Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 2 / 200

Versija: LV 7.7.7


Benjamin_Orbit

Žalia spalva serveryje. Administratoriai, pažiūrėkit.

Rekomenduoti pranešimai

Bla,  bla, bla. Nieko tu nepakeisi. 

Redaguota nario Max_Tosha
Įspėta. Beprasmiai pranešimai
  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

28 vartotojai(-ų) skaito šią temą

Tarp jų ir 

Redaguota nario Max_Tosha
Įspėtas ir taip.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ale tu ir drasus gal tu atsarginę galvą turi ar ką?

Redaguota nario Max_Tosha
Įspėtas. Beprasmiai pranešimai

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nesuprantu Invio. Kam imti tokį žmogų kaip Messi į valdžią išvis??? Vieną kartą kažko paklausiau per /sms tas man atšovė: eik *Myliu Las-Venturas.lt*. Ir dar neraštiškai kaip koks vaikas. Invi, pagalvok kokius marozėlius imi į serverį, kaip matai visi prižiūrėtojai, direktoriai varo ant jo. Bet ne, jis išlieka be įspėjimų, sau ramus ir toliau šūstras lieka. Iš vis iš kur Lionelis išdygo? Iš ryžo? Bet kad ir ryžyne tokių nebūna de**** atsiprašant... Ir iš vis, kaip galima suteikti tokiam pri***** prižiūrėtoją? Aš imu, aš verčiu (jei supratot taip daro Lionelis). Na... Nerašysiu aš čia daug, bet vienu žodžiu iš kur tokių spuogų atsiranda serveryje? Tik naikint tokius reikia, o ne nardyt jiems.

 

P.S. Hagenai, esi naras matosi iš tavo bendravimo forume ir serveryje :) Forume - šūstras. Serveryje - angelas + naras.

Redaguota nario Max_Tosha
Įspėtas. Įžeidinėjimai, netinkama kalba
  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

Tačiau, tau neišėjo, nes aš turėjau bilietus į kiną, ir su pavaduotoju išėjome. 

 

Jūs atsiprašant py*****? :D

 

Ir beto, kas tau draudžia vienytis? Eik su Yardies, su dabar naujai atsidariusiu Gyckos klanu. KAS DRAUDŽIA? Niekas :)

 

Ir beto, kas įstoja į LSV, visi prašosi PATYS į gaują :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Rasytojelis, sutinku su tavo keliais argumentais bet sakydamas kad LSV axujielina atsimink ka pats rasydavai per /l ir kokiais save kietais laikėte išlaike pastatą.

P.S montecarlo netriesk cia kad nieko nenaudoji nes visi tai žino nekarta su tavim kanale sedejau ir žinau kad tikrai cytini velnes

  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

P.S montecarlo netriesk cia kad nieko nenaudoji nes visi tai žino nekarta su tavim kanale sedejau ir žinau kad tikrai cytini velnes

Aš nečytinu. Supranti, kaip tu sakai, kad aimus naudoju vientik, kad per siena pakirtau? Galėsiu padaryti video kaip be čytų lengva tai padaryti. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Taigi taigi sveiki žaidėjai ir sveikas Ballas lyderi :)

 

LSV Klanas:

 

Klanas kaip klanas , tame klane visad yra veiksmas , šiame klane visi senbuvei arba labai mldc žmonės

 

LSV GROBIMAI :

 

LSV grobimai taigi taigi man parodyk LOGUSSSSSSSSSSSSSSSSSS ar įrodymus , kad aš THE BALLAS GAUJA GROBIAU AR GROVE STREET , nesu grobęs.

 

Dėl ko įspėjimą gavai The Ballas lyderį :

 

a3cd56109cfc4c6386a505bf75e4e32d948.png

 

Taisyklė :

 

/l naudojimas ne gaujos reikalams. ( 1 ĮSP )

 

Visos taisyklės :

http://las-venturas.lt/forumas/index.php?/topic/83904-lyderi%C5%B3-taisykl%C4%97s/

 

Buvo GangWar'as laimėjot gavot Invision_White paaukotus LT:
 

e8e426e114dba86e843f986d9cc61f4b452.png

 

Dėl grobimu sakai čia grobė Grove Street mane aš esu pas juos tu man parodyk kažka , kad aš jumis grobiu ?

 

Esu tau sakęs ,kad jei darai pastatą grobimą pasakyk man aš galėsiu tau padėti.

 

"Sąjunga" Grove Street ir Lucchese mafija" kas čia per nusišnekėjimas? Kad esu Lucchese čia sąjunga? nevisi lucchese nariai ir buvo mano klane :)

 

"Mane užpuolė LSV" tai kas tu tralistas ? fūristas? nesuprantu kaip aš tau galėjau lyderi duot ;/

 

Pradžia nuleisk garą lyderiau per TeamSpeek labai reiškėsi "Neaiškink čia man ir t.t "

 

Antra esu lyderių prižiūrėtojas manau esu tikrai geras ,  lyginant su užpreitų lyderių John_Juske , esu tikrai geras paskelbiu atranka iki nurodyto laiko išrenku ta pačia dieną , manau lyderis moka kariauti padarau GangWar per savo lyderių prižiūrėjimą parašiau Analizių į lyderi :18 kartų padariau kiek bendru grobimu , kiek GangWar su teisėsauga 2 kartus dar dariau BRAWL dar sakai aš blogas tylėk geriau negaišinęs laiko .

 

TAVO ŽODŽIAI "LYDERIS KORUMPUOTAS" man parodyk kur aš esu ištraukęs Frankis_Buggati ką???

 

Kaip frankis_Buggati turi įspėjimą jei aš sąjunga su juo??

 

Lyderis:  Frankis_Buggati [1/3 ĮSP] (06-12)

 

už ką gavo? už netinkama užpildymą lyderių aktyvume visus lyderius baudžiu vienodai esi žmogus toks ,žaidime nesiseka bandai pasiekt "SKUNDUOSE"

 

 
 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Aš nečytinu. Supranti, kaip tu sakai, kad aimus naudoju vientik, kad per siena pakirtau? Galėsiu padaryti video kaip be čytų lengva tai padaryti. :)

 

Nu tai padaryk. Žiūriu dar vienas Messio pakalikas *Myliu Las-Venturas.lt* atsirado. Patylėk vietoj neatmazinęs, šiaip ar taip prisipisę jūs ten cleo ar dar kokios zasralkės.

Redaguota nario Max_Tosha
Įspėtas. Netinkama kalba

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Rasytojelis, sutinku su tavo keliais argumentais bet sakydamas kad LSV axujielina atsimink ka pats rasydavai per /l ir kokiais save kietais laikėte išlaike pastatą.

P.S montecarlo netriesk cia kad nieko nenaudoji nes visi tai žino nekarta su tavim kanale sedejau ir žinau kad tikrai cytini velnes

Giriuosi tik todėl, jog su naujokais išlaikau. Atsiprašau, jei kažką netaip pasakiau, stengsiuos pasikeist. Apie Montecarlo visiškai sutinku.  <_<

 

 

 

 

 

 

Taigi taigi sveiki žaidėjai ir sveikas Ballas lyderi  :)

 

LSV Klanas:

 

Klanas kaip klanas , tame klane visad yra veiksmas , šiame klane visi senbuvei arba labai mldc žmonės

 

LSV GROBIMAI :

 

LSV grobimai taigi taigi man parodyk LOGUSSSSSSSSSSSSSSSSSS ar įrodymus , kad aš THE BALLAS GAUJA GROBIAU AR GROVE STREET , nesu grobęs.

 

Dėl ko įspėjimą gavai The Ballas lyderį :

 

a3cd56109cfc4c6386a505bf75e4e32d948.png

 

Taisyklė :

 

/l naudojimas ne gaujos reikalams. ( 1 ĮSP )

 

Visos taisyklės :

http://las-venturas.lt/forumas/index.php?/topic/83904-lyderi%C5%B3-taisykl%C4%97s/

 

Buvo GangWar'as laimėjot gavot Invision_White paaukotus LT:

 

e8e426e114dba86e843f986d9cc61f4b452.png

 

Dėl grobimu sakai čia grobė Grove Street mane aš esu pas juos tu man parodyk kažka , kad aš jumis grobiu ?

 

Esu tau sakęs ,kad jei darai pastatą grobimą pasakyk man aš galėsiu tau padėti.

 

"Sąjunga" Grove Street ir Lucchese mafija" kas čia per nusišnekėjimas? Kad esu Lucchese čia sąjunga? nevisi lucchese nariai ir buvo mano klane  :)

 

"Mane užpuolė LSV" tai kas tu tralistas ? fūristas? nesuprantu kaip aš tau galėjau lyderi duot ;/

 

Pradžia nuleisk garą lyderiau per TeamSpeek labai reiškėsi "Neaiškink čia man ir t.t "

 

Antra esu lyderių prižiūrėtojas manau esu tikrai geras ,  lyginant su užpreitų lyderių John_Juske , esu tikrai geras paskelbiu atranka iki nurodyto laiko išrenku ta pačia dieną , manau lyderis moka kariauti padarau GangWar per savo lyderių prižiūrėjimą parašiau Analizių į lyderi :18 kartų padariau kiek bendru grobimu , kiek GangWar su teisėsauga 2 kartus dar dariau BRAWL dar sakai aš blogas tylėk geriau negaišinęs laiko .

 

TAVO ŽODŽIAI "LYDERIS KORUMPUOTAS" man parodyk kur aš esu ištraukęs Frankis_Buggati ką???

 

Kaip frankis_Buggati turi įspėjimą jei aš sąjunga su juo??

 

Lyderis:  Frankis_Buggati [1/3 ĮSP] (06-12)

 

už ką gavo? už netinkama užpildymą lyderių aktyvume visus lyderius baudžiu vienodai esi žmogus toks ,žaidime nesiseka bandai pasiekt "SKUNDUOSE"

 

  

 

 

Vo čia ir tu pasigavai seni... Sakai su Frankiu, tu ne draugai ? Tai tada man duok LSV pavaduotoją, ir žaidžiam. Dar sakyk Frankis ne LSV pavaduotojas ? Būna taip, užgrobia mane LSV o po to iškart ( net neatsitraukią ) ima GS, tai kur čia sąmonė ? O aš su naujokais turiu gintis, gerai, nesiskundžiu, išmesk Frankį iš pavaduotojo, ir sėdim ramiai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nu tai padaryk. Žiūriu dar vienas Messio pakalikas *Myliu Las-Venturas.lt* atsirado. Patylėk vietoj neatmazinęs, šiaip ar taip prisipisę jūs ten cleo ar dar kokios zasralkės.

Tu točnaj čiaupk zaptus nes neprieko čia esi. Cleo? Dienos modas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Na Orbit'ai palaikau tave malačius ,kad parašei tokia gerą tėmą, laikykis ir sėkmės tau su tuo ADMIN :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Taip ant tavęs pohui , kad man tiesiog pohui , kad tu čia pakomentavai

Haha, gerus bajerius skaldai, prikolistas būsi.

Redaguota nario Max_Tosha
Įspėtas ir taip.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ok vienykis ir pisk mums malkų, to labiausiai laukiu :DD Sako visus išmokiau c-bugint tik nereikia čia meluot *Myliu Las-Venturas.lt*... Čia visi verkiat, kad mes čytinam ar nors vienas buvo išbanintas už čytus? NE . Ir nereikia čia rėkti, kad mes kažkoki.

 

Va Gasoli geriau nekalbėk daugiau http://las-venturas.lt/forumas/index.php?/topic/101049-bendel-marcel-by-rytis-k/&do=findComment&comment=950429

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

Sabalynai, tokie čia ir čytai. Aišku negalima naudoti, bet tokie ir čytai čia. Visi tik verkia, kad šaudau su INV, nors nihuja taip nėra, dabar kiekviena karta prieš šaudydamas darau video, nes tik jūs čia verkiat, kad INV. O dabar *Myliu Las-Venturas.lt* kažkoks supistas atsiprašau NOSS cleo, kuris nihuja nieko neduoda.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sabalynai, tokie čia ir čytai. Aišku negalima naudoti, bet tokie ir čytai čia. Visi tik verkia, kad šaudau su INV, nors nihuja taip nėra, dabar kiekviena karta prieš šaudydamas darau video, nes tik jūs čia verkiat, kad INV. O dabar *Myliu Las-Venturas.lt* kažkoks supistas atsiprašau NOSS cleo, kuris nihuja nieko neduoda.

 

Vien iš tavo cleo noss turėjimo matosi, kad tavo protas dar nesuaugęs jei naudoji tokį š. Jei pasakyta uždrausta - nenaudok. Beje jei turi cleo noss, stopudov turi ir dar kitokių čytų.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Aš nečytinu. Supranti, kaip tu sakai, kad aimus naudoju vientik, kad per siena pakirtau? Galėsiu padaryti video kaip be čytų lengva tai padaryti. :)

O ką ten apie WallHack šnekėjai ? :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

Giriuosi tik todėl, jog su naujokais išlaikau. Atsiprašau, jei kažką netaip pasakiau, stengsiuos pasikeist. Apie Montecarlo visiškai sutinku.  <_<

 

 

 

 

 

Vo čia ir tu pasigavai seni... Sakai su Frankiu, tu ne draugai ? Tai tada man duok LSV pavaduotoją, ir žaidžiam. Dar sakyk Frankis ne LSV pavaduotojas ? Būna taip, užgrobia mane LSV o po to iškart ( net neatsitraukią ) ima GS, tai kur čia sąmonė ? O aš su naujokais turiu gintis, gerai, nesiskundžiu, išmesk Frankį iš pavaduotojo, ir sėdim ramiai.

 

Tu žiūrėk neprisikalbėk tu rašei, kad aš užgrobiu su klanu jau dabar Frankis_Buggati ar kiti pavaduotojai užgrobė tu nusiramink išeik gal į lauką bšk ok.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Neginu nei vieno, tačiau kam čia kurt tas temas jeigu nieko nepasikeis vistiek? Galvoji dabar pusę narių bėgs iš klano pamatę šitą temą, ar uždarys klaną? Tikrai ne, ir jeigu sakai jog pusę tavo draugų pabėgo iš gaujos jeigu naujokus imi į ją tai tikrai tie draugai nebuvo tavo.


Dėl cleo, jų tikrai turi kiekvienas žaidėjas [ nebent SAMP naujokai neturi arba šventi žmonės ], ir tikrai tu neįrodysi visų kaltumo, ir neištrinsi tų cleo iš jų kompų... Taip buvo visados ir bus, nuo vieno cleo antičytas, atsiranda kitas...


Dėl įspėjimo, Messi čia buvo teisus nes naudojai /l ne pagal paskirtį... Gavai pinigus už Brawl tai ko čia nervuojiesi? Čia tik žaidias... O kad jis grobia kartu tave su GS manau netiesa, nes aš buvau lyderis jis buvo pas mane gaujoje tačiau nepadėjo grobti kitų gaujų, nebent klanus ar pastatus... O jeigu nori iš jo pagalbos jog padėtų grobti pastatus, paprašyk manau tikrai nepagailės padėti jis juk gaujų prižiūrėtojas...


Pas LSV pusę draugų, pusę senbuvių kurie su Messiu gerai sutaria  ir nieko nepakeisi, žinoma ir tu gali juos nugalėti tiesiog reikia stengtis ir nepasiduot spaudimui...


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

O ką ten apie WallHack šnekėjai ? :D

Kad matau viską <O.O>

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Vien iš tavo cleo noss turėjimo matosi, kad tavo protas dar nesuaugęs jei naudoji tokį š. Jei pasakyta uždrausta - nenaudok. Beje jei turi cleo noss, stopudov turi ir dar kitokių čytų.

 

Tai, jeigu turiu aš tu jobanu CLEO, tai pagauk mane su tais CLEO, tada kažką sakyk, taip turiu aš tų CLEO, bet tie CLEO nieko nedaro taspats kas ir NOSS. Ką jis daro? - Nieko. Nu, bet aišku ką čia ginčisies su jumis, žinai, dalbajobu nepakeisi. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

Tu žiūrėk neprisikalbėk tu rašei, kad aš užgrobiu su klanu jau dabar Frankis_Buggati ar kiti pavaduotojai užgrobė tu nusiramink išeik gal į lauką bšk ok.

 

Lauke praleidžiu daugiau negu tu. Siūlyčiau, tau išeit prie laiptinės pastovėt 2 - 3 valandas.

 

http://imgur.com/MRZlhb6,hOADuOE#1

 

 

Čia tik klausimas, kur dingo tie 2/2 ar 1/2 ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Lioneli, kiek pralošei serve? 3k h , ir sakai išeit į lauką? Abla******...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Visiskai pritariuvtau Orbit. Reikia nuleisti LSV ir GS iki to kokia yra balkas. Taip Nessi siuo netu tu esi per daug pasikeles. As gavau lyderi tu vis puolei ir puolei su klanu, kad tik nuverstum ir Frankis tavo draugas gautu lyderi. Orbit po Aras kadencijos prisijungsiu prie jusu ir jums padesiu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   1 narys

×
×
  • Kurti naują...