Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.7


Benjamin_Orbit

Žalia spalva serveryje. Administratoriai, pažiūrėkit.

Rekomenduoti pranešimai

Tai kam čia kažkokias nesąmoningas temas kuri jei neverki ? Sakai mano narius į skudurus ? Buvo tuo metu BRAWL , jei žinai ten ginklai yra DRAUDŽIAMI , tai kaip mum apsigint , kai mūsų narius su sg nušauna ? :D Tu pats nesupranti ką čia rašai išvis.

:DDDD kažin, kas pirmas pradėjo seni, Messis 3 mano narius nušovė, o mes turim šikną suraukę sedėt ? Nejuokauk.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

neskaiciau-bbd-480x400.jpg


Redaguota nario Max_Tosha
Įspėtas. Beprasmiai pranešimai
  • Patinka 7

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

:DDDD kažin, kas pirmas pradėjo seni, Messis 3 mano narius nušovė, o mes turim šikną suraukę sedėt ? Nejuokauk.

 

 

Gerai, patylėk tu geriau.. Ką galiu pasakyti, tu esi niekam neįdomus.. Tu esi toks apgailėtinas, kaip ir tavo sukurtas pasakojimas, su kuriuo norėjai kažką įrodyt :DD Va, eik geriau į radiją papildyk :D Sakiau, nepatinka kažkas? /gatsisakyti, bus ir tau geriau ir mums geriau.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Gerai, patylėk tu geriau.. Ką galiu pasakyti, tu esi niekam neįdomus.. Tu esi toks apgailėtinas, kaip ir tavo sukurtas pasakojimas, su kuriuo norėjai kažką įrodyt :DD Va, eik geriau į radiją papildyk :D Sakiau, nepatinka kažkas? /gatsisakyti, bus ir tau geriau ir mums geriau.

ką tų čia patylėk ponial nevykėli *Myliu Las-Venturas.lt* 

stradalina *Myliu Las-Venturas.lt*

Redaguota nario Max_Tosha
Įspėtas. Įžeidinėjimai, netinkama kalba, beprasmiai pranešimai

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ojėzus marija kas č ia per cirkas vyksta vpš kam tu čia eikvoji savo laiką ir rašai tokias poemas čia vpš niekas neperkaitė manau, tu čia norėjai kaška įrodyt kaip matau bet tavo tema ir parašytos poezijos nieko nepakeis sakai LSV su GS ir suriais buvo taip tai tiesa bet esmė netame, pirmiausia pats supratai kas yra sunku todėl gerbiu tave tiek dėl to kad nepabyjojai prieš juos užsišokt bet susivom žmogau tu čia paistai niekus tam forume rašai nesamones ir kas iš to pradėjai jau forume kariaut o ne žaidime.. GG kūrva.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Visdėlto, čia ir yra graudi tiesa...


Prižiūrėtojas turėtų išlikti nešališkas, tačiau deja taip nėra.


  • Patinka 14

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Krč jai neatlaikai ko verki ir beto sakei tavo 3 narius nušovė ? Kur įrodymai ? Dar sakiai kad tipo tave atmūvino ir ten kalbėjo Frankis ar kas dėl čytų ? Tu vapšie nusišneki ir nejauti ka nusišneki žmogau , Atsisakyk Ballas lyderio ir fsio bus rami galva , gal pasims rimtesnis žmogus kuris gal ir pakariaus su tuo Messi ar tuo Frankiu , tu esi visiškai nebeįdomus .


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

Krč jai neatlaikai ko verki ir beto sakei tavo 3 narius nušovė ? Kur įrodymai ? Dar sakiai kad tipo tave atmūvino ir ten kalbėjo Frankis ar kas dėl čytų ? Tu vapšie nusišneki ir nejauti ka nusišneki žmogau , Atsisakyk Ballas lyderio ir fsio bus rami galva , gal pasims rimtesnis žmogus kuris gal ir pakariaus su tuo Messi ar tuo Frankiu , tu esi visiškai nebeįdomus .

 

Tai va aš tą ir norėjau čia pasakyt, kad bandysiu kariaut, nesvarbu aš su naujokais ar vienas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

E davai nerasykit tokiu ilgu postu ir komentaru, visi vyniojat ir pilstot is tuscio i kiaura. Nusiraminkit, iseikit i lauka, cia tik zaidimas, aisku, geriau kai islieji savo nuomone, kazkada ant Mesdio isreiskiau nuomone tai ~20 zmoniu sutiko (rep). Nepakeisi nieko, bet tiesos zodziuose yra.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Na sveikinu tu tikrai esi drąsus, kad išdrįsai parašyti prieš Lionel_Messi, bet aš su tavimi pilnai sutinku, nes tu pirmas, kuris išdrįsai parašyti tiesą ir dar esant gaujos lyderiu, žinant, kad po šios temos gali jo netekti, tik žinok viena tu dabar įsigijai labai daug priešų.Bet linkiu nepasiduoti, nes viskam yra savo laikas, visi visuomet gauna už savo nuopelnus tai, kas jiems priklauso

  • Patinka 18

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

Na sveikinu tu tikrai esi drąsus, kad išdrįsai parašyti prieš Lionel_Messi, bet aš su tavimi pilnai sutinku, nes tu pirmas, kuris išdrįsai parašyti tiesą ir dar esant gaujos lyderiu, žinant, kad po šios temos gali jo netekti, tik žinok viena tu dabar įsigijai labai daug priešų.Bet linkiu nepasiduoti, nes viskam yra savo laikas, visi visuomet gauna už savo nuopelnus tai, kas jiems priklauso

 

Ačiū, tavo nuomonę labiausiai norėjau išgirsti. Ačiū, už palaikymą.

  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Žinai, ko aš labiausiai nesuprantu.. Ko tokie naujokai, kaip tu ima lyderius.. Ir po to kuria beviltiškas temas forume.. Tu supranti, kad į šias pareigas, reikia eiti ne tokiems snargliams kaip tu.. Koks tavo tikslas dabar buvo perrinkti tą nelemtą komandą.. Ir kurti atranką forume :DD Klanų ir yra toks tikslas grobti kitus klanus arba lyderius.. Džiaukis tu iš vis, kad laimėjot tą nelemtą BRAWL, esmė tame.. Tu gavai tik perspėjimą už netinkamą /l naudojimą.. Bet tu su savo tokiu menku proteliu nesuvoki kas įvyko.. Kitas dalykas.. Tu sakai, kad pas mus suėjęs vien tik elitas.. Koks dar elitas, kokias tu sapaliones rašai savo beviltiškoje temoje.. Jeigu mes esam visi savi, tai ir einam pas savus, ir pas mus nėra visi senbuviai, pas mus tikrai yra nemažai naujokų, bet tie naujokai užtat mums padėjo, ar padeda, todėl jie ir yra Los Santos Vagos klane.. Aišku, į šį klaną patekti gali ne kiekvienas.. Ir jeigu tau kažkas blogai, tai /gatsisakyti, mažiau verksnių bus valdžioje.

 

Kaip sakoma:

 

Savi už savus, o su savais einam iki galo!

Vau, vau koks mandagus free adminas tik netyčia forume kitus serverio žaidėjus įžeidinėja, na bet LSV nariams galima viskas, jie neliečiami.

  • Patinka 22

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Wow orbitai noriu paspaust tau ranka, visiskai sutinku su tavim. LSV per daug isijautę šiame serveryje bet nk ilgai neisbus sitie magai vistiek juos kazkada pagaus su tais cytais

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Wow orbitai noriu paspaust tau ranka, visiskai sutinku su tavim. LSV per daug isijautę šiame serveryje bet nk ilgai neisbus sitie magai vistiek juos kazkada pagaus su tais cytais

Dar vienas žmogus, kuris sutinka su mano nuomone. Gaučiau adminą, kad ir free ( nesakau, jog gausiu ) pagaučiau aš po vieną.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

Na sveikinu tu tikrai esi drąsus, kad išdrįsai parašyti prieš Lionel_Messi, bet aš su tavimi pilnai sutinku, nes tu pirmas, kuris išdrįsai parašyti tiesą ir dar esant gaujos lyderiu, žinant, kad po šios temos gali jo netekti, tik žinok viena tu dabar įsigijai labai daug priešų.Bet linkiu nepasiduoti, nes viskam yra savo laikas, visi visuomet gauna už savo nuopelnus tai, kas jiems priklauso

Kodel priesu?, priesu max50 bet draugu 150

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

Dar vienas žmogus, kuris sutinka su mano nuomone. Gaučiau adminą, kad ir free ( nesakau, jog gausiu ) pagaučiau aš po vieną.

 

Paiimsiu admina.

Redaguota nario Max_Tosha
Įspėtas ir taip.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Skink sesute baltą tulpę, tegul vagos bybį čiulpia, metai bėga, greit ruduo, vagos pisa GS šuo.

 

PX TIE ĮSPĖJIMAI, NE?

Redaguota nario Max_Tosha
Įspėtas. Beprasmiai pranešimai, įžeidinėjimai
  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Skink sesute baltą tulpę, tegul vagos bybį čiulpia, metai bėga, greit ruduo, vagos pisa GS šuo.

 

PX TIE ĮSPĖJIMAI, NE?

Gera kozėri šovei čia MLDC . LIKE  :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Redaguota nario Max_Tosha
Įspėtas ir taip.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Taip gaunasi jog kol Messis turės savo klaną,kiti gali net nekurti klano arba neimti gaujos lyderio ,nes bus tiesiog ,,išprievartauti'' ant pinigų... :D Mldc Orbitai :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

krč, yr diela, užsimaunam betoninius kroksus ir neriam į klavinių prūda ir bus ramu.Nereikia čia šitų litanijų LSV tokie, gs tokie, kas tau draudžia rinktis klanus į ballas? Į gs ir lsv nevisi imama, tad į ballas ar kitus klanus yra gan žmoniu, bet jie gal tesiog neina, nes neparodai gal atensetyvos kariauti prieš GS ir LSV.Aš tau tik viena dalyka galiu apsakyt, Nepasiduok spaudimui, bandyk kovot, ir nemyžniauk forume dėl bajeriu, nes tai tik ŽAIDIMAS, bet yra biski ir tiesos.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ok vienykis ir pisk mums malkų, to labiausiai laukiu :DD Sako visus išmokiau c-bugint tik nereikia čia meluot *Myliu Las-Venturas.lt*... Čia visi verkiat, kad mes čytinam ar nors vienas buvo išbanintas už čytus? NE . Ir nereikia čia rėkti, kad mes kažkoki. 

Redaguota nario Max_Tosha
Įspėtas. Netinkama kalba

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ok vienykis ir pisk mums malkų, to labiausiai laukiu :DD Sako visus išmokiau c-bugint tik nereikia čia meluot *Myliu Las-Venturas.lt*... Čia visi verkiat, kad mes čytinam ar nors vienas buvo išbanintas už čytus? NE . Ir nereikia čia rėkti, kad mes kažkoki. 

Aš pats neper geriausiai moku, bet vistiek, kiek moku tiek man užtenka. Gausi tu tų malkų, pamatysi.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Aišku Orbit'ai kas jiems tiems vagosams jiems gi viskas leidžiama. -.- Taip pat kaip ir Messiui.

  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Esu už tave Orbitai, tau manau yra sunku, ir ''LSV'' man bent neaktuolu, ir messio nekenčiu, turėčiau proga balsuoti už jį ar prieš rinkčiausi prieš. Sėkmės tau Orbit, žėsim kiek laikysiesi.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Esu už tave Orbitai, tau manau yra sunku, ir ''LSV'' man bent neaktuolu, ir messio nekenčiu, turėčiau proga balsuoti už jį ar prieš rinkčiausi prieš. Sėkmės tau Orbit, žėsim kiek laikysiesi.

Ačiū, žinokit, jog pats neatsisakysiu niekada savo pareigų, nebent nušalins. Ačiū, jog palaikot.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   1 narys

×
×
  • Kurti naują...