Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.6


Benjamin_Orbit

Žalia spalva serveryje. Administratoriai, pažiūrėkit.

Rekomenduoti pranešimai

Šaunuolis tiesa pgl išreiškė nebijojo Messio. :P

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pritariu tau. Pagaliau,visi sužinos tiesą apie LSV bei GS. Ilgai rašei,sekmės tau lyderio poste ir laikykis ;)

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Noramlus , turi ką veikti rašydamas tokias litanijas.


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Viska perskaiciau. Ka galiu pasakyti? Galiu pasakyti jog visiskai sutinku!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

  • Tikra tiesa.. Viskas pasakytą teisingai ir visišskai pritariu. Paša būvo paša.. O šitie vaikai prisivarė Sobeitų ir cleo programikiu ir lošią ;) nes jie puikiai žino kad be šitu visu programu butu suvartyti atvartyti. Messi naudojas lyderio privilegijom už tai taip ir daros . 

    Čia vakar per grobima atsišaudžiau ir gerai atsišaudžiau dar ir bana gavau.. Viršunė vapšie čia daros. Tą klana tegu panaikina bus rami galva.. 

     

    Išvada tokia: 

    Vaikai prisichujarine cleo modifikaciju bei sobeit.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Aš tau visiškai pritariu.

Messi sukūrė klaną , visi subėgo kaip kokie padlyžos , aš nesuprantu kam reikia tiek save žeminti , kad pulti jam po koju , kad gauti pakvietimą į LSV , vapšė krč kas jis toks... Suprantu kad Messi pasiekes daug , Yardies , Armijos ir dar daugelis kitų direktorių , vien pažiūrėjus , seniau rinkimai į Lyderius , vapšė naujiems veidams išsireikšti neleisdavo , vien tik Messi. Krč nesuprantu aš jūsų žmonės TeamSpeak'e prieš messiuką niekas blogo žodžio nepasakys , nes jis susišauks savo virtualia šaika ir pradės stumti.. Keisti jūs man , LSV. Vapšė axujelina prisiraše visokių cleo , ir ne*iskit proto , kad jų neturit. O dėl Svolačiu , tai LSV šūdas prieš juos , vien dėl to kad ten vertinami klano nariai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Beviltiški ten LSV gaujoj , čyteriai vieni su visokiais damage control ir t.t Messi sakyk ką nori man , neįdomus .

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Eikit , vienykites , man kaip tik šauniau , veiksmo daugiau. :D Ph išvis :D

 

 

 

 

P.S.

 

 

 MESSI, gali neatmazint, mano nei vienas nei vienas narys, neturėjo ginklų tik aš pats.

 

 

 

 

ane ?

e0d6c1a41fd356009e9c870dd263cb77970.png

  • Patinka 5

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Labas vakaras , šiandien Las-Venturas.lt žiniose matysite :

 

 

"The Ballas" Gaujoj lyderis , neatlaikęs spaudimo , pradėjo rašyti pasakojimus forume apie susivienijusias grupuotes .

Kol kas aukų išvengta , tačiau viskas gali pakrypti neigiama linkme ir nukentėjusiųjų gali būti daugiau negu manoma.

 

Laukite naujienų ...

 

 

 

 

Nenoriu nieko įžeisti , parašiau ant linksmumo ,.

Benji , neįsižeisk , nieko prieš tave neturiu :)

  • Patinka 5

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Labas vakaras , šiandien Las-Venturas.lt žiniose matysite :

 

 

"The Ballas" Gaujoj lyderis , neatlaikęs spaudimo , pradėjo rašyti pasakojimus forume apie susivienijusias grupuotes .

Kol kas aukų išvengta , tačiau viskas gali pakrypti neigiama linkme ir nukentėjusiųjų gali būti daugiau negu manoma.

 

Laukite naujienų ...

Matos kaip tavo tėvuj ant tavęs poxūj.

Redaguota nario Max_Tosha
Įspėtas. Beprasmiai pranešimai
  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Matos kaip tavo tėvuj ant tavęs poxūj.

Matosi , kad tavo akyse kaupiasi ašaros , nes neturi bazaro ir stumi ant tevų ^^

Redaguota nario Max_Tosha
Įspėtas. Beprasmiai pranešimai
  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Labas vakaras , šiandien Las-Venturas.lt žiniose matysite :

 

 

"The Ballas" Gaujoj lyderis , neatlaikęs spaudimo , pradėjo rašyti pasakojimus forume apie susivienijusias grupuotes .

Kol kas aukų išvengta , tačiau viskas gali pakrypti neigiama linkme ir nukentėjusiųjų gali būti daugiau negu manoma.

 

Laukite naujienų ...

 

Taip juokinga, kad net juoktis pamiršau.

Redaguota nario Max_Tosha
Įspėtas. Beprasmiai pranešimai

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Na,sw bendži.Tikrai pritariu,nes LSV tikrai per daug ahuelina....Messis pakūrė,visi suėjo,nes vovo čia Messis gi reikia ateit... Pats buvau LSV, tikrai dabar gailiuosi kad ėjau ten.Ten ateini,ir tipo jau savas...Žodžiu,ten pas juos visi per daug ahuelina,verkia dėl kelių litukų visados.... Niekad jiem nieko neužtenka,ir kaip tu pasakei "Moka pulti tik silpnesnius" ... Jie yra tryse,t.y. LSV , GS , Lucchese . Kaip įmanoma juos sunaikint?  

Tada išviso lai nebūna Ballas gaujos - kam ji? Vistiek Messis išrenka - Messis nuverčia.

Žinau,kad dabar visi LSV nariai sakys ką tu čia stumi verki pats nemoki kovoti tai nerašyk...

Bet pagalvokit - mes bent kovojam? Bent nepasiduodam? O jūs tik ahuelinat ir viskas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Taip juokinga, kad net juoktis pamiršau.

Taip ant tavęs pohui , kad man tiesiog pohui , kad tu čia pakomentavai

Redaguota nario Max_Tosha
Įspėtas ir taip.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Matosi , kad tavo akyse kaupiasi ašaros , nes neturi bazaro ir stumi ant tevų ^^

Tu čj net motinos neturi tėvai abu baxūrai,bazaras čia toks kad tavo tėvams poxūj ant tavęs nes nuo pačiu pirmu gimimo dienu ėmi už lupos ir iki dabar nesustoji.

Redaguota nario Max_Tosha
Įspėtas ir taip.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tu čj net motinos neturi tėvai abu baxūrai,bazaras čia toks kad tavo tėvams poxūj ant tavęs nes nuo pačiu pirmu gimimo dienu ėmi už lupos ir iki dabar nesustoji.

Tau gyvenimas sunkus ar kas yra ? Ko čia prikišinėji tėvus ? Tipo pavydas kyla pasižiūrėjus į kitus vaikus kurie turi tėvus ar kas yra? :) Ką tu bandai primest pypliau? Čia tipo vierchatūra laikai forume mygtukus spaudydamas ar čia savo ašaras išlieji?

Redaguota nario Max_Tosha
Įspėtas. Įžeidinėjimai

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Taip ant tavęs pohui , kad man tiesiog pohui , kad tu čia pakomentavai

Vat aš apie tokius ir kalbėjau..tipo gynėjai atsirado..

Vaikas esi stpdv,gaila man tavęs...

Redaguota nario Max_Tosha
Įspėtas. Įžeidinėjimai

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tau gyvenimas sunkus ar kas yra ? Ko čia prikišinėji tėvus ? Tipo pavydas kyla pasižiūrėjus į kitus vaikus kurie turi tėvus ar kas yra? :) Ką tu bandai primest pypliau? Čia tipo vierchatūra laikai forume mygtukus spaudydamas ar čia savo ašaras išlieji?

Man gyvenimas lengvas.. Verkt nėrą dėl ko ajj yra verkiu kad tave toki klaidą dar augina kasnors nes aš pavyždžiui papjaučiau. 

 

Bazaras kaip minėjau yra esi dūxas ir toks būsi. Atėjai sušovei kozeri kuris neprilimpą nei man nei kitiems ir čia jau verhas? aik tėvukui už lupos paiimt arba netą atjungs

Kaip minėjo Drugz Esi vaikas ir pūsk *Myliu Las-Venturas.lt*ūj..

 

 

 

Redaguota nario Max_Tosha
Įspėtas. Įžeidinėjimai, Netinkama kalba

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Geras rašinelys. Bet nesusikirstei pastraipom teksto.

Redaguota nario Max_Tosha
Įspėtas. Beprasmiai pranešimai
  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nu tikras kompozitarius, ir ką tu nori to pasakit kad mes pasikele aišku messiu šaiką surinkt lengva už tat tokie mes esam ir šiep mačiau ten rašie tipo atieni į LSV tipo savas? aišku kad ne, riek užsitarnaut reputacija!

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nemanau, kad kažką tai turėtų keist, jei nebepajėgi kovot - palik.


PS. pochui tik gaidžiam :D


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tavo motina prisidėjo.

Kiek tu gali tėvus prikišineti? Jau supratom , kad tu tėvų neturi ir bandai čia sustumt kažką :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   1 narys

×
×
  • Kurti naują...