Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.6


Benjamin_Orbit

Žalia spalva serveryje. Administratoriai, pažiūrėkit.

Rekomenduoti pranešimai

Atvanojo jau per šikną tave kad kalbėt pradėjai?

O tau pinigų neduoda nieks , kad su mano senais rūbais vaikštai?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

O tau pinigų neduoda nieks , kad su mano senais rūbais vaikštai?

Atsakyk neatmazinęs pyderiuk mažas ;DD ar skaudžia vieta paliečiau? :D

Redaguota nario Max_Tosha
Įspėtas ir taip.
  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ką čia verki ? taigi jeigu nepatinka atsisakyk to lyderio ir eik į lauką , tai padaryk tu sajungą su Yardies ir kitų klanų , kas neleidžia ? kažkoks *Myliu Las-Venturas.lt*.

  • Patinka 6

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kas juokingiausia, kad aš bent jau nenaudoju nieko, mokiaus iš Brigados cbug dieną naktį kol išmokau, ir tereikia pusti narkus ir drasiai moki šaudyti. Kalbant apie mafijas suvienytas su gaujom ir pnš, Kas jum trugdo susivieniti su klanu, yardies ir t.t.? Gal mūsų pc galingesni ir greičiau užkrauna ir pnš kad grč cbuginasi (nežinau) gal tiesiog pas jus nėra tokių žmonių kurie gali tinkamai išmokyti ir pripratinti šaudyti ir kovoti. Beprasmiška yra tokias eiles rašyti, nes nesijaudink Vagos nedings klanas, jei tavo nardymais ir verkimais panaikintu vieną klaną, nemanai, kad po keliu minučių išlystu naujas toks pats? NIEKO TU NEPAKEISI, kad ir kiek tu rašysi. Esi paprastas lyderis, jei tu nesugebi duoti veiksmo, tai galiu pasiulyti bent mokytis iš tų kurie geriau susitvarkė, rink komandą pagal kokybę o ne kiekybę. Ai dar va bėje, neapsimetus kvailai, jei gs dingtu, visi jei eitu i ballas, tu apsiverkęs iš laimės visus priimsi, galiu galvą nukirst, ir poto pradėsi gerbti. Pamatysi, tu nieko nepakeisi šitomis eilėmis. Bėje, kokios įkvepiančios muzikos klauseis kad taip drasiai skaldei savo mintis?

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Atsakyk neatmazinęs pyderiuk mažas ;DD ar skaudžia vieta paliečiau? :D

Pyderiuk mažas? Tu čia apie pimpalus šiknoj kalbi ir mane pyderiuku vadini? :) Atsigauk nupiepeli

Redaguota nario Max_Tosha
Įspėtas ir taip.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

Nemanau, kad kažką tai turėtų keist, jei nebepajėgi kovot - palik.

PS. pochui tik gaidžiam :D

 

Oj pamatysi dar kovos jis atsakau, ir čia keičia daug ką.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Savi lieka savais , o su savais einam iki galo.


Ten yra visi savi vat ir viskas , tiesiog prieš juos nieko negalit padaryti var ir verkiat čia dabar.


Matot čyta , gaudykit baninkit.


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tiek daug argumentų, bet neivieno įrodymo. Dabar pagalvojus, tu aiškini, kad mes susivienyje esam LČ(Nors net drk nėr) LSV ir GS. MES JAU SUSIVIENIJE, O TU DABAR TIK SIŪLAI KITIEM VIENITIS? :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Labai mėgstu žmones kurie taip išreiškia nuomones tiesiai šviesiai. Norėčiau pats kaip pritardamas pasakyti, kad kur yra ten messiai visokie frankai, tai ten kažko negera yra nelegalaus. Dirbau SPD atvarydavau į narkų naikinumus, tai mane kiekvienas žmogeliukas iš mafijos taip lengvai pakliūčindavo iš 2-3 kulkų, bet aš nespėdavau nufilmuoti ir jie visi aiškino, kad čia c-bug'as nors tokiu greičiu ir jiems hp labai lėtai imdavosi....

  • Patinka 6

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

tikrai tiesa nes lsv gs luchess jie visi kartu ir kur tu jos nugalesi?... ne imąnoma geda lsv....

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nieko neskaičiau , tik kad dėl messi kažką , REP už tai kad rašei tokią nesamonę ir praleidai 30min savo gyvenimo veltui :)

  • Patinka 4

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Žinai, ko aš labiausiai nesuprantu.. Ko tokie naujokai, kaip tu ima lyderius.. Ir po to kuria beviltiškas temas forume.. Tu supranti, kad į šias pareigas, reikia eiti ne tokiems snargliams kaip tu.. Koks tavo tikslas dabar buvo perrinkti tą nelemtą komandą.. Ir kurti atranką forume :DD Klanų ir yra toks tikslas grobti kitus klanus arba lyderius.. Džiaukis tu iš vis, kad laimėjot tą nelemtą BRAWL, esmė tame.. Tu gavai tik perspėjimą už netinkamą /l naudojimą.. Bet tu su savo tokiu menku proteliu nesuvoki kas įvyko.. Kitas dalykas.. Tu sakai, kad pas mus suėjęs vien tik elitas.. Koks dar elitas, kokias tu sapaliones rašai savo beviltiškoje temoje.. Jeigu mes esam visi savi, tai ir einam pas savus, ir pas mus nėra visi senbuviai, pas mus tikrai yra nemažai naujokų, bet tie naujokai užtat mums padėjo, ar padeda, todėl jie ir yra Los Santos Vagos klane.. Aišku, į šį klaną patekti gali ne kiekvienas.. Ir jeigu tau kažkas blogai, tai /gatsisakyti, mažiau verksnių bus valdžioje.

 

Kaip sakoma:

 

Savi už savus, o su savais einam iki galo!

  • Patinka 4

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Geras gabalas dalis yra tiesios, tačiau žiūrint iš kurios pusės pažiūrėsi.

Visų pirma noriu pasakyt jog sampe niekada nebuvo gerų šaulių ir jų nebus :D , pats buvau vienas tų rimčiausių, bet tuomet mano gta folderis jomajo kitaip atrodė,manau suprantat apie ką aš, todėl ir dabar nesunkiai pasakyt kuris naudoja ką nors kuris ne. O apie tas sąjungas žinau senai, todėl vien kuomet aš buvau lyderių prižiūrėtojas ir uždraudžiau mafijoms būt gaujose, kadangi į vieną mafiją suaina visi , o kiti ant ledo lieka. Gerai dabar pereinam prie mesio, kuo jis jums jomajo maišo? Niekaip nepagaunu, man su juo viskas gerai, cheatina? Nemanau, kažkaip išsidirbinėja? Nemanau tai kas jums nepatinka? Žinau (Durnai cj skambėjo :D ) Tai kad jo pavaduotoja biški achujielina kartais, nu bled užgrobiat kažkokį tis naujokų klaną atvažiavę 30 snukių ir rašinėjat išlaikytas be jokio vargu ir tt,  negražiai atrodo iš jų pusės ;/ O jai čia daugelis spėju jo nemėgsta nes agurkai pasikrauna, nu ir? Pirežastis to - direktoriai tiksliau DPi, kadangi jie renka direktorius, nors irgi iš kurios pusės pažiūrėsi iš vienos jie kalti iš kitos serverio žaidėjai, nes mažai rimtų žmonių kurie nori kažką rimtai nuveikti samp'e. Nors pritarčiau tam jog klanų nariai negalėtų būti gaujose, nes dabar gi labai įdomu jums ten persirengus ir atvažiavus į ballas stovėti ir laukt kol pasibaigs grobiamas laikas? Manau jog ne, kariaukit su klanu kiek tik norit, aš tik už, bet tos sąjungos prastai atrodo kai kariaujat prieš naujokus (iš dalies) kruie neturi jokių sąjungų ir dar giriatės jog esate rimčiausi :/ Viski per brawla pasikrovėt.(GS)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Normalus .. Tiek priraše :D

Redaguota nario Max_Tosha
Įspėtas. Beprasmiai pranešimai

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Na šaunu jog parašiai, booring buvo skaityti bet esmę iš pradžių supratau. Anyway vienas lyderis kuris, daugiausiai ataikę esi tu. 

 

Ir bėje, visi hagenai ir kiti čiūvai, esat messio padlaižiai. Ir manot jog man kažkas esat? MAN ESAT TUŠČIA vieta. Ėjau dėl veiksmo, o ir to veiksmo nebuvo daug.

  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Žinai, ko aš labiausiai nesuprantu.. Ko tokie naujokai, kaip tu ima lyderius.. Ir po to kuria beviltiškas temas forume.. Tu supranti, kad į šias pareigas, reikia eiti ne tokiems snargliams kaip tu.. Koks tavo tikslas dabar buvo perrinkti tą nelemtą komandą.. Ir kurti atranką forume :DD Klanų ir yra toks tikslas grobti kitus klanus arba lyderius.. Džiaukis tu iš vis, kad laimėjot tą nelemtą BRAWL, esmė tame.. Tu gavai tik perspėjimą už netinkamą /l naudojimą.. Bet tu su savo tokiu menku proteliu nesuvoki kas įvyko.. Kitas dalykas.. Tu sakai, kad pas mus suėjęs vien tik elitas.. Koks dar elitas, kokias tu sapaliones rašai savo beviltiškoje temoje.. Jeigu mes esam visi savi, tai ir einam pas savus, ir pas mus nėra visi senbuviai, pas mus tikrai yra nemažai naujokų, bet tie naujokai užtat mums padėjo, ar padeda, todėl jie ir yra Los Santos Vagos klane.. Aišku, į šį klaną patekti gali ne kiekvienas.. Ir jeigu tau kažkas blogai, tai /gatsisakyti, mažiau verksnių bus valdžioje.

 

Kaip sakoma:

 

Savi už savus, o su savais einam iki galo!

Pla pla, kodėl negalima išmėginti savo jėgų? Kiek anketų į Ballas lyderį būtų iš senbuvių o gi 0, tu supranti kodėl niekas to lyderio neima? Nes pats Messi jį išrenka pats ir nuverčia su savo klanu. Tiksliau pavaduotojais. Kalbant kad Brawl laimėjo Ballas, jie laimėjo vien dėl to kad čia jokių įgūdžių nereikia, tiesiog pist per galvas su lazda. Parašys /gatsisakyti ir kas iš to? Kitą naujoką paims :) O tas kiek laiko išbus 1-2 dienas? Kadangi dauguma nepildo vien dėl LSV, nes žino kad prieš LSV nepasišakosi, o naujokai kurie pildo, iš vis nežino kas tas LSV klanas yra. Toliau kalbant apie jus ir Ginklų Prekeivius. Vežam tralus tai kokio b*bio jūs kišatės į pasikrovimo vietą? Gi aš kiekvieną kartą /stebeti V_P ir jum klano įspėjimai dabar visada pareis. Sėkmės. Užsisėdot ant GP, reikia gun'ų, ateinat pas mus ir prašot AWP. Krč, aš apie LSV klaną tyliu, žinot dėl ko? Dėl to kad jau labai daug pasikėlę ERELIAI pasidarėt... Gal kada nors apšiks jus Drugeliai :) 

  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kam tu tą lyderį ėmiai ?  :D  :D Jeigu dabar čia forume visus skundi ? Frankis numetė ft ką patys darot nevisi yra tobuli tad neverk čia pats ėmiai lyderį ėmiai pats pildei pats db ir laikyk. Nieko neskaičiau nes esi neįdomus kam tu veltui sugaišai 1h ? 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Na šaunu jog parašiai, booring buvo skaityti bet esmę iš pradžių supratau. Anyway vienas lyderis kuris, daugiausiai ataikę esi tu. 

 

Ir bėje, visi hagenai ir kiti čiūvai, esat messio padlaižiai. Ir manot jog man kažkas esat? MAN ESAT TUŠČIA vieta. Ėjau dėl veiksmo, o ir to veiksmo nebuvo daug.

 

Pla pla, kodėl negalima išmėginti savo jėgų? Kiek anketų į Ballas lyderį būtų iš senbuvių o gi 0, tu supranti kodėl niekas to lyderio neima? Nes pats Messi jį išrenka pats ir nuverčia su savo klanu. Tiksliau pavaduotojais. Kalbant kad Brawl laimėjo Ballas, jie laimėjo vien dėl to kad čia jokių įgūdžių nereikia, tiesiog pist per galvas su lazda. Parašys /gatsisakyti ir kas iš to? Kitą naujoką paims :) O tas kiek laiko išbus 1-2 dienas? Kadangi dauguma nepildo vien dėl LSV, nes žino kad prieš LSV nepasišakosi, o naujokai kurie pildo, iš vis nežino kas tas LSV klanas yra. Toliau kalbant apie jus ir Ginklų Prekeivius. Vežam tralus tai kokio b*bio jūs kišatės į pasikrovimo vietą? Gi aš kiekvieną kartą /stebeti V_P ir jum klano įspėjimai dabar visada pareis. Sėkmės. Užsisėdot ant GP, reikia gun'ų, ateinat pas mus ir prašot AWP. Krč, aš apie LSV klaną tyliu, žinot dėl ko? Dėl to kad jau labai daug pasikėlę ERELIAI pasidarėt... Gal kada nors apšiks jus Drugeliai :)

Bent keli žmonės supranta viską,o ne gina..

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kam tu tą lyderį ėmiai ?  :D  :D Jeigu dabar čia forume visus skundi ? Frankis numetė ft ką patys darot nevisi yra tobuli tad neverk čia pats ėmiai lyderį ėmiai pats pildei pats db ir laikyk. Nieko neskaičiau nes esi neįdomus kam tu veltui sugaišai 1h ? 

Atsiprašau, kad komentuoju bet susilaikyt nebegaliu :) Paimk tu lyderį, pažvengčiau kai po kelių atsisakytum, tas Messi ant tiek prinėręs Britui pagrobia ir "2mln" išpirkos prašo ir pats Britas skelbiasi kad jis pagrobtas... Krč ekonomikos gadinimas daugiau nieko. Krč kartu tai LSV achueni :) 1x1 neša rūgštį (Nekalbu apie tuos Messius ir t.t). Toliau padarė Hud'ą kokiam dar klanui buvo padaręs hud'ą? O gi jokiam.. Krč nebūtų Messi (Nariukas) nebūtų ir šito klano (erelių.) 

  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Maladiec, jog nepatingėjai ir nepabijojai parašiai šitą temą nebyjodamas messio. Tikrai vat šiandieną specialiai ateisiu į servą, paliksiu tą supi**ą GS ir lėksiu į TB. Sėkmės tau Bendži, tikrai paiimsim tuos LSV! : )


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Atsiprašau, kad komentuoju bet susilaikyt nebegaliu :) Paimk tu lyderį, pažvengčiau kai po kelių atsisakytum, tas Messi ant tiek prinėręs Britui pagrobia ir "2mln" išpirkos prašo ir pats Britas skelbiasi kad jis pagrobtas... Krč ekonomikos gadinimas daugiau nieko. Krč kartu tai LSV achueni :) 1x1 neša rūgštį (Nekalbu apie tuos Messius ir t.t). Toliau padarė Hud'ą kokiam dar klanui buvo padaręs hud'ą? O gi jokiam.. Krč nebūtų Messi (Nariukas) nebūtų ir šito klano (erelių.) 

Žiuriek tu rašai kad sakai kad už brito išpirka paprašėm 2mln ane pats britas tokia išpirka Messi'u pasakė rašyt, o pats messi norėjo išpirkos tik 50k ok einam toliau prie hud'o sakai mes pirmi o švalačia gi irgi hud'a turėjo ir dar verkėt Mielai kad mes nustotumem maišyt GP vežt ginklus krc jsn viskas su jumis.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Žiuriek tu rašai kad sakai kad už brito išpirka paprašėm 2mln ane pats britas tokia išpirka Messi'u pasakė rašyt, o pats messi norėjo išpirkos tik 50k ok einam toliau prie hud'o sakai mes pirmi o švalačia gi irgi hud'a turėjo ir dar verkėt Mielai kad mes nustotumem maišyt GP vežt ginklus krc jsn viskas su jumis.

Na apie gal ir ne pirmi Hud'ą gavot, taip rašėm , kad netrukdytumėt vežt tralų , nes jau pabodot. Kiekvieną kartą kai važiuojam pro jumis sušaudot ar dar kažką sumastot padaryt, o dabar už kiekvieną kulką atsakysit patys, nes mes vistiek pasiekėm savo. Krč, nieko nebesakysiu, nori parašyk AŽ, arba pasigauk TeamSpeak'e.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Jūs man tikrai visi iš LSV toki juokingi, rašot, jog jokios sąjungos nėra, o visi veiksmuose bėgioje. Franki, čia su savo ta nuotrauka, tik matai kaip naujokas tavo narius į skudurus audžia. Montecarlo, sakiau, jog rašysi savo nesamones kaip visada. Žinot, jūs tikrai esat kieti, kai šokat prieš naujokus 3x1 ir sukalat. Aš pats c-bug mokiausi iš Klemkos ir Zapaco, ir jiems už tai ačiū. Aš pats, ne kaip mokėdamas išmokiau naujokus, kad bent kiek būtų įmanoma prieš būtent jus pakovot. 

Visi sakot, kam tą lyderį ėmiai, aš neverkiu, ašarų pas mane nėra, tiesiog nusibodo kai jūs „ vaidinat “ jog esat visatos vidurys.

  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

Jūs man tikrai visi iš LSV toki juokingi, rašot, jog jokios sąjungos nėra, o visi veiksmuose bėgioje. Franki, čia su savo ta nuotrauka, tik matai kaip naujokas tavo narius į skudurus audžia. Montecarlo, sakiau, jog rašysi savo nesamones kaip visada. Žinot, jūs tikrai esat kieti, kai šokat prieš naujokus 3x1 ir sukalat. Aš pats c-bug mokiausi iš Klemkos ir Zapaco, ir jiems už tai ačiū. Aš pats, ne kaip mokėdamas išmokiau naujokus, kad bent kiek būtų įmanoma prieš būtent jus pakovot. 

 

Visi sakot, kam tą lyderį ėmiai, aš neverkiu, ašarų pas mane nėra, tiesiog nusibodo kai jūs „ vaidinat “ jog esat visatos vidurys.

 

Tai kam čia kažkokias nesąmoningas temas kuri jei neverki ? Sakai mano narius į skudurus ? Buvo tuo metu BRAWL , jei žinai ten ginklai yra DRAUDŽIAMI , tai kaip mum apsigint , kai mūsų narius su sg nušauna ? :D Tu pats nesupranti ką čia rašai išvis.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   1 narys

×
×
  • Kurti naują...