Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.6


Benjamin_Orbit

Žalia spalva serveryje. Administratoriai, pažiūrėkit.

Rekomenduoti pranešimai

Beskaitydamas šią temą įsivaizduoju vaikų darželį, kuriame visi vaikai verkia ir neaišku dėl ko...

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ką galiu tau pasakyt The Ballas lyderį , jog free-administratoriaus už tokias kalbas negausi , reputacija serveryje kaip ir jau prieš senbūvius biškiuką krito , susirinkai porą REP iš tokių kurie nemėgsta Lionel_Messi ir viskas , tu prirašei apie Edvinėli blogų dalykų , jog ten LSV lavonai , aimai visokie , o neivieno SS net nėra tai fuck this logic bro , rašei 30min kažkokį šudą , kad įrodytum nieko?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Aš nečytinu. Supranti, kaip tu sakai, kad aimus naudoju vientik, kad per siena pakirtau? Galėsiu padaryti video kaip be čytų lengva tai padaryti. :)

Sakai necytini? Siandien virs manes su Air-Break praskrido dziaukies kad video nespejau padaryt.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Betai žmonės užteks čia verkti, žiūrėk tavo postą palaikino 35~ žmonės, 25 komentuoja jog pritaria, tai davai susirinkit į Ballas ir varykit kariaut. Pritariat čia jam bet bijot pasipriešint? Nesuprantu aš jūsų...


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

Betai žmonės užteks čia verkti, žiūrėk tavo postą palaikino 35~ žmonės, 25 komentuoja jog pritaria, tai davai susirinkit į Ballas ir varykit kariaut. Pritariat čia jam bet bijot pasipriešint? Nesuprantu aš jūsų...

 

Tą ir bandysiu aš pasiekt. 

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Va tokio verksnio dar nemačiau....Tu gal geriau išeik į lauka nusiramink  tada pareik nueik į serveri atsisakyk lyderio ir eik į medikus va ten ramus žaisi tavęs niekas negrobs  ir visiems bus gerai.

Jau įsivaizduoju tave suaugusi kuris dirbs ant savęs ir verks dėl kiekvieno šūdo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

ČIA kas daugiausiai verkia ir nieko nepešit ok


 


Mažiau verkit susikurkit klaną pakariausim Orbit'as rašė 1 valandą tiek žodžių ir nieko nebus gerai.


 


 


Turiu 20 žmonių kurie mane palaiko kuriuos aš palaikau buvau Yardies daužėm visus buvau Armijos Direktorius  28 d nemokėjau išpirkos nei karto Buvau daug gaujos lyderis daviau veiksmo serveriui daug pvz armijos bazę grobėm 1H


 


Supranti reikia vienus žmonės prisileist "Pasitikėt" kitais ne


 


 


Moderatoriai rakinam temą .


  • Patinka 7

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sakai necytini? Siandien virs manes su Air-Break praskrido dziaukies kad video nespejau padaryt.

praskridau?? :DD Nebepuliuok

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   1 narys

×
×
  • Kurti naują...