:

Picų išvežiotojai uždirba 4Lt/min. Darbe turėsite pristatinėti picas į namus. Svarbiausias dalykas- Kuo greičiau pristatyti picą, jeigu labai susivėlinsite, gausite tik 1LT. Už pristatytą picą galite gauti nuo 1LT iki 30LT.

[Rekomenduočiau dirbti]

 

Šiukšliavežiai[100xp]:

Šiame darbe jūs gausite uždarbį tik iš iškrautų šiukšlių.Šiukšles pasikrauti galite važinėdami prie konteinerių, vienas pasikrovimas- 2 šiukšlės, o šiukšles išsikrauti galite prie chilliad kalno esančioje šiukšlinėje, ją galite rasti per /navigacija. Visas šiukšlių maršrutas trunka 8min. ir per jį pasikraunate 20 šiukšlių.Norint pasikrauti pilną sunkvežimį šiukšlių reikėtų padirbti apie 40min. o atlygis už visas iškrautas šiukšles būtų 300LT. Tai pat šis darbas reikalauja papildomų išlaidų, tai paso ir vizos, visa tai reikalinga norint pravažiuoti pro pasienį.

[Nerekomenduočiau dirbti]

 

Autobusų vairuotojai[450xp]:

Šiame darbe jūs gausite 4Lt/min uždarbį. Darbe jūs turėsite važinėti po raudonus taškus(Stoteles). Už pravažiuotas visą stotelių maršrutą nieko negausite, todėl rekomenduočiau nevažinėti po raudonus taškus, o tiesiog ieškotis klientų prie svarbių vietų, tokių kaip ligoninė. Už vieną klientą jūs gausite 1LT.

[Nerekomenduočiau dirbti]

 

Gaisrininkai[1200xp]:

Šiame darbe jūs gausite 6Lt/min uždarbį. Darbe jūs turėsite gesinti  įsiplieskusius gaisrus. (Norint surasti gaisrą, įveskite komandą /gaisras).Gaisrą galite gesinti 2 būdais: Gesintuvu arba vandens šlanga. Gesinimas užtrunka apie 30-40sek. Už užgesintą gaisrą gausite 15LT.

[Rekomenduočiau dirbti]

 

[!]Ar žinojote, kad galite numalšinti alkį, net neapsilankius restorane? Jums padės pirktas maistas iš kioskelių, kurį galėsite valgyti su komandą /maistas.

 

Patarimai kaip patekti į darbą su pakvietimu:

 

1.Visados rašykite lietuviškomis raidėmis, be klaidų.

2.Niekada nerašykite direktoriui arba pavaduotojui dėl priėmimo į darbą(Nebent patekote per atranką iš forumo)

3.Prieš planuojant patekti į bet kokį darbą su pakv. persiskaitykite visą informaciją apie juos.

4.Visados turėkite TeamSpeak programą bei būtų puiku jeigu turėtumėte mikrafoną(Niekada nebijokite kalbeti!)

5.Rašant paraišką į darbą stenkitės nekopijuoti atsakymų nuo kitų, atsakykite išsamiai, aiškiai, niekados nerašykite atsakymų žydra ar dar kokia ryškia spalva.

 

[!]Ar žinojote, kad naujokams taxi,limuzinų ir nuomos paslaugos nemokamos? Taxi/limuzinų v. numeriai- /tarnybos

 

 

 

Serverio eventai: 

 

 

Eventai:

 

Kauliuko eventas:

Reikalavimai: Kauliukas. Komandos: /mestikauliuka.Žaidimas kuriame rungiamasi 1x1, katras žaidėjas išmeta didesnį akučių skaičių tas laimi, jeigu būna tokspats akučių skaičius kaip ir priešininko, metimas kartojamas.Dažniausiai šiame evente būna 2-3 etapai.Tai vienas iš paprasčiausių eventų.

 

„Medžioklės“  eventas:

Šiame evente reikia išvengti medžiotojo kuris medžioja visus dalyvius iki kol išliks vienas gyvas dalyvis.Dalyviai turi nuo medžiotojo slapstytis, jie gali tūnoti vienoje vietoje arba gali visados bėgioti nuo jo, tikslas vienas- išgyventi.Dažniausias šio tipo renginis vyksta medžioklės eventui paskirtame laive.

 

Drift eventas:

Šiame evente jūs turėsite parodyti savo driftinimo įgūdžius su automobiliu, kuriuos vertins šio evento rengėjas.Vertinimo sistema būna dešimtbalė.Dažniausiai šis renginys prasideda ant FC kalno, poto II etapas Las Venturas miesto garažuose ir III etapas   „Tokyo drift“(Šalia medžiotojų restorano).

 

Klausimanija:

Šiame evente jūs turėsite atsakyti į organizatoriaus užduodamus klausimus.Pirmas teisingiausiai atsakes į klausimą laimi prizą.Dažniausiai šie eventai vyksta per /pran arba /vis komandą, o atsakymai rašomi į /vipams arba /adminams. Priklauso nuo organizatoriaus pateiktų sąlygų.Kartais gali būtų per /sms, /ats  arba /duotirep

 

„Bulių kautynių“ eventas:

Šis events vyksta „LV blackfield“ stadione.Organizatorius parenka su kuriomis tr. priemonėmis bus daužomasi, kadangi jų yra 2 rūšys. Evento dalyviai turi trankytis su mašinomis tarpusavį. Paskutinis išlikes dalyvis laimi eventą.

 

Kartingų eventas:

Šiame evente turėsite su kartingais lenktyniauti tarpusavį. Pirmas apvažiavęs reikiamą kiekį ratų nugali varžovą.Dažniausiai šiame evente pasitaiko 2-3 etapai.

 

Parašiutų eventas:

Šiame evente turite kuo pirmesnis nusileisti  į tam tikrą vietą, nei kiti  naudodami parašiutą, jeigu nukrisite pirmas ir mirsite, pralaimėsite.

 

Eventai(Sistemos):

 

Bmx eventas:

Šis eventas trunka 15min.Jis vyksta bmx parke.Evento tikslas, kuo daugiau surinkti taškų.Taškais renkasi už apsisukimus, kuo daugiau apsisuki, tuo daugiau taškų.Žaidėjas surinkes daugiausia taškų laimi eventą.

 

Žvejybos eventas:

Šis eventas trunka 15min.Jis vyksta žvejybos punkte.Evento tikslas, pagauti didžiausią kiekį žuvų, nei kiti evento dalyviai.Pagaves didžiausią kiekį žuvų, žaidėjas laimi eventą.

 

Lobis:

Šio evento tikslas surasti lobį, norint ieškoti lobio, reikia turėti kastuvą.Lobio ieškojimas būna apleistose miestelio kapinėse(Šalia užtvankos,Yardies mafijos bazės).Ieškant lobio galite aptikti bombą, kuri po poros sek. detonuojasi, todėl būkite atsargūs.Žaidėjas radęs lobį laimi.

 

Uždavinių lygtys:

Kartais atsiranda įvairios uždavinių lygtys, kurias pirmas išsprendes žaidėjas laimi.Lygčių atsakymus reikai rašyti į chatą viešai.(Pavyzdys: 300*100+10)

 

 

 

Samp sąvokos:

 

Sąvokos:

 

DM- Masinis žudymas(3 ir daugiau asmenų nušovimas)

Non-rp- Kelių eismo taisyklių pažeidimas

Pap-Papeikimas

Naras- Padlaižys, stengiasi „įlysti į šikną“

Sūris- „Lucheeze“ mafijos atstovas

gg- good game

PD- Policijos departamentas arba policijos darbuotojas

LV- Las Venturas

SPD- Slaptosios policijos departamentas

Narkai- Narkotinės medž. arba narkotinių medž. atsiradimas narkotikų sandėlyje

Narkotikų sandėlis- Narkotinių medž.(Hašišo, kreko, heroino, kokaino)gamykla

KET-Kelių eismo taisyklės

Drive-by- Šaudymas pro langą, nuo motociklo

Relog- Tyčinis atsijungimas nuo serverio, norint išvengti kažkokios situacijos(Pvz: norint išvengti teisėsaugos sugavimo)

GS- „Grove Street“ gauja

Seifas- Firmos uždirbtas pelnas

AFK-Away from keyboard arba nulipes nuo kompiuterio

 

 

[!]Norite eiti AFK ir per tą laiką užsidirbti LT ir XP? Nebėda, tam yra AFK zona.Joje galėsite būti afk ir jums kils XP ir LT.

 

 

 

Stengsiuosi padėti iš šios temos labiau naujokams.

 

 

Anketa:

 

1. Jūsų Vardas_Pavardė:

2. Kokios pagalbos jums reikia?:

3.  Ar esate emigravęs serveryje?:

 

 

Į Pagalbą stengsiuosi atsakyti kuo greičiau negu per 24h

 

 

 

 

Dėkui už informacijos dalį Madd_Dogg

Pagarbiai Mazvydas_Cortez || Informacija gali būti redaguojama

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...